داستین جانسون مسافران پیروزی او را در نخبگان گلف شرکت

کرامول, Conn. — از آن آسان است به زیر قدردانی داستین جانسون برای چه همواره خوب او است — یکی از سازگار ترین بازیکنان در تاریخ گلف.

جانسون غلبه دو شات کسری ورود به دور نهایی مسافران قهرمانی روز یکشنبه در مجتمع پلاستیک طبرستان رودخانه ارتفاعات شات پر حادثه نهایی-دور 67 و برنده برای 21st زمان در حرفه خود.

به عنوان قابل توجه به عنوان که شماره 21 است و این یکی حتی بیشتر قابل توجه: این پیروزی به جانسون حداقل یک پیروزی در هر یک از 13 سال گذشته یک شاهکار تنها جک نیکلاس آرنولد پالمر, تایگر وودز, بیلی کاسپر و لی Trevino تا کنون انجام شده در بازی است.

“برنده 13 سال متوالی در تور یک دستاورد بزرگ” جانسون گفت. “در هر زمان شما ذکر شده و با آن بچه ها — با ببر, جک, Arnie — شما رو به احساس خوبی در مورد آن چرا که آنها بهترین است که تا به حال بازی این بازی.”

چه کسی می توانست نمیفهمد که یک بازیکن مثل جانسون — که بازی می تواند فرار به لطف برخی از معروف مغز یخ در طول سال خواهد بود — یکی از سازگار ترین بازیکنان همیشه ؟

به دلیل رفتار خود است که می تواند بهترین توصیف به عنوان flatline Johnson, به نظر می رسد مانند او می رود در مورد کسب و کار خود را در زمین گلف به عنوان اگر او مراقبت می کند که آیا او پس از اتمام اولین یا 61.

هیچ چیز به نظر می رسد به زحمت او را — چیزی که او رد با لبخند پس از کار خود را کم دور از 61 روز شنبه هنگامی که او گفت که او احساس می کند استرس در زمین گلف “خیلی بیشتر از شما فکر می کنم” و اضافه کردن “من فقط سعی کنید به آن را نشان می دهد.”

Dustin Johnson
داستین جانسون بوسه مسافران جایزه.گتی ایماژ

او نشانی از یک کار خوب از آن است.

جانسون تا به حال مقدار زیادی از حوادث فاجعه باری را هرگز-a-کسل-لحظه ای حرفه ای برای قرار دادن مهارت های که برای کار.

(نگاه کنید به: 2010 آمریکا باز در نقش ونگار ریگی دادن ساحل که در آن او از دست داده و سه شات نهایی-دور سرب و گلوله 82; 2010 PGA قهرمانی در سوت زدن تنگه که در آن او مبتنی باشگاه خود را در یک پناهگاه او فکر زباله های منطقه و جریمه شد دو عکس او هزینه پیروزی و 2015 ایالات متحده باز در Chambers Bay, که در آن او از دست رفته 3-پا زدن توپ در 72 سوراخ که مجبور حذفی با Jordan Spieth.)

روز یکشنبه جانسون تقریبا اضافه 2020 مسافران به لیست خود را از به یاد ماندنی نهایی-دور implosions.

درست زمانی که به نظر می رسید او در کنترل او نزدیک به آن را انداخت همه دور.

جانسون شروع روز در 16-زیر پر و زوج شد در فینال با ایمپلنت تاد 54 سوراخ رهبر در 18-تحت. در حالی که تاد شد parring اول 11 سوراخ Johnson, شات 4-تحت در اولین 10 سوراخ به دست گرفتن یک شات منجر شود.

پس از آن آمد 12th, سوراخ. که در آن مسابقات تصمیم گرفته شد. یا بنابراین ما فکر کردم.

تاد که در پایان با 75 تحت فشار قرار دادند که رویکرد خود را به ضرب گلوله به سمت راست و سبز و نقشه کشی وحشتناک سمت تپه دروغ در چمنی بانک تیغه دار خود را گوه بیش از سبز و در زمان های سه گانه دیو.

زمانی که آنها راه می رفت به 13th, توپ را روی گوه جانسون تا به حال پنج گلوله سرب بیش از تاد و سه شات سرب بیش احتمالی runner-up کوین Streelman 2014 مسافران برندگان.

با این مسابقات به ظاهر به خوبی در دست جانسون اقدام خود را به جلو و توپ را روی گوه شات از مرزهای شماره 13 و دیو ترک خود را با دو شات منجر شود.

پس از یک bounce-back مرغک در 14 Johnson نزدیک ساخته شده یک ظرف غذا از کوتاه همتراز-4 15th, سوراخ زمانی که او توپ را روی گوه شات آمد به استراحت پا از دریاچه وادار کردن او را به خود کفش و جوراب و ایستاده در آب برای شات دوم خود را. چرا که سوراخ بسیار کوتاه (297 متری) Johnson ذخیره همتراز.

پس از یک ساعت-طولانی آب و هوا تاخیر او فرستاده او توپ را روی گوه شات در par-3 16 به پناهگاه و bogeyed که سوراخ به سقوط تا 19-under par, یک شات جلوتر از Streelman بود که بازی در گروه جلوتر از او.

“من نمی دانم آنچه که قرار بود با من توپ را روی گوه توپ امروز” جانسون گفت. “من آن رانندگی خوب در تمام طول روز و … اما من در بر داشت یک راه برای انجام آن است.”

در واقع جانسون بود که در بهترین خود را در شماره 18 که در آن او مبتنی 350-حیاط رانندگی — طولانی ترین روز در سوراخ 15 متری — به وسط fairway ترک 86 متری به پرچم. یک گوه به وسط سبز و دو putts و او برنده شد و برای اولین بار در سال 2020 گسترش باور نکردنی خود را به خط قوام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>