فا مرکز: از شما حمایت صلح آمیز معترضین. اما آنها تایید سرمایه گذاری خود را?

اکثر سرمایه گذاران فردی نمی بینم خود را به عنوان فعالان. اما پس از مارس 25 کشتن جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال نژادی و اجتماعی مشکلات و با توجه به نحوه سرمایه گذاری خود را انتخاب می حمایت از ارزش های خود را — از جمله ساختار نمونه کارها برای پیشبرد برابری نژادی و عدالت اقتصادی.

“مردم واقعا می خواهید به درک تاثیر است که آنها با داشتن و آنچه که آنها در واقع با حمایت از سرمایه گذاری های خود گفت:” Johny Mair از بنیانگذاران اخلاق شهر نیویورک-بر اساس مدیریت دارایی پلت فرم را قادر می سازد که مشاوران برای ساخت ESG (محیط زیست, اجتماعی و حکومت) اوراق بهادار مبتنی بر مشتری پایدار معیارها و اولویت ها.

مهم این است که برای سفارشی کردن یک نمونه است که به طور مستقیم آدرس معترضان نگرانی. حتی اگر بسیاری از شرکت های تراز خود را با موضوع زندگی و بیان هشدار در خصوص خشونت پلیس وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که این شرکت ها مدل های شرکت شهروندان با بی عیب و نقص, تاریخ اجتماعی مسئول رفتار خود است.

جزئیات: 5 راه برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار: ‘این علم موشک نیست — فقط مردم را انتخاب کنید به آن را انجام دهد”

از دست ندهید: سرمایه گذاران آمریکایی که می خواهند به انجام کاری در مورد بی عدالتی اساسا از شانس

برخی از پاک کردن پرچم قرمز می تواند رد صلاحیت شرکت ها از حضور در فرضی نمونه کارها برای معترضان. نمونه شامل عموم معامله REITs (املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست) که سرمایه گذاری در زندانهای خصوصی و شرکت های با وابستگی مالی به سود زندانها. برخی از تحلیلگران استدلال می کنند که زندانهای خصوصی سرمایه گذاری در جرم حبس روند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار گیرند.

سازندگان سلاح گرم و همچنین به عنوان توزیع کنندگان و خرده فروشان که فروش سلاح ممکن است موفق آزمون. شرکت ها در سراسر همه بخش ها است که پرداخت نشده چه فعالان خیال عادلانه دستمزد زندگی می کنند نیز ممکن است نامناسب برای توجه به ویژه به دلیل بسیاری از کارگران خط مقدم هستند و مردم از رنگ.

“تنوع نژادی در هیئت مدیره [مدیران] و سطح مدیریت بسیار مهم است” گفت: جاستینا لای ارشد تاثیر افسر در سان فرانسیسکو بر اساس Wetherby مدیریت دارایی ها. “آن تاثیر بسیار زیادی در رهبری شیوه های استخدام سیاست های نورد به کارگران و نظارت” در درون سازمان.

در هنگام انتخاب اوراق قرضه شهرداری ها, معیارهای مانند دستگیری آمار در جامعه و استفاده از آن در امنیت عمومی هزینه برای تامین مالی عملیات می تواند ثابت کند آشکار است.

لای تشویق نگران مشتریان خود را بپرسید مشاوران مالی “چگونه می توانم شما را انتخاب کنید سرمایه گذاری برای نمونه کارها من?” در هنگام انتخاب اوراق قرضه شهرداری ها به عنوان مثال معیارهای مانند دستگیری آمار در جامعه و استفاده از آن در امنیت عمومی هزینه برای تامین مالی عملیات می تواند ثابت کند آشکار است. “بیش از حد تکیه بر امنیت عمومی هزینه ممکن است نشان می دهد بیش از حد تهاجمی پلیس” لای گفت. “شما همچنین می توانید نگاه در بحث پرچم بالا مشخصات خصوص خشونت پلیس.”

بسیاری از امریکا بیشتر آشنا مارک های اعلام حمایت خود را از معترضان مسالمت آمیز و اهداف خود است. اما فصیح پیام ارسال شده در وب سایت این شرکت است که تنها یک نقطه شروع برای غربالگری که آیا یک شرکت واقعا پیاده روی بحث.

“وجود دارد یک کمی از یک خطر در تلاش برای به دست آوردن لیزر متمرکز بر یک موضوع خاص هنگامی که به دنبال در ESG [متقابل] بودجه گفت:” دیو Nadig مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در ETF روند در ارواین کالیفرنیا. “نگاهی به نژادی و نابرابری. چه نقطه داده خواهد شما را از نایک به آدرس نژادی و نابرابری؟” نایک تصمیم به درگیر در زندگی توجه و اجرای تبلیغات ترویج تعهد خود را به علت آن ممکن است یکی از معیارهای Nadig اشاره می کند اما او می افزاید که به تنهایی کافی نیست اگر به شما در تنظیم بیشتر استانداردهای دقیق برای چیدن سرمایه گذاری است.

شما همچنین می توانید چین پول خود را با معترضان با انتخاب یک بانک است که عمیقا درگیر در سطح محلی. انجمن توسعه موسسات مالی (CDFIs) شامل اتحادیه های اعتباری با اعلام ماموریت به گفتن پیشبرد برابری و خدمت به محروم اقتصادی افراد است. گفت آبنوس, پرکینز, مدیر سرمایه گذار و روابط اجتماعی برای کمک به اتحادیه های اعتباری در دورهام N. C.: “تمرکز بر روی که در آن شما محل خود را به پول نقد است که سریعترین و ساده ترین راه برای ایجاد یک تاثیر است.”

بخوانید: چگونه فعال سرمایه گذاران, ریسک راه اندازی و حتی بیشتر اتوماسیون زیان کار و نابرابری ثروت

بیشتر: چگونه coronavirus همه گیر می تواند تغییر ” انجام خوب سرمایه گذاری برای بهتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de