فروشندگان مواد مخدر قرار داده تا جورج جونز حلقه به حلقه نوار به عنوان وثیقه دهه پیش. آنها واقعی است ؟

برای 30 سال هشت جعبه حلقه به حلقه نوار بلبرینگ برچسب “جورج جونز آلبوم” استراحت رها شده و فراموش شده در یک بانک خرک در نیواورلئان.

شش سال و یک دادگاه نبرد پوشا دو کشور بعد از آن همان جعبه در حال حاضر به نشستن در یک بانک خرک در Benton County, Tennessee.

حتی در حال حاضر هیچ کس نمی داند اگر آن نوار شامل ضبط شده در همه, اجازه دهید به تنهایی اگر آنها چه جعبه برچسب می گوید آنها عبارتند از: استاد کپی از اجراهای زنده از جورج جونز و جونز پسران ثبت شده در سال 1966 توسط تولید کنندگان موسیقی کار می کرد که طرف کنسرتهایی که فروشندگان مواد مخدر و با استفاده از ضبط به عنوان وثیقه به قید وثیقه.

“من هیچ نظری ندارم اگر وجود دارد هر چیزی در آن نوار” سابق لوئیزیانا دادگاه فدرال فروشنده بیل Blevins گفت ناکس اخبار. “آیا شما اجازه دهید من می دانم زمانی که شما در پیدا کردن ؟ که یکی از آن نادر چیزهای جالب برخورد من با زندگی حرفه ای من … جورج جونز’ نوار.”

ناکس اخبار شده است بررسی کشف انجام مصاحبه و استخراج سوابق دادگاه. داستانی که پدیدار است که تمام عناصر یک کشور بزرگ song شایسته افسانه جورج جونز: مشروب الکلی و مواد مخدر در اواخر شب ضبط جلسات فریب دادن قلب و معاملات مشکوک.

Blevins نمی دانم تک جورج جونز’ آهنگ وقتی که تازه منصوب منشی دادگاه ایالات متحده دادگاه منطقه شرقی لوئیزیانا باز که طاق شش سال پیش و دیدم جعبه.

‘چه مقابله با این نوار?’

“ما تا به حال چیزهای مختلف در ذخیره سازی است که برگزار می شد در صندوق امانات یک بانک محلی” گفت: Blevins که رفت و به طاق به موجودی مطالب جدید را به منشی دادگاه. “این نوار بودند در آن وجود دارد. سوال این بود که ” چه معامله با این نوار?’ آن را به نظر نمی آید مانند دادگاه باید آنها را داشته باشد.

“این خیلی گیج کننده که چرا دادگاه تا به حال به این و که آنها استفاده می شود به عنوان برخی از نوع وثیقه” او گفت:. “این یک چیز بسیار غیر معمول.”

به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد Blevins ملاقات کرده بود یک همکار قبلی خود در دادگاه ارسال در فلوریدا که می دانستند به نام جورج جونز بسیار خوبی همکارش بازی کرده بود با جونز پسران.

Blevins سرعت گمان از رفیق که اگر محتویات جعبه بود به عنوان شرح داده شده – “بسیار ویژه رادیو چیزی که انجام می شود در روز” — از آن می تواند ارزش ثروت.

“از کجا آمده است” او متعجب و متحیر. “چرا اینجا؟”

او و منشی دادگاه Carol L. میشل مجموعه ای را برای حل رمز و راز. اولین سرنخ بود, نوشته شده در برچسب: مورد شماره 2:83-cr-541 USA vs David L. Snoddy و Donald E. Gilbreth.

مواد مخدر-برخورد رکورد تولید

Snoddy و Gilbreth شد همکاران در کسب و کار موسیقی و تجارت مواد مخدر دادگاه سوابق نشان می دهد. در سال 1983 ماموران فدرال در لوئیزیانا آمد تماس با دستبند و مواد مخدر-قاچاق کیفرخواست.

یک قاضی ارائه آزادی در انتظار محاکمه, اما تنها اگر این جفت ارز می تواند آمد تا با یک ترکیب $1 میلیون وثیقه. آنها ندارد اما Gilbreth به دادگاه گفت او تا به حال چیزی حتی بهتر: استاد ضبط شده از یک موسیقی کشور افسانه ای.

“Gilbreth می کند و بدین وسیله تعهد … کارشناسی ارشد نوار ضبط شده از جورج جونز” یک دادگاه در لحظه ورود از سال 1984 نشان می دهد.

Gilbreth ادعا کرد یکی دیگر از موسیقی کسب و کار شریک زندگی جیمی کلاین همکاری با او برای تولید این استاد ضبط شده از جونز’ اجرای زنده در سال 1966 در قطعه Studios در گودلتسویل تنسی.

جونز یک ضربه-ساز اما پس از آن شکست فقط در همان مبارزه با اعتیاد به الکل و اعتیاد.

روشن نیست از دادگاه ضبط اگر جونز به Gilbreth و کلاین حقوق به ضبط فروخته حقوق به آنها و یا داد و ستد آنها را برای مواد مخدر. کلاین اصرار داشت در یک سال 1982 استشهاد که جونز – لقب “هیچ نشان می دهد جونز” در طول آشفته نوشیدن سال – تسلیم تمام حقوق مربوط به او و Gilbreth اما توضیح نداد.

Gilbreth ادعا کرد پنج حلقه به حلقه نوار به او ارائه شده به دادگاه به عنوان وثیقه شامل 35 آهنگ اجرا زنده توسط جونز و گروه او و – در سال 1984 شد به ارزش 1.2 میلیون دلار.

“شما نیاز به نگه داشتن در ذهن که این آلبوم را ادامه خواهد داد به رشد در ارزش به دلیل افسانه جورج جونز” ارزیاب نوشت: در Gilbreth طرف. “به عنوان زمان می رود و او نمی خواهد برای همیشه ضبط اما افسانه زندگی.”

اواخر متحده دادرس Ronald A. Fonseca در زمان Gilbreth در کلام او. او حتی گوش دادن به نوار با توجه به توجه داشته باشید دست نوشته در پیوند با نظم.

“فوق نمایشگاه نمی شد, بازی های برگزار شده توسط امضاء دادرس و … آهنگ های موجود در گفت و روح تایید نشده بود,” توجه داشته باشید می گوید.

نوار شد جعبه برچسب و ارسال به بانک خرک. Gilbreth و Snoddy محکوم شدند در سال 1986 و دستور داد به زندان است. قاضی خود را لغو و دستور داد که نوار بازگشت به Gilbreth.

یک سند در دادگاه میگه فایل Gilbreth وکیل مایکل Fawer رفت و به طاق در سال 1986 با منشی دادگاه و برگرفته از نوار. او حتی امضا برای آنها.

اما زمانی که Blevins راه می رفت و به طاق 28 سال بعد نوار هنوز هم وجود دارد.

‘آنها نبودند ما با روبان’

“آنها نبودند ما نوار” Blevins گفت. “دادگاه منتشر شده بود ، ما نمی گوش دادن به آنها. من هیچ نظری ندارم اگر وجود دارد هر چیزی در آن نوار.”

Fawer اذعان کرده است در دادگاه پرونده او در اختیار گرفتن نوار اما روشن نیست که چرا. او پس از ادعا در دادگاه سوابق او دروغ گفته در سال 1984 زمانی که او گفت Fenseca که Gilbreth شد تنها صاحب نوار. او در حال حاضر اصرار دارد Snoddy شد یک شرکت ،

در زمان Blevins’ کشف شده از نوار Gilbreth مرده بود و Snoddy هنوز در زندان است. لوئیزیانا ایالات متحده در منطقه قاضی کورت کورت Engelhardt منصوب وکیل گرگوری Grimsal برای قرار دادن Gilbreth وارثان.

Grimsal خواهد صرف ماه. او یک برادر بزرگ شنی تنسی.; یک بیوه در کوچه بازی بولینگ در فلورانس Ala.; یک اگهی برای بیوه دیگری در میفیلد علا.; و یک فرزند خوانده در فلورانس علا. Gilbreth برادر گفت: Gilbreth به احتمال زیاد تا به حال کودکان بیولوژیکی اما هرگز آنها را پشتیبانی می کند.

Grimsal زخم در حال اجرا اعلامیه های حقوقی در یک سری از روزنامه ها در, آلاباما, لوئیزیانا, می سی سی پی و تنسی. او اشاره نمی, نوار. او نوشت که دادگاه فدرال در Lousiana بود در جستجو از ورثه به ادعای “وثیقه” که رها شده بود در یک پرونده جنایی مربوط به Gilbreth و Snoddy.

سپس او منتظر.

هفته بعد ویلیام Yuille او را به نام. Yuille گفت: مادر او ازدواج کرده بود به Gilbreth زمانی که Gilbreth به زندان رفت و تا به حال بوده است “مطیع قانون وفادار” همسر قبل از او در حال غرق خود را در سال 1994 برای زن دیگری.

Yuille او در حال حاضر مرده اما Yuille اصرار او می تواند به یاد داشته باشید و Gilbreth بحث در مورد نوار.

“Gilbreth احتمالا تا به حال مواد مخدر ناشی از حافظه … مسائل اما به هر دلیل او موفق به یاد داشته باشید آنچه که او انجام داده بود با نوار” Yuille نوشت: در یک استشهاد.

Yuille اصرار داشت که او باید اعطا نوار. اما زن Gilbreth چپ Yuille را به ازدواج – ژان Collett – تا به حال ایده های دیگر به عنوان Snoddy به تازگی از زندان آزاد شد.

Collett بعدها به یک قاضی Gilbreth بدون فوت خواهد شد. خانه به نام او و Gilbreth شد تا حد زیادی شکست به طوری که او هرگز به دنبال انتصاب به عنوان مدیر املاک خود را. او گفت Engelhardt در سال 2017 است که او برنامه ریزی شده به فایل مدارک لازم اما هرگز.

Snoddy نیست که مردد. او در زمینه انحصار وراثت اقدام در Benton County, Tennessee – که در آن Gilbreth درگذشت – سعی کنید برای برنده شدن حضانت نوار. Yuille پرونده قضایی ادعا می کنند بیش از حد, اگر ادعای او بعدها رد کرد. وکیل Dwayne Maddox منصوب شد انحصار وراثت دادگاه برای رسیدگی به پرونده است.

در اواسط سال 2018 لوئیزیانا قاضی Engelhardt دست خود را شسته و از این موضوع سفارش نوار تبدیل به مادوکس برای حفاظت.

نوار در صندلی عقب

Maddox و همسر خود را به رهبری به نیواورلئان و ملاقات یک میزبان از مقامات دادگاه در بانک خرک سوابق نشان می دهد. Maddox خود را نشان داد شناسایی امضا فرم و راه می رفت و با جعبه.

“ما تا به حال هیچ ایده اگر ما تا به حال یک میلیون دلار از نوار در پشت صندلی” مادوکس گفت ناکس اخبار.

پس او و همسرش تصمیم به پرداخت مراجعه به جورج جونز در موزه متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس در راه بازگشت به Benton County است.

“وجود دارد یک جعبه است که نگاه درست مثل این حلقه به حلقه نوار در موزه” او گفت:.

مادوکس در نهایت قفل شده است و نوار دور در یک بانک در نزدیکی خرک ، آنها باقی می ماند وجود دارد امروز. یک تنسی دادگاه استیناف صادر حاکم در اوایل این ماه که هموار راه را برای Snoddy برای اثبات ادعای خود از یک نیم علاقه در نوار.

Maddox گفت که او فکر می کند Gilbreth ازدواج کرده بود هنگامی که او درگذشت و کودکان توسط زن دیگری جز او نیست که هر کسی ادعا ادعا را به نوار. مورد در حال حاضر در انتظار به دلیل COVID-19 shutdown در شخص جلسات در تنسی است.

“بیش از احتمال (دادگاه است) برای رفتن به انتهای آن” مادوکس گفت. “من به نمایندگی ناشناخته وارثان. من هیچ مشتریان در این نقطه است.”

Snoddy وکیل نمی بازگشت یک پیام تلفن.

“ما نمی دانیم که اگر وجود دارد هر چیزی در آن نوار یا نه” مادوکس گفت. “این می تواند یک جعل و یا تقلب. آنها می تواند آسیب دیده. ما فقط نمی دانم. اما آنها ارزیابی شد در بیش از 1 میلیون دلار در سال 1984 بنابراین اگر آنها واقعی هستند من نمی توانم تصور کنید که ارزش.”

جورج جونز, البته, درگذشت در سال 2013 تنها چند هفته پس از یک عملکرد در ناکسویل مدنی سالن بزرگ به عنوان بخشی از تور خداحافظی خود.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>