حزقیال الیوت را تهدید به شکایت Sports Illustrated بیش از علف های هرز داستان جنجال

به بلانت حزقیال الیوت خشمگین است.

دالاس کاوبویز ستاره در حال اجرا پشت تهدید به شکایت Sports Illustrated روز دوشنبه پس از مشهور مجله فرار یک ستون آنلاین با تیتر “حزقیال الیوت فراموش برای ورود به سیستم خاموش اذعان به بالا بودن در Twitch: Traina افکار است.”

نظر قطعه نوشته شده توسط رسانه های ورزشی نویس جیمی Traina در پاسخ به یک ویدیو که رفت ویروسی دوشنبه که در آن الیوت گفت که او “پایین کلید های پژمرده” زبان عامیانه است که گاهی اوقات در ارتباط با اینکه تحت تاثیر الکل و ماری جوانا به طور همزمان.

“در واقع من با اشاره به چند نوشیدنی بودم که به من گفت در طول جریان زندگی می کنند. نمی کند که این افترا? شما بچه ها خواهد [بود] شنیدن از وکلا @SInow,” الیوت توییتی دوشنبه.

الیوت ساخته شده “پژمرده” نظر پس از ظاهر شدن به فراموش نکنید که برای وارد کردن کشش محبوب بازی های ویدئویی جریان پلت فرم.

“فرض من پایین کلید های پژمرده” 24 ساله گفت: در حالی که به دنبال در تلفن خود را قبل از تبدیل شدن به کامپیوتر خود و تحقق “اوه نه من حتی نمی end جریان من نشده است.”

الیوت در یک سری از توییت رفت و پس از این مجله است که سوخته با اخراج در سال های اخیر است.

“من انتظار دارم که کمی از شایعات سایت اما Sports Illustrated? واقعا؟” الیوت نوشت.

ورزشی داستان مصور شد پاک کردن این سایت مدت کوتاهی پس از الیوت را تلافی اما پس از آن دوباره پس از انتشار این پست را گزارش کنید.

“نسخه های قبلی از این داستان شامل یک تیتر با یک تفسیر نادرست از الیوت معنای” faded,'” اصلاح بالای به روز شده داستان به عنوان خوانده شده. “ما عذر خواهی و پشیمانی از خطا است.”

Sports Illustrated کاهش یافته است به نظر الیوت توييتها زمانی که فشار بیشتر توسط پست.

الیوت که از اواخر روز دوشنبه تا به حال نه در پاسخ به خروجی ،

Traina نیز حذف شده و یک پرینت از حساب خود را اشاره به داستان و بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

در حالی که Traina نیست به صراحت نوشتن که الیوت بستری بودن تحت تاثیر ماری جوانا او نوشت: “پس از پوشیدن یک ماسک و اجتماعی فاصله مهم ترین چیز در زندگی به یاد داشته باشید این است که همیشه مطمئن شوید که شما در حال وارد کردن قبل از اینکه شما شروع به برگردان های ترسناک,” که اشاره آشکار به سیگار.

شرکت رسانه ای Maven به دست آورد انتشاراتی حقوق به ورزش نشان داده شده در 2019.

الیوت را به اجرا در سی علائم آخرین فصل کثیف offseason برای سه بار نرم افزار کاسه.

Ezekiel Elliott
حزقیال الیوتAP

در ماه آوریل او و کابوی کارفرمایی Dak پرسکات شد انتقاد برای مهمانی در تگزاس در طول یک دولت گسترده قرنطینه با توجه به کوروناویروس.

الیوت آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه ژوئن و هنوز پاک شده است برای کار کردن. او کبود و پس از تست مثبت به بیرون درز شد به رسانه ها با استناد به HIPAA بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون آن را ممنوع کرده پزشکان از های شخصی, اطلاعات پزشکی که بدون رضایت شخص.

الیوت نیز شکایت کرد که برای بیش از $200,000 توسط یک زن که ادعا سگ های خود را به شدت به او حمله کردند در حالی که او تمیز ستاره را در ماه مارس است. او هرگونه تخلف است.

الیوت هرگز با NFL تحت لیگ سوء سیاست که تغییر داده شده در مارس به عنوان بخشی از جدید توافق مذاکرات دسته جمعی و دیگر تعلیق بازیکنان برای مثبت ماری جوانا آزمون.

در طول rookie نجومی در سال 2016 الیوت انتقاد قرار گرفته بود پس از او در سیاتل درمانگاه ماری جوانا قبل از یک بازی پیش فصل.

“این یک تصمیم بد,” الیوت به خبرنگاران گفت: در آن زمان. “فقط آن دیده می شود راه رفتن در اطراف. کنجکاو بود. من واقعا در مورد آن فکر می کنم قبل از من رفت و در چه پیامدهای شده اند می تواند. آن را مانند من در تلاش بود برای پنهان کردن آن و یا هر چیزی. من عکس گرفت با مردم است. آن را مانند من به هیچ خوب است.”

الیوت امضا شش سال 90 میلیون دلار قرارداد در پاییز گذشته با 50 میلیون دلار تضمین شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de