Square Inc. زیان بیش از دو برابر در سه ماهه اول به عنوان پردازنده پرداخت پر از صندوق ذخیره برای مقابله با رود مشکلات برای آن تاجر مشتریان ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

این شرکت نوشته شده در از دست دادن خالص $106 میلیون دلار یا 24 سنت یک سهم در مقایسه با از دست دادن $38 میلیون دلار یا 9 سنت به اشتراک گذاری در سال-دوره قبل از آن. تعدیل سود هر سهم کاهش یافت و به از دست دادن 2 سنت از درآمد 11 سنت در سال گذشته در حالی که تحلیلگران بررسی FactSet انتظار تعدیل سود از 13 سنت.

مربع میدان +2.11% شده است تلاش برای تجهیز آن تجار با ابزار آنها نیاز به کمک به تولید بیشتر خرید و فروش آنلاین در حال حاضر که COVID-19 بحران را مجبور به بسته شدن موقت از بسیاری از آجر و ملات و مکان است. این شرکت گفت: در آن سهامدار نامه ای که درآمد بودند “به طور قابل توجهی تحت تاثیر افزایش ذخایر برای معامله و وام ضرر و زیان به عنوان یک نتیجه از پیش بینی تاثیر از COVID-19 در ضرر و زیان در دوره آینده است.”

این شرکت معامله و وام از دست دادن هزینه به مبلغ 109 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2020 تا از $77 میلیون در سه ماهه چهارم و $81 میلیون در قبل از مارس چهارم.

رئیس امور مالی آمریتا Ahuja گفت: در تماس با خبرنگاران گفت که میدان را رویکرد به ایجاد ذخایر بودند که چهار برابر بزرگتر از در سه ماهه چهارم که دیدم بیشتر در اجرای عادی میزان ذخایر. این شرکت دیدن کمتر از دو برابر نرخ chargebacks نسبت به سطح عادی و طبیعی است اما پیش بینی آن را می توانید ببینید و زیان بیشتر بسته به شدت همه گیر تاثیر.

مربع درآمد برای سه ماهه افزایش به $1.38 میلیارد دلار از $959 میلیون در حالی که تحلیلگران انتظار داشتند $1.29 میلیارد دلار است. درآمد این شرکت شامل $758 میلیون دلار از معاملات $296 میلیون از اشتراک و خدمات و 21 میلیون دلار از سخت افزار.

ناخالص پرداخت حجم یا GPV, بالغ $25.7 میلیارد دلار برای سه ماهه تا از $22.6 میلیارد دلار در قبل از مارس چهارم. این FactSet اجماع برای $27.3 میلیارد دلار است. این شرکت تولید شده 52 درصد از حجم خود را از فروشندگان انجام بیش از $125,000 در سالانه GPV. که در مقایسه با 55 درصد در سه ماهه دسامبر و 51 درصد سال قبل است.

Ahuja گفت: در رسانه ها در تماس است که نرخ رشد موجود فروشندگان شده اند نسبتا سازگار صرف نظر از اندازه, اما این شرکت شاهد موفقیت بیشتر در آوردن بزرگتر تجار پس از همه گیر آغاز شد. جدید فروشنده بود که میدان onboarded از اواسط ماه مارس بزرگتر از کسانی که از قبل از نظر حجم و سود ناخالص.

Ahuja فاش کرد که حجم نرخ رشد بهبود یافته از اواسط ماه آوریل است. “ما می دانیم آن هنوز زود است و ما همچنان به نوسانات روزانه اما ما تشویق شده اند با این روند اخیر,” او گفت: در میدان درآمد تماس بگیرید.

میدان نقدی برنامه کسب و کار اضافه شده و بزرگترین آن تعداد خالص جدید-معاملات مشتریان فعال در ماه مارس به عنوان مردم شروع به استفاده از همکار به همکار برنامه برای جمع آوری کمک های مذهبی, کمک های مالی و آنلاین اوج. این شرکت نیز بهره مند همانطور که مردم تصمیم گرفتند به دریافت محرک چک به طور مستقیم سپرده به پول نقد برنامه کمک به درایو مربع بالاترین تا کنون ماهانه مستقیم-حجم سپرده در ماه آوریل است.

از مارس تا آوریل مستقیم-حجم سپرده از طریق نقد برنامه رشد سه بار. ذخیره شده در بودجه افزایش به بیش از 1.3 میلیارد دلار از $945 میلیون.

مدیر اجرایی جک دورسی گفت: در میدان درآمد که تماس مستقیم رسوبات نشان دهنده یک “فرصت بزرگ” به صورت مربع به عنوان کسانی که رفتار رسوب مستقیم “برخی از مهمترین و مشغول بر روی پلت فرم.” آنها تمایل به حمل توازن بزرگتر و استفاده از پول نقد بیشتر برنامه خدمات با توجه به دورسی.

سهام کاهش یافت و بیش از 4 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی پس از انتشار نتایج. مربع انبار دهکدهای از دست داد 12 درصد در طول سه ماه گذشته به عنوان S&P 500 SPX -0.69% کاهش یافته است و 14 درصد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de