هواپیماهای بدون سرنشین تحویل و holograph خرید هستند که سریع ردیابی با تشکر از coronavirus: در اینجا برخی از شرکت های مجموعه را به نفع

Coronavirus شتاب تغییر به واقعیت مجازی خرید هواپیماهای بدون سرنشین تحویل و انسان-رایگان فروشگاه های مانند آمازون بروید به گفته یک بانکدار.

سرمایه گذاران به دنبال شرکت هایی هستند که جلوتر از منحنی از نظر آینده از خرید مواد غذایی باید تمرکز خارج شده WMT, -0.49%,
آمازون AMZN, +0.73% و Kroger کرون -0.12% شریک Ocado OCDO, +2.86%, پل Cuatrecasas بنیانگذار و مدیر اجرایی بانک سرمایه گذاری Aquaa همکاران گفت MarketWatch در اخیر جلسه.

Coronavirus شیوع دیده می شود, تقاضا برای خرید مواد غذایی آنلاین افزایش مشتریان ماندن در خانه برای جلوگیری از آینده در تماس با دیگران است.

گزارش های اخیر توسط مواد غذایی انجام خدمات پارچه پیش بینی فروش آنلاین می تواند تا یک دهم از تمام مواد غذایی فروش تا پایان سال 2020 چهار سال زودتر از آنچه قبلا انتظار می رود.

“این بیماری همه گیر است فقط توربوشارژ واقعا همه چیز را پیش از پنج سال و غذا و مواد غذایی است یکی از این مناطق” Cuatrecasas گفت.

خارج شده است ثبت اختراعات برای واقعیت مجازی خرید و فناوری گفت: Cuatrecasas که به شما اجازه فهرست خریداران قفسه های سوپر مارکت پر کردن سبد از آسایش در اتاق نشیمن خود را.

“من فکر می کنم فروشگاه رفاه, فروشگاه, مغازه ها همیشه در اطراف در راه همان است که دستگاه فکس است که هنوز هم در اطراف در راه همان است که مردم هنوز هم استفاده از اسب و چرخ دستی در برخی از نقاط جهان,” او گفت:.

جزئیات:خارج پیشی eBay در ایالات متحده e-commerce برای اولین بار آمازون هنوز هم در صدر: eMarketer

اما زمانی که 5G و واقعیت مجازی فن آوری های پیشرفته تر با قابلیت پروژه هولوگرام و شبیه سازی لمس “چرا ما همیشه می خواهید برای رفتن به فروشگاه دوباره ؟” او گفت:.

انگلستان سهام Ocado شناخته شده است برای مشتری خود را تحقق مراکز که به طور کامل از خریداران مواد غذایی تقریبا به طور کامل با استفاده از روبات ها است.

Ocado در ماه ژوئن اعلام کرد انتظار می رود این تغییر به خرید آنلاین به چوب و آن را مطرح £1.07 میلیارد دلار ($1.2 میلیارد دلار) را به استفاده از فرصت.

در پنج تا 10 سال Cuatrecasas گفت: مردم به مرور قفسه های سوپر مارکت از خانه پوشیدن به طور گسترده ای در دسترس VR هدست. “و ما برنامه ریزی شده اند که به تجربه یک دوست توقف و یا کسی که ما را جذاب گفت:” سلام حال شما چطور است؟'”

و سفارشات ما خواهد بود برداشت و تحویل داده شده توسط ترکیبی از روبات ها هواپیماهای بدون سرنشین و خود رانندگی اتومبیل.

این فناوری در حال حاضر وجود دارد اگر آن را بزرگ و گران Cuatrecasas گفت: اما خرید با هولوگرام است که “چهار یا پنج سال” به دور است.

همچنین:آمازون می تواند طراحی مجدد کل فروشگاه های مواد غذایی به جای مواد غذایی آنلاین تحویل سفارشات: KeyBanc

Coronavirus به خصوص اگر وجود دارد یک موج دوم را به سرعت تصویب تحویل هواپیماهای بدون سرنشین بیش از حد, او گفت:.

“بسته هواپیماهای بدون سرنشین, من فکر می کنم خواهد شد با سرعت بیشتری نسبت به آنها در غیر این صورت می توانست بدون این بیماری همه گیر به خصوص اگر ما یک واقعی, شما می دانید, موج دوم از آمدن به اینجا در پاییز,” او گفت:.

با تمام sci-fi صدایی تکنولوژی در حال توسعه وجود دارد به یک هدف. بنابراین در حالی که Cuatrecasas گفت: مواد غذایی می رسند می تواند در ماه در 10-15 سال است به احتمال زیاد از آن خواهد شد مورد نیاز در مریخ یا سیارک ها.

آن را تکیه انبوه در 3-D تکنولوژی چاپ و آزمایشگاه-رشد غیر ممکن است مواد غذایی مانند مواد غذایی و فراتر از گوشت BYND, -3.98%.

“ما لازم نیست که بسیاری از گاو یا گیاهان در حال رشد در مریخ و نه ما. ما در حال رفتن به نیاز مزارع عمودی و شما می دانید آزمایشگاه گوشت تمام است که لازم است,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de