آیا شما می خواهید برای کار از خانه پس از همه گیر? شما را مجبور به قطع پرداخت? خواندن این جوانب مثبت و منفی قبل از تصمیم گیری

توییتر, مربع, Shopify و Facebook کارکنان شد و گفت: آنها می توانید از خانه کار می کنند و حتی پس از همه گیر به پایان می رسد.

“همانطور که ما تبدیل به عادت کرده اند به کار در خارج از دفتر, این روشن است که ما لازم نیست هر کس به حضور فیزیکی برای انجام کار بزرگ” لری Goler معاون رئیس جمهور از مردم در Facebook گفت: در یک پست در روز پنج شنبه “از هم اکنون ما در حال حرکت به سمت ساخت کنترل از راه دور کار دائمی تر و بخشی از فرهنگ ما است.”

Shopify فروشگاه +1.79% مدیر اجرایی Tobi Lutke تکرار Facebook را FB -0.16% اعلام tweeting بعد از آن روز که “دفتر مداری است” و اکثر کارگران باید انتظار را به طور دائم از خانه کار می کنند و پس از همه گیر.

توییتر اما عمده بود شرکت اعلام دائم کار از صفحه اصلی گزینه است. “افتتاح دفاتر خواهد بود و ما تصمیم هنگامی که و اگر کارکنان ما دوباره خواهد بود ایشان” متحده یک پست توییتر از مارس 12.

این کار از صفحه اصلی گزینه های ممکن است قابل اجرا و یا در واقع با استقبال همه کارگران است. اگر شما کار در Facebook و شما حرکت می کند به ارزان شهر شما ممکن است مجبور به قطع پرداخت, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: کارکنان در روز پنج شنبه.

مثلا نقش های مربوط به امنیت و یا در دفتر عملیات تنها می تواند انجام شود در یک مربع میدان +1.83% سخنگوی گفت MarketWatch. به طور مشابه توییتر سخنگوی گفت که کارکنان که کار در مراکز داده نمی قادر خواهد بود به کار از راه دور هنگامی که آن را بی خطر است برای آنها را به بازگشت به کار.

شرکت های دیگر مانند گوگل GOOG +0.86% GOOGL, +1.07%,
ویزا V +0.50% و امریکن اکسپرس AXP -3.04% جلوتر رفته و گفت: کارگران آنها همچنان به کار از خانه نیز به سال آینده. وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا آنها اجازه خواهد داد که کارگران به طور دائم کار از خانه.

“ویزا همچنان به نظارت COVID-19 و تاثیر آن در سطح جهانی و در حالی که اولویت سلامت و رفاه کارکنان ما” گفت: Stickney یک ویزا سخنگوی. “به عنوان یک نتیجه, ما انتظار اکثریت ویزای نیروی کار خود ادامه خواهد داد به کار از خانه از طریق 2020 تقویم سال.”

(امریکن اکسپرس کاهش یافته است به نظر. گوگل و Shopify نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

از دست ندهید:“من گفته بود من هرگز می تواند کار از راه دور’: قبل از coronavirus کارگران معلول می گویند آنها التماس کارفرمایان اجازه می دهد تا آنها را برای کار از خانه

قطعا وجود دارد مزایای به کار از خانه — شما لازم نیست به نگرانی در مورد گرفتار شدن در ترافیک و دیر به جلسه. شاید همکار شما که برگ دفتر, مایکروویو, ظروف سرباز یا مسافر یا کسی که تلاش می کند به راه رفتن بیش از دیگران به جلو را دیگر نمی خواهد آمد به دفتر.

اما این تصمیم ممکن است برخی از هزینه های قابل توجه. در نظر گرفتن این جوانب مثبت و منفی:

نرم افزار: شما می توانید ذخیره تا 5000 $در هزینه های رفت و آمد

با توجه به آنچه دولت شما از شما می تواند صرف بین 2000 $و $5,000 یک سال در رفت و آمد با توجه به محاسبات توسط کسب و کار خودی اساس اطلاعات اداره آمار آمریکا. شما همچنین می تواند به شما صرفه جویی در مجموع 9.4 روز از یک سال از زمان صرف رفت و آمد به گفته ممکن است یک نظرسنجی از حدود 3000 کارگران آمریکایی منتشر شده توسط, جهانی, محل کار, تجزیه و تحلیل ترافیک یک سان دیگو مبتنی بر محل کار شرکت مشاوره.

این بدان معناست که شما می توانید از خواب بیدار بعد از صرف کمتر در بنزین گفت: کیت لیستر رئیس جهانی محل کار تجزیه و تحلیل ترافیک. آن را حتی ممکن است حس را به خلاص شدن از ماشین خود را در دسترس نباشد, او گفت:. لیستر گفت که او به فروش می رسد ماشین خود را پس از شروع به کار از خانه سال قبل از coronavirus. او در حال حاضر سهام یک خودرو با شوهرش. (برای محاسبه مقدار کل پول شما می توانید ذخیره کنید توسط teleworking اتمام این کارمند savings calculator)

باهم: شما ممکن است در نهایت نیاز به پرداخت هزینه برای خود و WiFi و برق

کارکنان در میدان و Facebook ممکن است برای جبران کار-هزینه های مربوط اگر آنها را انتخاب کنید برای کار از خانه به صورت روزانه. (هر دو شرکت کاهش یافته است به نظر.) توییتر TWTR, -1.99% کارکنان خواهد شد برای جبران هزینه های Wi-Fi و دریافت دستمزد خود را در خانه راه اندازی دفتر سخنگوی گفت.

“هزینه های بالقوه و ارتقاء سریعتر Wi-Fi دستیابی به لوازم اداری و راه اندازی ارگونومیک دوستدار محیط کاری می تواند اضافه کردن اگر کارفرمای شما قادر به ارائه حمایت های مالی اضافی” گفت: سارا Stoddard یک Glassdoor حرفه ای متخصص روند. اما مقدار شما در حال صرفه جویی در رفت و آمد و باید برای آن هزینه لیستر اضافه شده است.

نرم افزار: شما می توانید حرکت به یک شهر که در آن اجاره ارزان تر است

به طور معمول غیر کارگران از راه دور زندگی می کنند در مناطق نزدیک به جایی که آنها کار می کنند. که اغلب به معنی هزینه های بالای زندگی به ویژه در شهرهایی مثل نیویورک یا سانفرانسیسکو. حتی اگر شما هنوز هم قصد رفتن به دفتر خود را یک بار در هفته یک ساعت رانندگی ممکن است همه بد هنگامی که شما عامل در چقدر شما می توانید صرفه جویی لیستر گفت. شرکت خود را مانند Facebook, مارس اصرار دارند شما را قطع پرداخت برای جبران آن است.

مرتبط با: کار از خانه بهره وری وانت دارای تکنولوژی اجرائی پیش بینی بسیاری از کارکنان هرگز دوباره به دفتر

باهم: شما ممکن است از دست طوفان مغزی یا ارتقاء

اگر شما teleworking ممکن است آن را سخت تر برای شما برای تحت تاثیر قرار دادن رئیس خود را که ممکن است به معنی از دست دادن در یک ارتقاء Stoddard گفت. اما شما می توانید پیدا کردن راه های جدید برای نشان دادن خود را دخالت و تاثیر در محل کار اگر شما انتخاب می کنید به طور دائم کار از خانه. “حتی جزئی از تاکتیک های مانند روشن کردن ویدئو های خود را در طول جلسات مجازی ارائه یک چشم انداز اضافی در ایمیل موضوعات و ارائه به موقع گزارش وضعیت خود را به مدیر می تواند یک راه طولانی” او گفت:.

باهم: شما ممکن است از دست دادن را در جنبه های اجتماعی کار

تحقیقات نشان می دهد که اجتماعی شدن در محل کار می تواند منجر به کمتر استرس زا در محیط کار. کار از خانه شما ممکن است از دست مبارک ساعت, جشن تولد, جشن ها و گاه به گاه در یک ناهار با همکاران. نیز وجود دارد مقدار زیادی به توان گفت برای اتاق گفتگوی بورسی و طوفان مغزی بیش از کولر آبی محل کار مشاوران می گویند و شما خواهد بود را نجات داد از این به ظاهر بی پایان سیل روزانه شل کار +7.71% پیام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>