ESPN: LeBron James’ ‘تصمیم’ یک فن ایده

نزدیک به 10 سال پس از LeBron James اعلام کرد تصمیم خود را برای بازی Miami Heat در یک نمایش زنده در ESPN با عنوان “تصمیم” شبکه شنبه نشان داد که این ایده برای نشان می دهد در واقع از یک فن.

وجود دارد که مدت طولانی است که شایعه است که یک فن در واقع با این ایده به عنوان یک فرد که تنها به عنوان “کرد” از کلمبوس, اوهایو, پیشنهاد نشان می دهد در یک کیسه مراسلات پستی ستون منتشر شده توسط ESPN نویسنده بیل سیمونز. که ستون زد Nov. 26, 2009 — بیش از هفتم ماه قبل از “تصمیم” پخش شده در جولای 8, 2010.

در طول “تصمیم” پخش و سپس-25 ساله جیمز infamously اعلام کرد: “من قصد دارم به استعداد من به ساحل جنوبی” — یک لحظه punchline که زندگی می کند در ورزش فرهنگ امروز است. در واقع وحی از درو از کلمبوس می آید به عنوان ESPN آماده به هوا نگاه به “تصمیم گیری” در یکشنبه شب.

برای یک داستان منتشر شده شنبه, ESPN رسیده به خود جلب کرد — 38 ساله خود جلب کرد واگنر است که در واقع یک دیترویت پیستونز فن — و او تایید کرد که ایده او بود.

LeBron James is all smiles in 2010 as he waits to make an announcement that he's leaving the Cavaliers for the Miami Heat.
LeBron James همه لبخند در سال 2010 به عنوان او منتظر به ایجاد یک اطلاعیه که او را ترک کاوالیرز برای Miami Heat.AP

“که من” واگنر ESPN گفت: در یک مصاحبه تلفنی جمعه. “من فرستاده که ایمیل آن را ارسال شده توسط سیمونز و سپس هفت ماه بعد این بزرگترین داستان در ورزش است.”

“من به یاد داشته باشید هر کس صحبت کردن در مورد که در آن LeBron خواهد رفت و به نظر می رسید به من که LeBron باید انجام همان چیزی که این بچه ها انجام و اعلام آن زندگی می کنند در تلویزیون” واگنر اضافه شده است. “من استفاده می شود برای لذت بردن از کسانی که سیمونز mailbags کمی و من فکر کردم این امر می تواند یک ایده سرگرم کننده برای ارسال آن.”

واگنر اولیه زمین پیشنهاد کرده بود یک نمایش تلویزیونی به نام “Lebron انتخاب” در حالی که سیمونز ارائه شده در ستون خود که آن را به نام “تصمیم 2010: LeBron را حکم.” سیمونز فرستاده ESPN مدیران در مورد این ایده به televise James’ اطلاعیه در ماه مه 2010, اما اشاره نمی کند واگنر که در ایمیل.

در زمان “تصمیم” جیمز بود که ورود او هشتم فصل در NBA پس از بازی هفت در کلیولند. با وجود اینکه شش بار همه ستاره و پیشرو کاوالیرز به نهایی NBA در سال 2007 اکرون اوهایو بومی شد دشمن عمومی شماره 1 با اکثر Cavs طرفداران پس از “تصمیم گیری.”

جیمز برنده خواهد بود دو قهرمانی در میامی قبل از بازگشت به کلیولند و پیشرو Cavs به عنوان NBA در سال 2016 — اولین قهرمانی در باشگاه تاریخ است.

او در فصل دوم خود را با لس آنجلس لیکرز پس از ترک کلیولند به عنوان یک عامل آزاد و برای بار دوم پس از 2017-18 فصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>