شما از خواب بیدار با یک سرفه خشک یا سردرد. آن می تواند سرماخوردگی یا آلرژی یا آن می تواند coronavirus.

بنابراین آنچه شما باید انجام بعدی ؟

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سایر کارشناسان بهداشت عمومی توصیه می کنیم با در نظر گرفتن مراحل زیر را اگر شما احساس بیمار و فکر می کنم شما ممکن است COVID-19.

انجام موجودی از علائم: سرفه های خشک است. آیا شما نیز از نفس ؟ آیا شما یک تب ؟ دمای طبیعی بدن است 98.6 درجه فارنهایت و چیزی بالاتر از 100 درجه در نظر گرفته شده است یک تب. نشانه های جدید به تازگی اضافه شده توسط CDC همچنین شامل لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و جدید از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است.

هر کس با COVID-19 خواهد شد که تمام علائم و تب ممکن است وجود داشته باشد.

ماندن در خانه: بسیاری از افراد با COVID-19 خفیف علائم و بهبود می یابند در خانه با مراقبت های پزشکی. مانیتور علائم خود را در حالی که گرفتن استراحت ماندن هیدراته و مصرف بیش از حد داروهایی مانند استامینوفن.

جدا کردن خودتان از افراد دیگر: به عنوان آنجا که ممکن است اقامت در یک اتاق تعیین شده و به دور از دیگر افراد و حیوانات خانگی در منزل شما. اگر شما نیاز به اطراف مردم پوشیدن ماسک.

جلوگیری از های شخصی, وسایل خانگی مانند ظروف نوشیدن گازهای, فنجان, قاشق, حوله یا ملافه با افراد دیگر در خانه خود را. شستن این موارد به طور کامل پس از استفاده از آنها را با آب و صابون و یا قرار دادن آنها در ماشین ظرفشویی.

رعایت بهداشت: پوشش دهان و بینی خود را با دستمال در هنگام سرفه یا عطسه. پرتاب دور با استفاده از بافت در یک صف سطل زباله می تواند و بلافاصله دستهای خود را با استفاده از صابون و آب و یا ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل است. اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان با دست نشسته.

پیش تماس بگیرید قبل از مراجعه به پزشک: اگر شما به دنبال مراقبت های پزشکی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی توصیه می کنند تماس های آینده. بیشتر مشاوره پزشکی اتفاق می افتد از راه دور از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس.

با این حال شما باید به دنبال توجه فوری پزشکی و 911 تماس بگیرید اگر شما تجربه مشکل در تنفس, مداوم, درد قفسه سینه, مایل به آبی و ناگهانی سردرگمی است.

چگونه من می دانم که زمانی که من مریض کنه ؟

اگر شما تا به حال COVID-19 علائم ویرجینیا وزارت بهداشت می گوید شما می توانید خود را ترک تعیین شده “اتاق بیمار” پس از شما تا به حال نشده یک تب برای حداقل 72 ساعت بدون تب-کاهش, پزشکی, علائم دیگر بهبود یافته و حداقل هفت روز گذشت از علائم خود را برای اولین بار به نظر می رسد.

ماسک: در میان coronavirus کمبود تولید ماسک صورت فیلتر در چین است مانند چاپ پول

اگر شما آزمایش مثبت برای COVID-19 اما بدون علامت پس از آن شما می توانید خود را ترک کنند “اتاق بیمار” شما پس از دریافت دو تست منفی در یک ردیف 24 ساعت ،

دولت در بخش بهداشت و درمان توصیه به اقدامات احتیاطی اضافی برای حداقل سه روز بیشتر با نگه داشتن حداقل شش فوت از هم جدا از دیگران و با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش.

دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de