Ex-چیز قشنگ مارشال Plumlee طول می کشد مهارت از دادگاه به ما ارتش

آن را به عنوان اگر Plumlees ساخته شده یک نقطه برای جدا شوی.

مارشال, ماسون و مایل هستند در نوزاد-نام کتاب. این سه برادر از هم جدا هستند با کمتر از چهار سال در سن. هر غرفه حداقل 6-پا-10. هر یک از بازی های برگزار شده در دانشگاه دوک. هر رسید NBA.

اما زمانی که هر یک از تماس های خانه به, ایندیانا, ایالات Plumlees’ جوانترین و بلندترین پسر برای تلفن های موبایل هیچ چیز مانند خواهر و برادر خود را.

“آنها بپرسید که” هی عسل, آنچه شما امروز انجام دهید؟’ و من به آنها بگویید در مورد باد چیزی یا بیرون پریدن از هواپیما و یا پرواز در یک هلیکوپتر” مارشال Plumlee گفت. “این برای تلفن های موبایل آخرتی به یک خانواده که تنها می داند بسکتبال.”

این ورزش دارای منعکس طریق اصل و نسب خود ابتدا با Plumlee پدربزرگ آلبرت “جوانه” شولتز که بازی در Michigan Tech. یک جفت از عموهای همچنین کالج بسکتبال. بنابراین پدر خود “رابطه” (تنسی Tech) و لسلی (Purdue) که به عنوان مشاور در یک بسکتبال اردوگاه.

مایل صرف هفت فصل در NBA پیوست و استرالیا لیگ در ماه ژانویه است. میسون در حال حاضر با دنور ناگتس در سال هفتم او در NBA. مارشال که برنده مسابقات قهرمانی ملی با شیاطین آبی و با نیکز و دیگران نبوده است در یک تیم حرفه ای در نزدیک به دو سال است.

Staff Sgt. Towk, Lt. Marshall Plumlee, Staff Sgt. Lewis and Staff Sgt. Nicholas, from left, pose after a training exercise at the Yakima Training Facility in Washington state.
گروهبان دوم ، Towk دگرمن. مارشال Plumlee, کارکنان, گروهبان. لوئیس و کارکنان Sgt. نیکلاس از سمت چپ مطرح پس از یک تمرین آموزشی در یاکیما مرکز آموزش در واشنگتن است.خصوصی نوح بالدوین

او راه می رفت دور از رویا به تحقق یکی دیگر به عنوان یک رهبر جوخه در ارتش ایالات متحده مستقر در فورت لوییس در واشنگتن است.

“آنها شده ایم فوق العاده حمایتی و پذیرفته شده ‘هی مارشال است که خود فرد با خود فرد احساسات. آن را فقط اتفاق می افتد که مارشال است نه تنها پرشور در مورد بسکتبال, اما پرشور در مورد ارتش و در مورد خدمات’ ” Plumlee گفت: از برادران خود را. “آنها احتمالا بزرگترین cheerleaders در این تیم جدید که من در هستم. … آن زمان برخی از زمان برای همه برای گرم کردن به این ایده از آنجا که ما در یک بسکتبال و خانواده که همه ما می دانستند. اما دیدن چگونه شاد من از دیدن چگونه من بهبود یافته ام به عنوان یک فرد آنها می دانند که من دقیقا همان جایی که من به معنای.”

ارتش حرفه ای برای اولین بار موجب شده توسط یک عاشق تاریخ کلاس ها و جنگ ، در دبیرستان Plumlee شد مربی توسط ژنرال رابرت براون که تحت مایک شیشفسکی در ارتش.

Marshall Plumlee goes to the basket against the Clippers in March 2017.
مارشال Plumlee می رود به سبد خرید در برابر کلیپرز در مارس 2017.گتی ایماژ

سپس او پیوست و برادران خود را در دانشگاه دوک شدن Krzyzewski اولین بازیکن در سه plus دهه در دورهام به همچنین شرکت در ROTC (رزرو افسران آموزش سپاه).

“آن را تقریبا به نظر می رسد مانند سرنوشت. مربی K, من می خواهم استدلال می کنند وجود دارد کسی است که به درک بهتر از بسکتبال جهان و ارتش های دنیا به طور همزمان مربیگری من به عنوان یک بازیکن بسکتبال و مانند یک آینده افسر ارتش” Plumlee گفت. “چه شده است واقعا سرد است که احساس می کنم هر دو باید با کمک یکدیگر است. من شروع به توجه بیشتر به تماشای مربی K, سرب, همه از نظم و انضباط همه درس رهبری به او القا از ارتش من گفت: “هی, من می خواهم که در زندگی من است.” “

Plumlee به امضا رسید نیکز به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2016 و به نظر می رسد در 21 بازی به عنوان یک تازه کار در حالی که خدمت در نیویورک گارد ملی. پس از یکی دیگر از هشت بازی با دیگران و چند G-لیگ متوقف می شود او داد تا بازی خوب است.

Marshall Plumlee shoots his M4 Carbine during weapons qualification.
مارشال Plumlee شاخه های خود را M4 کارابین در طول سلاح های تحصیلی.خصوصی نوح بالدوین

“هر بار که من به خدمت در گارد ملی آن احساس بزرگ است. آن را هرگز احساس کار” Plumlee گفت. “من نگه داشته شدن که خارش و می خواستم به خدمت در ظرفیت های مختلف. واقعا مربی K به نام من و او من را تشویق به دنبال وظیفه فعال است. توصیه او این بود “شما همیشه باید یک پرش بزرگ شات و شما نمی همیشه پابه است که به خوبی, اما شما واقعا خوب قلب’ و او من را تشویق به پیروی از قلب من. من عاشق تجربه NBA اما دل و روده من به من گفت که من فکر می کنم آن می تواند کولر برای ادامه به بخشی از چیزی بزرگتر از خودم.

Lt. Marshall Plumlee and Sgt. Worsham pose with a stick of C4 explosives.
سرهنگ مارشال Plumlee و گروهبان. Worsham مطرح با یک چوب از مواد منفجره C4.خصوصی نوح بالدوین

“آن را نه مثل یک احساس یا چیزی. این احساس هر دو از آنجا که شده است وجود دارد بسیاری از انتقال بین این دو است. خطوط بین این دو شده اند تاری در بسیاری از راه.”

در 2019, Plumlee امضا برای تحصیل در Fort Benning در گرجستان است. هدف از این خسته کننده دو ماه آموزش به پیوستن به یکی از برترین واحدهای نظامی مورد استفاده در شرایط دشوار و خطرناک ماموریت درگیر شدن در مبارزه با نزدیک و مستقیم آتش جنگ است. متقاضیان قطار در هوا که از کوه ها و مرداب ها در ظاهر بی پایان نبرد با ذهنی و جسمی خستگی.

“من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه تشابه به رنجر مدرسه. آن را کاملا منحصر به فرد را تجربه کنند. آنها واقعا شما را به چالش سختی” Plumlee گفت. “آن را به من یک نگاه در آینه از آنچه که من خوب هستم و آنچه که من نیاز به گرفتن بهتر در. آن را واقعا کمک می کند تا ساخت شخصیت خود را به عنوان یک سرباز.”

Plumlee چهره چالش های منحصر به فرد به عنوان یک 7-سرباز پا در هنگام پیچش یا حلقه زنی در وسایل نقلیه و بیرون پریدن از هواپیما. او چهره ذاتی و خطر غیر ضروری به عنوان یک زن 27 ساله که می تواند در بانک حداقل شش رقم سالانه حقوق به بازی یک بازی.

“من احساس اعتماد به نفس. من احساس امن است. من احساس می کنم آماده که ما یک طرح خوب از حمله برای هر نوع سختی که خواهد شد و راه ما” Plumlee گفت. “من احساس خطر است.”

او احساس نمی کند هر چیزی اما به یقین با تصمیم خود.

“مردم اغلب از من بپرسید اگر من از دست NBA در حال حاضر, اما در ارتش احساس می کنم مثل من که همان احساس هر روز” Plumlee گفت. “من بخشی از یک تیم با مردم از زمینه های متنوع و ما با هم برای یک ماموریت مشترک.

“من در دام قیاس” من به گیاه یک دسته از درختان من هرگز رشد می کنند.’ آن را واقعا سرد احساس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>