Enes کانتر می گوید رئیس جمهور ترکیه 'شنیدها' او ارسال روزانه تهدید به مرگ

Enes کانتر است متهم رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان "با استفاده از شنیدها" برای او ارسال روزانه تهدید به مرگ

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

Enes کانتر است متهم رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان "با استفاده از شنیدها" برای او ارسال روزانه تهدید به مرگ از جمله یکی که ادعا می کند به منظور سر بریدن صریح سلتیکز مرکز داده شده است.

کانتر, 28 ارسال شده چهار تصاویری از پیام های پنج شنبه او می گوید: او در میان "هزاران نفر" از تهدید به مرگ او می شود هر روز به عنوان یک دیرین و از منتقدان دولت ترکیه.

"شما son of a b*tch میخوای مرگ" یک پیام به عنوان خوانده شده. "به منظور قطع سر خود را خاموش داده شده است."

در یکی دیگر کسی را تهدید به کشتن کانتر و "خوراک [خود] جسد به خوک ها" در حالی که یک سوم پیام به نام سلتیکز standout یک "خونین سگ" در حالی که ارجاع شد.

"رئیس جمهور می کند, آنچه لازم است شما به شما آرامش son of a b*tch" پیام به عنوان خوانده شده.

تهدیدات آمد تنها چند ساعت پس از کانتر به نظر می رسد در Gino زمان پادکست و گفت: پدر ژنتیکی استاد که منتشر شد از ترک زندان در ماه گذشته پس از هفت سال هنوز هم قادر به ترک ترکیه MassLive.com گزارش.

"ممنوعیت سفر این است که در حال حاضر [به طوری که] بدیهی است که او نمی تواند فقط به اینجا می آیند در امریکا و شروع به زندگی در اینجا, اما آخرین مناسب است در حال حاضر ما فقط در حال انتظار برای دیدن اگر ممنوعیت سفر برداشته شده است یا نه" کانتر " میگوید. "این امر می تواند شگفت انگیز برای فقط دیدن او در اینجا دوباره و فقط در امریکا زندگی می کنند. او قادر به بازی های من و همه چیز. آن را می شود بسیار هیجان انگیز است."

کانتر گفت: در ماه ژوئن او خیلی خوشحال توسط پدرش آزادی از زندان است که او "می تواند گریه."

"امروز متوجه شدم که 7 سال پس از دستگیری پدرم و او را از طریق یک دادگاه نمایشی و او را متهم بودن جنایی فقط به خاطر اینکه او پدر من" کانتر توییتی. "پدر من منتشر شده است! این است که با توجه به فشار ما را ترک کرد."

کانتر یک ژنتیک استاد شده بود و محکوم به 15 سال زندان به اتهام حمایت از رهبر کودتا علیه اردوغان. او منتشر شد و پس از تبرئه از اتهام تروریسم.

enes-kanter-death-threat-4
تصاویری از تهدید به مرگ نوشته شده توسط Enes کانتر

توییتر

enes-kanter-death-threat-5
تصاویری از تهدید به مرگ نوشته شده توسط Enes کانتر

توییتر

بعدی

شهردار بیل د Blasio نورد خود را shirtsleeves به رنگ...

2

نمایش به صورت اسلاید

در سال 2017, دولت ترکیه با صدور حکم بازداشت برای کانتر — که یک بار به نام اردوغان از "هیتلر قرن ما" – و لغو ترکیه گذرنامه در ادعا می کند که او بخشی از یک گروه تروریستی.

دو سال بعد کانتر کاهش یافته است به سفر به لندن در حالی که بازی برای نیکس اعتقاد او ممکن است قرار داده شده اند وجود دارد, توسط, ترکی, جاسوس.

با وجود این تهدیدات کانتر قصد ندارد برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود در برابر اردوغان, او گفت:.

"من هرگز مراقب" کانتر گفت: Gino زمان پادکست. "در هر وضعیت من فقط صحبت می کنند ذهن من است. مردم من را به نگه داشتن آن آرام تا زمانی که او می شود در اینجا, اما او فقط یکی. وجود دارد بنابراین بسیاری از در زندان در حال حاضر, بنابراین من قصد دارم به خاطر صحبت کردن در مورد آن, بدون توجه به آنچه."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب