حزقیال الیوت در میان گاوچران تگزاسی بازیکنان برای تست مثبت برای coronavirus

Coronavirus است ساخت راه خود را از طریق NFL هفته پس از تیم های بازگشایی امکانات خود را.

NFL شبکه گزارش روز دوشنبه که چند بازیکن در گاوچرانان دالاس و هوستون تگزاس آزمایش مثبت برای coronavirus به تازگی با کابوی ستاره حزقیال الیوت که یکی از این بازیکنان است. این گزارش همچنین گفت: هیچ کدام از بازیکنان که تست مثبت بودند و معتقد شده اند در تیم خود امکانات.

راکی Arceneaux 24 ساله الیوت عامل گفت: NFL شبکه broncos که الیوت “احساس خوب” پس از coronavirus تشخیص است.

بازیکنان NFL گرفتن COVID-19 آشکارا چیزی بود که مقامات لیگ انتظار داشتند.

“یک ماه پیش NFL افسر ارشد پزشکی دکتر آلن آستانه گفت: “ما به طور کامل انتظار می رود که ما باید موارد مثبت است که بوجود می آیند. … چالش ما این است که شناسایی آنها را به عنوان سریع که ممکن است و جلوگیری از گسترش به سایر شرکت کنندگان”” Rapoport نوشت. “این تیم به نظر می رسد به انجام آن.”

Ezekiel Elliott coronavirus Dallas Cowboys
حزقیال الیوتگتی ایماژ

پس از برگزاری هر دو پیش نویس NFL و offseason آموزش برنامه عملا به دلیل همه گیر جهانی لیگ شروع اجازه می دهد امکانات برای بازگشایی در اواخر ماه مه. گذشته از مربیان و مدیران تنها بازیکن مصدوم که در حال حاضر نیاز به توانبخشی مجاز در داخل امکانات.

اردوگاه های آموزشی را در مجموعه ای به طور رسمی آغاز ماه آینده با NFL الزامی است که اردوگاه باید برگزار شود در تیم امکانات و نه از مکان های از راه دور مانند نزدیک دانشگاه. این لیگ در حال برنامه ریزی برای شروع سال 2020 فصل در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>