گزارش اقتصادی: IHS Markit می گوید: آخرین شاخص مدیران خرید نشان می دهد میزان سقوط در اقتصاد ایالات متحده به اوج خود رسید و در مارس

شماره: ایالات متحده آمریکا بخش خصوصی شرکت گزارش میزان کمی آهسته تر از انقباض در فعالیت ممکن است با توجه به آخرین آمار مدیران خرید از IHS Markit.

این شرکت گفت: تولید خرید رشد شاخص به 39.8 در ماه مه از 36.1 در ماه آوریل است. در ضمن فلش خدمات شاخص مدیران خرید رز در ماه مه کاهش یافت و به 36.9 از 26.7.

هر مطلب زیر 50 نشان دهنده بدتر شدن شرایط. فلش برآورد به طور معمول بر اساس حدود 85%-90% از مجموع پاسخ های نظر سنجی در هر ماه.

آنچه اتفاق افتاد: با وجود بهبود بخش خدمات و تولید کنندگان گزارش دوم بیشترین کاهش در میزان سفارشات جدید پس از بحران مالی جهانی.

کسب و کار باقی مانده بدبینانه در مورد چشم انداز آینده سال است.

تصویر بزرگ: ساخت است که انتظار می رود به ماندن ضعیف بیش از ماه های آینده به عنوان اقتصاد به تدریج بازگشایی اقتصاددانان می گویند. خودرو سازان در حال حاضر دچار توقف و شروع طبیعت از تلاش برای کار در طول یک بیماری همه گیر.

چه IHS Markit گفت ؟ “تشویق می آید از این بررسی نشان می دهد که این نرخ از فروپاشی اقتصادی به نظر می رسد که به اوج خود رسید و در ماه آوریل است. در شرایطی که موج دوم COVID-19 عفونت کاهش باید در حد متوسط بیشتر در ماه آینده گفت:” کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit.

واکنش بازار:سهام ایالات متحده باز کمی بالاتر در روز پنج شنبه با S&P 500 شاخص SPX +0.07% تا 0.55 امتیاز در اوایل معاملات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de