اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری اجرا می شود در ماه آینده. در اینجا چگونه برای آماده سازی

میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در زمینه بیکاری پس از همه گیر walloped اقتصاد در مارس چهره ناخوشایند تعجب ماه آینده.

در حالی که مراقبت در عمل به کارگردانی اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری برای کمک به خارج-از-کار آمریکایی ها در آب و هوا کسب و کار خاموش شدن ناگهانی آن مزایای اضافی منقضی ژوئیه 31.

مگر اینکه کنگره گام به گسترش منافع آمریکایی ها را ببینید بیکاری خود را چک کاهش می یابد به دولت خود را معمولی پرداخت با شروع در ماه اوت با یک میانگین ملی از حدود 378 در هر هفته است. اما برخی از گذاشته شدن کارگران ممکن است آگاه از قطع, با یک بررسی اخیر از اعتبار خوب پیدا کردن تقریبا یک چهارم از پاسخ دهندگان اعتقاد وجود ندارد تاریخ انقضا برای اضافی $600 در هر هفته است.

به عبارت دیگر بیکاری آمریکایی ها می تواند تحمل ناگهانی کاهش در درآمد خود را شروع و در حدود شش هفته است. چرا که ممکن است دیگر برای پیدا کردن یک کار جدید در زمان بیماری همه گیر زده, اقتصاد, کارگران بیکار باید به توسعه یک طرح مالی برای کمک به آنها را به شناور باقی می ماند هنگامی که مزایای اضافی اجرا, کارشناسان مالی می گویند.

Black Wall Street: trump’s برنامه ریزی برای تجمع در تولسا خواستار توجه به سال 1921 مسابقه کشتار

به دنبال به خرید یک ماشین ؟ هرتز فروش هزاران نفر از اتومبیل های مورد استفاده در ناوگان خود را در ورشکستگی در قیمت های مقرون به صرفه

“بسیاری از آمریکایی ها اصلا قوی خالص ایمنی است و این کمک به آنها آن را از طریق همه گیر” گفت: Ken Lin, مدیر عامل شرکت اعتبار خوب. پایان اضافی مزایای بیکاری ممکن است “یک بیت از یک بیداری بی ادب.”

استفانی کارلسون, 49, یک متصدی بار در ساوانی گرجستان گفت که او نگران پایان اضافی $600 در بیکاری است.

“این رفتن به یک وضعیت ترسناک در یک ماه,” او گفت:. کارلسون که گذاشته شد از کار خود را در 14 مارس تا کنون تنها دریافت یک بیکاری را چک کنید در اوایل ممکن است که تحت پوشش چهار هفته از مزایای. او گفت که او با استفاده از چک برای پرداخت او در گذشته به علت صورتحساب و دریافت جلوتر از برخی از دیگران است. “آن را به سمت راست رفت و از حساب من.”

یک بار اضافی 600 دلار در هفته مزایای پایان می رسد او را دریافت حدود 179 هر هفته از بیکاری به مراتب کمتر از آنچه او به دست آورده در حالی که مشغول به کار است. “من نمی تواند زندگی می کنند در $179 هفته,” او گفت:.

کارفرما به او گفت که او می تواند rehired اما او داده نشده بازگشت تاریخ. او برنامه مالی: به دنبال یک کار جدید در یک خرده فروش از جمله لاو به جزر و مد او را بیش و پرداخت صورتحساب در حالی که او می اندیشد بزرگتر تغییر حرفه ای مانند به املاک و مستغلات.

پایان اضافی مزایای بیکاری در می آید “کمی بیش از یک ماه و در آن احساس می کند مانند آن را گرفتن کوتاه تر در همه زمان ها” کارلسون گفت. “همین دلیل است که من به دنبال چیزی در موقت — چیزی که در آن من می دانم که وجود دارد یک چک در آینده است.”

دو سوم از خارج-از-کار آمریکایی ها درآمد بیشتر با همه گیر اضافی مزایای از آنها کار با توجه به دانشگاه شیکاگو مطالعه منتشر شده در ماه گذشته. که باعث شد برخی از منتقدان استدلال می کنند که به تازگی مزایای سخاوتمندانه می تواند یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار.

این معلوم نیست که آیا کمک در افق است. از 3 تریلیون دلار قهرمانان قانون که تصویب شد توسط مجلس در ماه گذشته اما هنوز مواجه سنا بررسی خواهد گسترش $600 هفتگی مزایای بیکاری. حتی پس از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره ابراز شک و تردید در مورد این لایحه است.

در این میان افراد بیکار باید از قبل برنامه ریزی برای جلوگیری از شوک های مالی در جولای 31, کارشناس مالی می گویند.

نمی ریخت و پاش با اول بیکاری را بررسی کنید

میلیون ها نفر از گذاشته شدن کارگران تلاش کرده اند تا فایل برای منافع خود را با توجه به خارج از تاریخ سیستم و کارهای عقب افتاده ادعا می کند در بسیاری از دولت کار ادارات. به دلیل مزایای بیکاری شروع در تاریخ یک کارگر بود furloughed یا گذاشته تاخیر اول بیکاری را بررسی کنید می تواند نشان دهنده چند هفته از مزایای.

مقاومت در برابر اصرار به ریخت و پاش وقتی که اولین بار, چک می رسد می گوید: مت شولتز رئیس صنعت تحلیلگر در CompareCards. “برخی از آن باید در کنار دانستن اینکه شما مجبور به پرداخت در آینده لوایح” او اشاره می کند. “این مهم است که شما متفکر با آن و دیدن آن به عنوان بهانه ای برای صرف.”

بودجه, بودجه, بودجه

مطمئن شوید که شما باید یک بودجه ماهانه می گوید Chantel بونو و ثروت و مشاور مدیریت در شمالغرب متقابل است. هدف این است که برای درک هزینه های ماهانه خود را و سپس به شکل یک طرح برای چگونه به مقابله با از دست دادن از 600 دلار در هفته آغاز در ماه اوت است.

“شما نمی دانید که چگونه تاثیرگذار 600 یک هفته از دست دادن اگر شما روشن چقدر از این پول شما نیاز به منجر خود زندگی” بونو می گوید.

او توصیه می کند طبقه بندی هزینه ها به سه دسته: هزینه های ثابت (مانند اجاره و یا وام مسکن; هزینه های اختیاری مانند مواد غذایی یا لباس خرید و پس انداز. که شما را قادر خواهد برای دیدن آن هزینه های اختیاری به راحتی می تواند قطع شود. آن را نیز می تواند به شما کمک کند فکر می کنم در مورد چگونه به کاهش برخی از هزینه های ثابت مانند گرفتن یک هم اتاقی برای کمک به کاهش اجاره خود را هزینه.

ساخت یک صندوق اضطراری

امکان استفاده از باقی مانده هفته عالی مزایای بیکاری به sock دور پول در صندوق اضطراری کارشناسان مالی می گویند. روشن است که بسیاری از آمریکایی ها با تکیه بر خود را پس انداز اضطراری برای دریافت از طریق همه گیر با حدود یک در چهار خانواده با داشتن آغشته به پس انداز خود را و یا بودجه اضطراری برای پوشش هزینه های زندگی خود را در طول بحران با توجه به Northwestern متقابل 2020 پیشرفت و برنامه ریزی مطالعه است.

مصرف کنندگان ممکن است وزن این که آیا آنها باید ذخیره کنید یا قرار دادن پول نسبت به پرداخت بدهی. اما برای آمریکایی ها بدون پس انداز اضطراری نقدی کوسن ممکن است مهم تر در حال حاضر از کاهش بدهی لین می گوید.

“نقدی پادشاه است که در سناریوی” او می افزاید. “شما نمی دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد با کارت های اعتباری محدودیت های اعتباری و وام های شخصی و refinancing اما اگر شما 1000 دلار در بانک که بیشتر خاص و چیزی است که شما می توانید بر روی تعداد.”

آماده شدن برای مالیات

در نهایت فراموش نکنید که در مورد taxman. تقریبا یک سوم بزرگسالان دریافت نرخ بیکاری به اشتباه بر این باورند که پرداخت مالیات رایگان, Credit Karma یافت.

شما می توانید از ناخواسته لایحه مالیات بر درخواست دولت خود را بیکاری به خودداری مالیات از خود را بررسی کنید. متناوبا, شما می توانید صرفه جویی در خود را برآورد مالیات و پرداخت IRS به طور مستقیم که لین توصیه می کند.

“این فقط باعث می شود حس به خودداری اگر شما می توانید خودتان را کنترل نمی کند” با صرف Lin می افزاید.

“هنگامی که شما خودداری شما در حال دادن دولت بهره وام.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>