گزارش اقتصادی: Coronavirus باعث ثبت رکورد قیمت برای بلیط هواپیما لباس و بیمه اتومبیل—اما نه این خانوار کالاهای اساسی

این شوک عظیم به اقتصاد از coronavirus squelched تورم در ماه آوریل با تحریک رکورد کاهش قیمت برای بسیاری از کالاها و خدمات مانند لباس های حمل و نقل عمومی اتاق های هتل و بلیط هواپیما.

مصرف کننده-قیمت index — اندازه گیری هزینه های زندگی — غرق 0.8% در ماه آوریل به علامت بزرگترین کاهش از قلب 2007-09 رکود است. آن را نیز همسان سوم-بزرگترین کاهش تا کنون.

بزرگ کاهش قیمت نیست ، بسیاری از کسب و کار مورد نیاز بود به نزدیک به دولت به دنبال به سرعت گسترش این بیماری است. اکثر آمریکایی ها باید در خانه ماند و در نتیجه خالی فروشگاه های خرده فروشی و مترو و اتوبوس و فرودگاه.

بخوانید: چرا اقتصاد بازیابی از coronavirus است به احتمال زیاد طولانی و دردناک

همه قیمت ها غرق شد اما.

بسیاری از کالاهای اساسی در فروشگاه های مواد غذایی را دیدم زیادی قیمت را افزایش می دهد. در برخی موارد یک راش در محصولات مانند کاغذ توالت راند قیمت بالاتر است.

در موارد دیگر عرضه اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر منجر به کمبود. هزینه گوشت گاو گوشت مرغ و تخم مرغ برای مثال باید همه افزایش یافته است به دلیل شیوع بیماری های ویروسی است که باید کشف و ضبط گوشت گیاهان پردازش.

دفعات بازدید:آن را “واهی” به باور اقتصاد را بازگشت به حالت عادی به زودی می گوید برنده MarketWatch پیش بینی از ماه مسابقه

هنوز تورم به طور کلی به شدت کاهش یافته است. سرعت تورم در طول 12 ماه گذشته کاهش یافته و فقط 0.3% در ماه آوریل به عنوان بالا که 2.5 درصد در آغاز سال است. این کوچکترین سال بیش از سال افزایش می دهد در پنج سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>