گزارش اقتصادی: فروش خانه های موجود رها در مه, اما نشانه های نقطه به نقطه یک جهش بزرگ در بازار املاک و مستغلات در این تابستان

شماره: خرید و فروش که قبلا متعلق به خانه ام افت 9.7% در ماه مه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه داد: به وزن در ایالات متحده در بازار املاک و مستغلات.

موجود-فروش خانه رخ داده است در یک فصلی-تنظیم سالیانه از 3.91 میلیون و انجمن ملی از Realtors گزارش روز دوشنبه. این پایین ترین سطح موجود-صفحه اصلی فروش از جولای 2010.

در مقایسه با سال گذشته خرید و فروش شد پایین 26.6 درصد در ماه مه.

“فروش خانه مطمئنا افزایش در ماه های آینده با اقتصاد بازگشایی و می تواند حتی پیش افتادن از یک سال پیش چهره در نیمه دوم سال” لارنس یون اقتصاددان ارشد برای انجمن ملی از Realtors گفت: در این گزارش.

آنچه اتفاق افتاد: منطقه ای بر اساس فروش کاهش یافت که مهمترین آنها در جنوب, که در آن آنها را 13 درصد. هر منطقه شاهد کاهش فروش در ماه گذشته.

وجود دارد 4.8-ماه تامین خانه برای فروش در ماه مه به پایین ترین حد خود در 4 ماه عرضه در ماه آوریل است. به طور معمول 6 ماه عرضه خانه های در نظر گرفته شده است نشان دهنده متعادل در بازار است. در مقایسه با یک سال پیش هر چند مسکن موجودی پایین بود 19 درصد.

علاوه بر این متوسط موجود-قیمت خانه در ماه گذشته $284,600 تا 2.3% از مارس 2019.

تصویر بزرگ: ادامه رکود در خرید و فروش خانه در ماه مه به طور گسترده ای انتظار می رود با توجه به اینکه پیش فروش خانه گزارش مارس بیشترین کاهش از انجمن ملی از Realtors شروع به ردیابی داده ها در سال 2001.

انتظار فروش خانه گزارش منعکس کننده واقعی معاملات املاک و مستغلات که در آن قرارداد امضا شد اما فروش هنوز بسته است و آن را به عنوان یک بارومتر برای آینده موجود-صفحه اصلی گزارش فروش. موجود-صفحه اصلی گزارش فروش, در ضمن اقدامات معامله بسته شدن.

ادامه مطلب:نرخ وام مسکن قطره به یکی دیگر از رکورد پایین در اینجا است که چرا آمریکایی ها نه ممکن است بخواهید به صبر بیش از حد طولانی قبل از قفل در نرخ

در نتیجه رکود در فروش قولنامه ای مسکن در ماه های مارس و آوریل به عنوان یک هشدار است که ممکن است به فروش خانه های موجود اعداد خواهد بود بطور قابل توجهی پایین. “این گزارش احتمالا نشان می دهد بهبود قابل توجهی تا ماه ژوئن داده های گزارش شده در ماه جولای” TD اوراق بهادار نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

ممکن است گزارش, گذشته, مهمترین نشانه های نقطه نسبت به یک جهش در بازار مسکن پس از رکود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تعدادی از برنامه های کاربردی برای وام های مسکن برای خرید خانه رسیده 11 سال اخیر در هفته گذشته خرید و درخواست وام مسکن فعالیت کلی است به طور کامل دوباره از آن coronavirus مربوط به شیب. پیش فروش فعالیت خود ادامه داد به افزایش به عنوان تابستان در نورد با بسیاری از اقتصاددانان استدلال می کنند که بسیاری از افراد که می خواست به خرید یک خانه به سادگی با تاخیر خرید خود را به دلیل coronavirus به جای صرف نظر کردن از آن به طور کامل.

اما نه تمام نقاط کشور لزوما همان دوباره بجای اول برگشتن. تحقیقات از Realtor.com نشان می دهد که تقاضا برای خانه ها ممکن است بسیار بالاتر در حومه شهر و مناطق روستایی از در شهرستانها بر اساس تعداد نمایش که لیست آنلاین برای خانه در حومه شهر اخذ شده است.

و رکود در تامین خانه برای فروش می تواند ثابت کند مشکل برای خریداران. قرار داده و اگر وجود ندارد بسیاری از خانه برای خرید و فروش و فعالیت محدود خواهد شد.

آنچه آنها می گویند: “هر ناامیدی باید زودگذر است و این اخبار و شاخص های پیشرو برای فروش خانه های سر به فلک کشیده,” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید. “تابستان قوی خواهد بود.”

واکنش بازار: میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.07% و S&P 500 SPX +0.12% هر دو تا اندکی در معاملات صبح روز دوشنبه با وجود رکود در مه فروش خانه های موجود. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.684% پایین بود کمی, با این حال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>