سابق NFL exec: وایکینگ ها باید انجام, ‘درست’ و نشانه khezri

جو لاکهارت دیدم از نزدیک چه اتفاقی افتاد به khezri, چگونه صاحبان حاضر به ثبت نام در استعداد کارفرمایی به دلیل آن می تواند صدمه زدن به کسب و کار. او لیگ را معاون رئیس جمهور از ارتباطات که Kaepernick بود و گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی در اعتراض به نابرابری نژادی و خشونت پلیس علیه اقلیت ها.

و در حال حاضر به عنوان تنش های نژادی هستند به عنوان بالا که تا کنون با مرگ جورج Floyd — در وسط رمان coronavirus همه گیر کمتر — لاکهارت سابق دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور بیل کلینتون معتقد است NFL می تواند گام و ایجاد یک تفاوت. بازگرداندن Kaepernick سه سال بعد از او جدا راه با 49ers. چه تیم بهتر از وایکینگ ها که بازی در یک شهر که در آن خشونت آمیز تظاهرات شکسته بیش فلوید مرگ است.

“وضعیت در مینه سوتا در حال حاضر ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد برای مقابله با نمادهای نژادی و بی عدالتی” لاکهارت نوشت. “به عنوان یک کوچک اما مهم گام صاحبان وایکینگها مینه سوتا Zygi و علامت Wilf می توانید ارسال یک پیام قوی ارائه شده توسط khezri یک قرارداد برای بازی با وایکینگ ها. او را به اردوگاه درمان او را مانند هر یک از دیگر بازیکنان فرصت داده شده به بازی بازی آنها را دوست دارم.

“آن را نمی خواهد مشکل را حل کند از سیاه پوستان و پلیس. اما آن را تشخیص مشکل است که Kaepernick قدرت مطرح شده و شاید نشان می دهد که با شجاعت پیشرفت واقعی را می توان ساخته شده است.”

بازیکنان را ساخته اند این اتهام که Kaepernick شد blackballed. بنابراین باید منابع بی نام. اما در حال حاضر کسی که در داخل NFL است که صحبت کردن.

“هیچ تیمی می خواستم به ثبت نام یک بازیکن حتی یک عنوان با استعداد به عنوان Kaepernick — آنها را دیدم به عنوان بحث برانگیز و در نتیجه بد برای کسب و کار” لاکهارت نوشت. “این ممکن است به نظر می رسید مانند یک کسب و کار خوب تصمیم برای باشگاه به ثبت نام نیست و قطعا آن را نبود غیر قانونی اما این اشتباه بود. … من فکر می کنم این تیم در اشتباه بودند نمی امضای او. مشاهده چه خبر است در مینه سوتا, من درک می کنم چقدر بد اشتباه ما بود.”

اما در حال حاضر وایکینگ ها می تواند ایستادن. و لاکهارت گفت که او فکر می کند می تواند کمک به روند شفا.

“من امیدوارم که آنها آن را انجام دهد. آن را درست انجام دهید. و آن چیزی است که شهر و همه از امریکا — نیاز به در حال حاضر,” او نوشت.

NFL کمیسر راجر Goodell خطاب به تنش اطراف فلوید مرگ گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که “NFL خانواده تا حد زیادی متاثر شده حوادث غم انگیز از سراسر کشور” و فرستاده لیگ تسلیت به Floyd خانواده.

“وجود دارد باقی می ماند یک نیاز فوری برای اقدام” Goodell گفت. “ما می دانیم قدرت از پلت فرم ما در جوامع و به عنوان بخشی از تار و پود جامعه آمریکا است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de