گزارش اقتصادی: تورم مصرف کننده پست بزرگترین کاهش در ماه آوریل از سال 2008 به قیمت نزول شاخص بهای مصرف کننده نشان می دهد

تعداد: یک چیز اضطراب آمریکایی ها لازم نیست که به نگرانی در مورد با COVID-19 همه گیر قطع بزرگ برش اقتصاد تورم است. قیمت مصرف کننده غرق 0.8% در ماه آوریل به علامت بزرگترین کاهش از زمان رکود بزرگ.

کاهش در شاخص قیمت مصرف کننده در ماه گذشته شدیدترین پس از سال 2008 است. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch تا به حال پیش بینی 0.8% افت.

غلت قیمت بنزین منجر به کاهش دولت روز سه شنبه گفت. اقامت در خانه سفارشات نگه داشته و آمریکایی ها در خارج از جاده و پیشتر نیاز به سوخت. در عین حال قیمت ها نیز غرق شد برای انواع کالاها و خدمات دیگر به عنوان کسب و کار کاهش قیمت ها در صورت توقف تقاضا است.

سرعت تورم در طول 12 ماه گذشته کاهش یافته به 0.3% از 1% در ماه مارس 2.5 درصد در آغاز سال 2020 نشان دادن بحران قرار دادن شدید فشار رو به پایین در قیمت با وجود اضطراری تزریق از 3 تریلیون دلار در فدرال کمک به حمایت از اقتصاد است.

ببینید: MarketWatch تقویم اقتصادی

آنچه اتفاق افتاد: قیمت گاز معمولا شروع به افزایش در ماه آوریل پیش از تابستان مشغول رانندگی فصل است. در این سال نیست. آنها سقوط تقریبا 21 درصد در ماه گذشته با توجه به همه گیر و یک جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه است.

در بسیاری از نقاط کشور یک گالن گاز به طور منظم در حال حاضر هزینه کمتر از $2.

لباس های خودرو بیمه اتاق های هتل و بلیط هواپیما همه نشان داد رکورد قیمت قطره. مسافر کرایه غرق 15% قیمت به عنوان ترافیک در فرودگاه nosedived بیش از 90٪.

قیمت برخی از کالاها در تقاضای بالا در طول بحران را نشان می دهد را افزایش می دهد. هزینه مواد غذایی افزایش 2.6% با آمریکایی ها غذا خوردن در خانه. برخی از کالاها مانند گوشت گاو و گوشت خوک نیز در تامین کوتاه مدت به دلیل شیوع بیماری های ویروسی در گوشت-بسته بندی گیاهان است.

اجاره و هزینه های پزشکی نیز افزایش یافت.

یکی دیگر از نزدیک تماشا اندازه گیری تورم است که نوار از مواد غذایی و انرژی سقوط 0.4% در ماه گذشته. این اولین بازگشت به عقب کاهش در اصطلاح هسته رای در 37 سال است.

سالانه افزایش در اصطلاح هسته رای مخروطی به 1.4% از 2.1%.

تصویر بزرگ: تورم در حال کاهش است مانند تقریبا هر چیز دیگری است و بعید است به یک مشکل برای مدت زمان طولانی با وجود انبوهی از دولت جدید هزینه و بدهی.

کمی وجود دارد احتمال بیش از حد بسیاری از خریداران تعقیب بیش از حد چند کالا — کلاسیک نشانه ای از تورم — تا زمانی که اقتصاد آن دوباره پر قدرت است. اکثر اقتصاددانان فکر می کنم که بعد چندین سال دور. فدرال رزرو است که انتظار می رود برای حفظ نرخ بهره بانکی در نزدیکی یا صفر تا پس از آن.

بخوانید: چرا اقتصاد بازیابی از coronavirus است به احتمال زیاد طولانی و دردناک

آنها چه می گویند؟: “این یک disinflationary شوک” گفت: Aneta Markowska مدیر ارشد مالی اقتصاددان برای Jefferies و MarketWatch آخرین پیش بینی از ماه.

دفعات بازدید:آن را “واهی” به باور اقتصاد را بازگشت به حالت عادی به زودی می گوید برنده MarketWatch پیش بینی از ماه مسابقه

واکنش بازار: میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.44% و S&P 500 SPX +0.01% تنظیم شد باز کمی بالاتر در شنبه معاملات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>