این ادعا: جو بایدن بود ‘بازداشت’ برای ‘زیر زنان’ به ‘همه زن اتاق خوابگاه’ در اوایل دهه 1960 در دانشگاه اوهایو زمانی که او بازدید از کالج.

مسلما Instagram تیتر یک grabber: “ویدئو پدیدار نشان بایدن اذعان کرد دستگیر شد برای ‘زیر’ زنان است.” کلیپ از سال 2008 نشان می دهد بایدن اعتراف به دستگیری در همه-زن در اتاق خوابگاه در اوهایو.

“وجود دارد یک الگوی نوظهور در اینجا می گوید:” این پست از ماریانا Hirmas یک حامی سرسخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با بیش از 33 ، 000 پیروان که به نام “به تازگی کشف” تصویری “در عین حال یکی دیگر از ضربه به جو بایدن رسوایی زده کمپین.”

“یک ویدئو ظاهر شده است که از سال 2008 نشان می دهد که معاون رئیس جمهور سابق اعتراف او دستگیر شد در اوهایو بعد از او گرفتار شده بود پس به یک زن در اتاق خوابگاه” پست متحده است.

منبع این خبر تکان دهنده?

بایدن خود را. خوب بیشتر.

بایدن توصیف سفر خود در سال 2008

داستان پدید آمده از یک حکایت بایدن به اشتراک گذاشته شده در Oct. 15, 2008 در یک کمپین توقف در آتن County Fairgrounds نه چندان دور از دانشگاه اوهایو دانشگاه به عنوان باراک اوباما در حال اجرا همسر.

عجیب, Instagram ارسال لینک ها فقط به سی ان ان Wolf Blitzer توصیف بایدن اظهارات یک ویدئو از بایدن خود را.

در عین حال اخبار حساب از بازدید و تایید جان کلام این پست.

دقیق ترین است از رایان Corsaro جاسازی شده با بایدن کمپین سلامت و در حال حاضر با شبکه های وابسته WBBM-تلویزیون در شیکاگو است. Corsaro بازگو چگونه بایدن خنده گفت: بازدید از پردیس دهه قبل برای دانشگاه دلاور شیپور ” مرغ آبی فوتبال بازی مقابل OU بابکتس و “ساخته شده است یک اشتباه کوچک.”

“من سرگردان در من ملاقات این گروه از دانشگاه اوهایو … دانش آموزان” بایدن گفت winkingly به خنده از جمعیت است.

“و آه و بدون دانستن آن من نباید این اعتراف در تلویزیون ملی به دلیل آن را نشان می دهد که من بیش از 60 اما من فکر کردم که ما میخوام به چیزی برای خوردن.

“ببینید من … و من فقط گفت به جوان دو زن جوان من ملاقات کرده بود گفت: خب چرا شما … ما حق بازگشت به من گفت: خوب من با شما اومد و گفت باشه و من راه می رفت به خوابگاه و بلافاصله مواجه با یک پلیس که دستگیر من چون در آن روز مردان اجازه نداشتند در زنان خوابگاه.

“اما من به شما قول می دهم من هرگز نقض طبقه اول و آن را تنها یک بازداشت موقت. اما این چیزی است که من اغلب به یاد داشته باشید در مورد آتن.”

کلید بخشی در مورد بایدن راه رفتن به خوابگاه و دستگیر شده همچنین نشان داد تا در حساب توسط AP سی ان ان و پست دانشگاه مستقل روزنامه دانشجویی. این سخنان را به خود جلب کرد خنده از بسیاری از برآورد 1,000-به همراه شنوندگان. پس از آن-رژیم صهیونیستی. تد Strickland دیابت Sherrod قهوه ای و سپس دولت خزانه دار ریچارد Cordray نیز در دست است.

تجدید نظر در سال 2012

حکایت ظاهرا رفت خیلی خوب است که بایدن کشیده بلوط دوباره در بازگشت کمپین مراجعه به دانشگاه اوهایو در سپتامبر. 8, 2012. اما اشتباه مستعد دموکرات تجدید نظر یک جزئیات کلیدی:

“آخرین باری که من در اینجا من می خواهم به روشنی به مطبوعات من را دستگیر کنید اما من تقریبا انجام داد.”

و او گفت که او رفت و به زنان, خوابگاه,, “من فکر می کردم راه رفتن به اتاق انتظار.” او افزود: “من رو همراهی کردن بسیار به سرعت توسط یک پلیس آتن.”

آه و او در تیم کالج ضرب و شتم, اوهایو, ایالات متحده که در ماه اکتبر سال 1963 روز 29-12.

سی ان ان کلیپ های ویژه در Instagram پست مشخصه بایدن 2008 داستان به عنوان “اهل تفریح و بازی کنم.” البته این به سال قبل از #MeToo جنبش بر خاست به زندگی است. و شایان ذکر است که حساب از خوابگاه داستان نه فراتر از او وارد یک ساختمان است که زنان در آن زندگی می کردند.

میزبان بایدن مخالفان با استناد به تصویری می گویند این نشان می دهد که بایدن نمایش داده نامطلوب رفتار نسبت به زنان از زمان او بالغ شد.

بایدن اخیرا رد اتهام از سوء رفتار جنسی خود را در طول زمان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. تارا Reade متهم او را از نظر جنسی آزار او هنگامی که او برای کار خود را در مجلس سنا در سال 1993.

بیشتر: جو بایدن: افرادی که بر این باورند تارا Reade ‘احتمالا نباید رای من’

امتیاز ما: تا حدودی نادرست

ما رای دادن این ادعا به عنوان تا حدودی نادرست بر اساس تحقیقات ما.

درست است که در حالی که در مراجعه به دانشگاه اوهایو بایدن راه می رفت به زنان خوابگاه مواجه می شوند و یک افسر اجرای قانون.

اما آن را آسان برای کم ارزش کردن این قسمت در مورد بایدن در زنان “اتاق خوابگاه.” وجود صفر شواهد آن است. این یک تفاوت بزرگ که در داخل یک اتاق خوابگاه و نه در طبقه اول راهرو.

و هر چه جرم بایدن متعهد شد برای بودن در زنان, خوابگاه – نه خیلی بیشتر وحشت زده صدایی که ادعای بایدن اذعان کرد او دستگیر شد “پس زنان است.” این دو واژه ایجاد یک مفهوم کاملا متفاوت از فقط سرگردان به طبقه اول از یک خوابگاه و به سرعت متوقف شد توسط یک افسر.

سخت تر قضاوت می آید در بخشی از این پست در مورد بایدن بودن “بازداشت شده است.” در دفاع از تیتر هیچ بحثی از حساب از گفتار است که کلمه بایدن در سال 2008. هیچ پلیس ضبط شده است تولید می شود; دانشگاه اوهایو می گویند پلیس این مشکوک از جمله سوابق از سال 1963 هنوز هم وجود دارد.

به طوری که باعث می شود بایدن تنها منبع اطلاعات در این نقطه و او تصحیح داستان در سال 2012 زمانی که او ظاهرا تحت هیچ فشاری برای انجام این کار. حساب های جدیدتر سخنرانی بیشتر به طور گسترده ای در دسترس از جمله به راحتی در دسترس تصویری. اما کسانی که کردم هرگز هیچ اشاره ای در Instagram ارسال.

در نتیجه استاندارد مورد استفاده در برخی از تهمت و افترا و پرونده های حقوقی – بی پروا بی اعتنایی از حقیقت – مناسب به نظر می رسد در اینجا.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • CNN سیاسی دارای صدای تیک تیک: بایدن به خاطر کالج, دستگیری
  • آسوشیتد پرس (از طریق هانتینگتون, غرب ویرجینیا, Herald Dispatch: بایدن سیاهی پروژه های زیربنایی در اوهایو
  • سی ان ان: یک زندگی پیچیده و متناقض حساب درهم و برهم کردن تلاش ها برای درک تارا Reade بدخشان در برابر جو بایدن
  • توییتر صدای جیر جیر و پاسخ به رایان Saavedre روزانه, سیم خبرنگار
  • JoshWho خبر: ویدیویی از بایدن اعتراف او دستگیر شد برای ‘زیر’ دانشجویان
  • ABC اخبار: لیست مغلوب ساختن پیشی جستن شاکیان و خود را از اتهامات سوء رفتار جنسی

رسیدن به Darrel رولند در drowland@dispatch.com یا @darreldrowland.

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه واقعیت-بررسی بودجه در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de