حتی رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا گرفتار شده اند COVID-19 افزایش دموکرات ها' شانس برنده شدن کنترل مجلسی

سوزان صفحه ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:34 AM EDT Jul 15, 2020در حال حاضر حتی در رقابت های انتخاباتی س

توسط NEWSAMINS در 25 تیر 1399

در حال حاضر حتی در رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا گرفتار شده اند COVID-19.

عوارض مرگبار آنفلوآنزای مرغی به ویژه آسیب های آن انجام داده است به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی ایستاده به کمک یک تکتونیکی تغییر در چشم انداز برای سنا در مسابقات این سقوط. که افزایش یافته و یک بار دور دموکراتیک چشم انداز به ادعای اکثریت پس از شش سال از جمهوریخواهان کنترل.

به دست آوردن سه یا چهار صندلی است که دموکرات ها نیاز است که یک هدف است که تحلیلگران در هر دو طرف می گویند که در رسیدن به حداقل در حال حاضر.

از ژانویه زمانی که رمان کروناویروس اولین بار دیده می شود به عنوان یک بهداشت جهانی تهدید سیاسی چشم انداز برای هشت سناتور جمهوریخواه در حال اجرا برای انتخاب مجدد بدتر با توجه به رتبه بندی توسط حزبی "طبخ سیاسی گزارش." در حال حاضر نه ایران-برگزار می شود کرسی های تاریخ هستند به عنوان رقابتی یا tossup در مقایسه با دو دموکراتیک برگزار شد کرسی است.

'گریم حل و فصل': بایدن است تا بزرگ و سنا در معرض دید اما دموکرات ها هنوز خالی از سکنه ترس از یاس

در برخی از ایالت ها همه گیر شده نیز اثرات خاص و. در کارولینای شمالی جمهوری خواه ایالت تهم Tillis چهره انتقاد از دموکرات ها در مورد پیامدهای طول این بحران از نقش خود در مسدود کردن گسترش مدیکید زمانی که او رئیس دولت در مجلس نمایندگان. در مونتانا دموکرات سنا رقیب استیو بولاک تقویت شده است در یک مسابقه نزدیک با تشکر از توجه رسانه ها و به طور کلی نمرات خوب او را بدست برای دست زدن به کروناویروس در حال حاضر کار به عنوان فرماندار.

بولاک اولین تلویزیون تجاری برجسته او با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت.

"فضای سیاسی کنونی است که قطعا به چالش کشیدن برای جمهوری احتمال برگزاری یک اکثریت سنا گفت:" تیم کامرون, رئیس استراتژیست دیجیتال در ایران با سنا کمپین بازو در سال 2014 و 2016 زمانی که جمهوری خواهان را به دست آورد و پس از آن برگزار می شود کنترل. نوادا ایالت کاترین کورتز متن ترانه مست و صندلی از دموکرات سنا کمپین بازوی گفت: "من می گویم ما در یک مسیر برای برگزاری سنا وجود دارد بدون شک در مورد آن است."

او گفت: coronavirus بحران تشدید کرده است رای دهندگان نگرانی در مورد در دسترس بودن و هزینه مراقبت های بهداشتی چیزی که بسیاری از نامزدهای دموکرات در حال حاضر شد و با تاکید بر.

از برو بزرگ و یا بازی آن را امن است؟: انتخابات نقشه وسیعتر برای بایدن و دموکرات ها اما با خطر

کلید سنا battlegrounds در نوسان ریاست جمهوری متحده

COVID-19 ندارد حزبی استعداد اما آن را به صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که دو سوم از آمریکایی ها در حال حاضر رد از کار او انجام داده است در پاسخ به آن با توجه به یک ABC-ایپسوس نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه. چه چیزی بیشتر, بیماری تاثیر مخربی بر شغل و رشد هزینه کرده است رئیس جمهور و دیگر اوباما نامزد بزرگترین سیاسی نقطه فروش یک اقتصاد پررونق.

"مغلوب ساختن پیشی جستن رانندگی روایت" جسیکا تیلور سنا سردبیر "کوک, سیاسی, گزارش" در مصاحبه ای گفت:. "ما رای دهندگان واقعا soured در رئیس جمهور تهمت و عملکرد خود را گزارش احساس هستند که رای گیری."

حزب کنگره نامزدها اغلب پیدا کردن بخت خود را به ریاست جمهوری نامزد در بالای بلیط و کسانی که روابط شده اند سخت در این سال به عنوان برگ برنده را کنترل ایران است که تا حد زیادی بلامنازع. او به شکل حزب جمهوری خواه در تصویر خود را بر روی چنین تعریف مسائل مربوط به تجارت و مهاجرت و مسابقه او نیست تردید به مجازات شخص خواهان است که انتقاد از او را.

در این سال هشت از 11 رقابتی سنا نژادها در ایالات متحده هستند که دیده می شود به عنوان حداقل پتانسیل battlegrounds در انتخابات ریاست جمهوری: آریزونا, کلرادو, گرجستان, آیووا, مین, میشیگان و کارولینای شمالی است. (تاریخ می گوید که مهم است. در سال 2016 هر رقابت سنای این کشور برنده شد توسط حزب که انجام شده دولت در انتخابات ریاست جمهوری.)

بیشتر چه, چند سنا battlegrounds در ایالات متحده است که شده است به خصوص سخت-ضربه گیر از جمله آریزونا و گرجستان است.

Coronavirus به روز رسانی: تقریبا نیمی از تمام کشورهای در حال خونتان در سرعت سریع تر از در ایالات متحده آمریکا امروز, مطالعه می یابد

پیامدهای دموکراتیک تصاحب سنا خواهد بود به خصوص که خوش بینی در مورد حزب شانس برنده شدن کاخ سفید رشد می کنند. یک دموکرات سنا خواهد بود خیلی بیشتر احتمال دارد به تصویب جارو طرح که حزب presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در حال حاضر آماده برای ارسال اگر او برنده است. این امر به بهبود چشم انداز مترقی قانون را تصویب کرده است دموکراتیک-کنترل خانه تنها برای متوقف شده بود در مجلس سنا. "اصلاحات در قبرستان" کورتز متن ترانه مست و گفت:.

مجلس سنا نیز نهایی می گویند بیش از تایید مقامات ارشد در سازمان های فدرال و اعضای فدرال قضایی از جمله دیوان عالی کشور.

کانزاس? واقعا ؟ آن بوده است در سال 88

یک چشم انداز سیاسی شده است که در شکل در شش ماه گذشته می تواند تغییر دوباره در آینده 3½ ماه. به ادعای اکثریت دموکرات ها نیاز به نمره سود خالص سه کرسی در صورتی که حزب برنده کاخ سفید به این دلیل که معاون رئیس جمهور می تواند به شکستن روابط در سنا است. اگر تهمت برنده انتخابات مجدد دموکرات ها نیاز به یک سود خالص از چهار صندلی است.

در اینجا که در آن همه چیز ایستاده در حال حاضر:

  • در میان دموکرات امتیازهای دیابت Doug Jones چهره های دشوار انتخاب مجدد مبارزه در استوار قرمز Alabama. در سه شنبه اولیه سابق Auburn مربی تیم فوتبال تامی Tuberville شکست خورده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل جف جلسات برای حزب جمهوری خواه نامزدی برابر جونز.
  • در میان جمهوریخواهان امتیازهای پنج سناتور در حال حاضر با توجه بهتر از حتی احتمال برگزاری کرسی های خود را با توجه به ایالت سنجی و تحلیلگران مستقل است. آنها سوزان کالینز از مین استیو Daines از مونتانا کوری گاردنر از کلرادو مارتا McSally آریزونا و Tillis.
  • در یکی دیگر از ایران-برگزار می شود کرسی های جمهوری خواه و نامزد مورد علاقه, اما نه زیاد. آنها عبارتند از سناتور جونی ارنست از آیووا, دیوید پردو گرجستان و کلی Loeffler در حال اجرا در گرجستان ویژه انتخابات. بیشتر از همه تعجب آور باز سنا نژاد در کانزاس است که تنها تاریخ به عنوان "تکیه" به ایران.

آخرین دموکرات برای پیروزی در انتخابات سنا در کانزاس? خواهد بود که جورج مک گیل در سال 1932. دولت آمریکا ناگسستنی نگه کانزاس " سنا کرسی طولانی ترین برای هر دو حزب در هر دولت است.

شانس یک پیروزی دموکراتیک در دولت آفتابگردان بستگی دارد که نامزد برنده جمهوری خواه نامزدی در Aug. 4 اولیه. سابق کانزاس وزیر امور خارجه کریس Kobach یک فتنه محافظه کار که از دست فرماندار نژاد در سال 2018 است دیده می شود به عنوان یک بیشتر آسیب پذیر حامل استاندارد از رقیب راجر مارشال در حال حاضر عضو U. s. House. حزب دموکرات نامزد شده است و انتظار می رود سناتور باربارا Bollier که تغییر حزب ثبت نام از ایران در سال 2018 است.

نوامبر انتخابات به عنوان برگ برنده بایدن نبرد مقامات در حال اجرا خارج از زمان و پول

معتدل تر و ایجاد دموکراتیک مدعی اند به طور کلی غالب در این سال مقدماتی بیش از پیشرفته تر جایگزین از جمله در کنتاکی (امی McGrath), کلرادو (shive) و آیووا (ترزا سبز). که دوباره اتفاق افتاده است در روز سه شنبه اولیه در تگزاس که در آن نیروی هوایی جانباز M. J. Hegar شکست رویس غرب برای نامزدی به چالش بهداشت ، John Cornyn.

دموکرات ها باید تبلیغ امکان ناراحت پیروزی در برخی از مشخصات بالا سنا مسابقات به خصوص در برابر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در کنتاکی. در کارولینای جنوبی دموکرات جیمی هریسون به چالش کشیدن جمهوری خواه ایالت و سناتور " لیندزی گراهام مطرح چشمگیر $13.9 میلیون دلار در طول سه ماه گذشته. .

کسانی که در حال گسترش جاه طلبی ممکن است به اثبات می شود یک اشتباه توسط دموکرات کامرون هشدار داد. "دموکرات ها را در خطر ابتلا به گسترش نازک به طور بالقوه با یک دوجین مسابقات در حال رقابت در چند میلیون دلار, سطح," او گفت:. اگر سیاسی محیط زیست را بهبود می بخشد برای جمهوری خواهان "آنها را حسرت داشتن آن پول" برای استفاده در ونرخ مسابقات.

مسائل مربوط به پول بیشتر با COVID-19

یک اثر COVID-19: مسائل مربوط به پول و حتی بیشتر از حد معمول.

سنتی تجمعات انتخاباتی تبدیل شده اند اما غیر ممکن است به مرحله به دلیل خطر که شلوغ سالن تبدیل به "سوپر پخش" حوادث برای coronavirus. حتی درب-به-درب مبارزات انتخاباتی توسط نامزدها و کارگران درست است که مشکل در یک زمان میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال leery از تماس با هر کسی خارج از خانواده خود را.

ساخته شده است که تلویزیون و تبلیغات آنلاین و بودجه به پرداخت هزینه برای آنها مهم تر از همیشه. دموکرات سنا رقبا در رقابتی مسابقه نشان داده اند قدرت بیشتر نسبت به مخالفان جمهوری خواه خود را در کشت های کوچک اهدا کنندگان در سیستم عامل های دیجیتال قابل توجهی دارایی.

بیشتر: Facebook, انتخابات, تبلیغات blackout? شرکت وزن آن تبلیغات سیاسی بان کی مون در آخرین روزهای قبل از انتخابات

بیشتر: Facebook درگیری با مقامات انتخاباتی در پشت صحنه بیش از سیاست های نادرست

که ممکن است نشان از نیمه شب روز شنبه هنگامی که جمع آوری کمک های مردمی گزارش سه ماهه دوم سال با توجه به کمیسیون انتخابات فدرال.

در حال حاضر دموکرات نامزد پنج تن از 11 رقابتی رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا گزارش کرده اند جمع آوری پول بیشتری از مخالفان جمهوری خواه خود را در برخی موارد حتی در برابر امتیازهای. در آریزونا دموکراتیک چلنجر علامت گذاری کلی را مطرح McSally بیش از 12 میلیون دلار. در مین دموکراتیک چلنجر سارا Gideon که به طور رسمی موفق به کسب نامزدی در شنبه اولیه اتحاد خارج مطرح Collins نزدیک به 7 میلیون دلار بود.

"این بسیار منحصر به فرد و به چالش کشیدن محیط زیست با توجه به این که ما تمام شده است در مواجهه با یک بار-در-یک-عمر جهانی و همه گیر است که باعث شده تا سلامت قابل توجهی بحران و بحران اقتصادی." جسی شکار سخنگوی ملی حزب جمهوری خواه سناتوری کمیته اذعان کرد. اما او افزود: "سناتور جمهوریخواه هستند در یک موقعیت عالی برای قرعه کشی در تضاد با خود دموکراتیک مخالفان و قوی در طول این سه بعدی-و-یک-نیمه ماه است."

"من فکر می کنم آن را بسیار حتی در این نقطه" تیلور گفت: "اما این چرخش به سمت دموکرات ها."

جمهوری خواه RSVPs: چند سناتوران می گویند که آنها نمی خواهد در جمهوریخواه به عنوان COVID-19 مورد در فلوریدا سنبلهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن