'آیا شما تعلق اینجا؟: دعاوی اقامه هیلتون هتل ها و دیگر تبعیض علیه سیاه مهمانان

کریس Woodyard و دیوید الیور ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:30 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 21, 2020آلبرت قا

توسط NEWSAMINS در 31 تیر 1399

آلبرت قانون تا به حال به بررسی هیلتون این مرکز شهر ریچموند در ویرجینیا سرمایه و منتظر بود در لابی هنگامی که یک گارد امنیتی با نزدیک شدن به او را با یک سوال. آن floored او.

"شما اینجا?" گارد پرسید و خواستار به دیدن او کلید اتاق و شناسایی است. به عنوان تنها فرد سیاه و سفید نشسته در نزدیکی چندین سفید مردم – هیچ کدام از آنها خواسته بودن همین سوال قانون در مصاحبه ای گفت: او عمیقا جرم.

"این یک سطح از تحقیر شما می توانید هرگز از سر خود گفت:" قانون یک نرم افزار اجرایی از آتلانتا و حومه که آمده بود به هتل برای اجرای قانون مدیران کنفرانس در ماه مارس سال 2018 است.

قانون یکی از چندین سیاه و افرادی که شکایت وی از سوی مامورین آنها مواجه شد در مورد حضور خود در هتل ها که در آن آنها بازدید کنندگان یا ثبت شد مهمانان. در برخی موارد کارکنان هتل یا به نام و یا تهدید به پلیس تماس بگیرید.

در حالی که این نوع از آزار و اذیت است که می تواند رخ دهد در هر نام تجاری و هتل و چندین پرونده های حقوقی تبعیض را درگیر هیلتون خواص. حداقل یکی بود تسلیم در برابر یک ماریوت هتل انتخاب هتل به حال خود را در سال 2010.

در حالی که مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس منجر به جمعی روح جستجو در مورد این موضوع از دهها توسط پلیس, یک وکیل است که به نمایندگی و بررسی هشت مسابقه تبعیض موارد مربوط هیلتون-نام تجاری هتل ها پرسش که آیا مردم سیاه و سفید می توانید دریافت عادلانه و برابر درمان در حالی که سفر.

"هیلتون دعوت لجام گسیخته تبعیض با تشویق کارکنان هتل برای مقابله با افراد در مناطق عمومی و خواست که آنها را اثبات حق خود را به وجود دارد" گفت: Jason Kafoury یک وکیل در پورتلند اورگان است که دست زدن به قانون مورد و دیگران آن را دوست دارم همه مربوط سیاه شاکیان. "هنگامی که مهمانان را به جرم خاص بودن پلیس نامیده می شود."

هیلتون گفت: این یک سیاست تحمل صفر در برابر نژادپرستی یا تبعیض. "ما انتظار داریم همه مهمان نامزدی از جمله هنگامی که و چگونه یک مهمان ممکن است با نزدیک شدن به صورت کاملا رایگان از تعصب" هیلتون سخنگوی Nigel Glennie در بیانیه ای گفت.

اگر چه آن را می گوید نمی تواند اظهار نظر در مورد قانون طرح دعوی در دادگاه هیلتون این مرکز شهر ریچموند در بیانیه ای گفت: "این سیاست ما را به اطمینان حاصل شود که هر مهمان احساس می کند استقبال می شود. ما اعضای تیم به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای ارائه یک تجربه مطلوب از جمله به دنبال پس از ایمنی و امنیت مهمانان ما."

برخی از هتل ها نیاز به انجام یک کار بهتر از آموزش و یا وجین کردن کارکنان که "تعصبات شخصی آمده از طریق درخشان در خدمات ارائه آنها به ما گفت:" مارجی, اردن یک معاون رئیس جمهور در CCRA سفر تجارت شبکه ای که نوشته است در مورد "سفر در حالی که سیاه و سفید است."

این موضوع از مردم خواسته برای اثبات وضعیت خود را به عنوان مهمان در یک هتل گسترده توجه در ماه گذشته زمانی که یک زن سیاه و سفید ارسال شده تصویری از دو افسر پلیس و یک کارمند هتل مقابله با او را به عنوان او دو کودک در استخر شنا در همپتون مسافرخانه هیلتون تجاری در Williamston, North Carolina. آنها خواستار اثبات او اقامت در هتل.

"من احساس می کنم این تبعیض است. من در اینجا یک اتاق گفت:" زن در فیلم به عنوان او برگزار شد تا او از اتاق های کلیدی.

وکیل بن Crump, که همچنین منجر مشاور برای جورج فلوید خانواده گفت: در بیانیه ای در توییتر که او به نمایندگی از زن و هتل اقدامات smacked از بی عدالتی است.

"برای یک کارمند هتل به تقاضا برای دیدن اثبات اینکه یک مهمان تنها از فرد و نه از مردم سفید با استفاده از استخر آشکار تبعیض" او در یک صدای جیر جیر. تماس با پلیس از او اضافه شده است که آزار و اذیت.

رئیس جهانی, Hampton, Shruti گاندی باکلی گفت: کارمند هتل که به طور خاص به زن است و دیگر به کار گرفته شده توسط هتل.

'فرض که کسی نیست در حق فضایی'

تبعیض در صنعت هتل دهانه هر دو قبل و پس از حقوق مدنی قانون از سال 1964 ساخته شده است که آن را غیر قانونی به تبعیض نژاد در امکانات رفاهی مانند هتل ها. این به چالش کشیده شد پس از حقوق مدنی قانون شد و قانون جداگانه با توجه قلب از آتلانتا متل در مقابل ایالات متحده هر چند آن شکست خورده است.

هنوز هم تبعیض همچنان ادامه دارد. اما این ممکن است به نظر می رسد متفاوت امروز به عنوان "یک فرض که کسی نیست در این فضای مناسب و یا فرض که کسی تعلق ندارد و بنابراین چیزی اتفاق می افتد که نباید اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه" برای مثال آنجلا Onwuachi-Willig, رئیس دانشکده حقوق دانشگاه بوستون قانون می گوید ایالات متحده آمریکا امروز.

نژادپرستانه و تجربه هم می توانید اضافه کنید تا مانند "مرگ یک هزار کاهش است." "مردم فکر نمی کنم در مورد تاثیر تجمعی از این نوع indignities در زندگی کسی را Onwuachi-Willig گفت."

'می تواند اتفاق می افتد به کسی مثل من'

ریچارد Willock از مدیسون, می سی سی پی بررسی به یک همپتون مسافرخانه در نشویل تنسی در ماه اکتبر 2018 با پسر خود که حضور در بیس کمپ در دانشگاه واندربیلت است. یک طرفدار ورزش و مربی خود Willock بود و تماشای دو بازی در حال پیشرفت در لابی – یکی بر روی iPad خود را و دیگر در تلویزیون – زمانی که او با نزدیک شدن توسط جلو دفتر مدیر طرح دعوی در دادگاه او گفت:. او پرسید که آیا او یک مهمان و خواستار نام خود و شماره اتاق.

زمانی که Willock پرسید که چرا او خاص بودن در یک لابی با افراد دیگر که برخی از آنها در ظاهر به مستی هالووین گرفتم مدیر چپ و بازگشت با یک گارد امنیتی او طرح دعوی در دادگاه متحده است.

"به او گفتم: من اتاق شماره امیدوار است که حل و فصل آنچه او می خواست اما او در ادامه فشار من" Willock در مصاحبه ای گفت:. هنگامی که او را تهدید به تماس با پلیس گفت: او به او گفت: "موفق باشید با این که از آنجا که من یک پسر طبقه بالا خوابیده و من هیچ جا نمی رود."

Willock گفت: او ایستاده خود زمین "نمی دانستند چگونه از این قرار بود به بازی" اما در نهایت یکی دیگر از کارمند میز شفاعت کرد و گفت او به یاد او چک کردن در.

"این ترس و نیاز به آورده به نور او گفت:" از این حادثه. "این چیزی است که اتفاق می افتد به هر کسی مثل من."

Chartwell, مهمان نوازی صاحب حق رای دادن از همپتون مسافرخانه در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز است که این شرکت و کارکنان آن "نه تبعیض علیه هر فرد یا گروه. اموال ما کارمند سرعت de-تشدید وضعیت و آقای Willock تکمیل اقامت خود را بدون هر گونه اجرای قانون و تعامل است. ما قصد دفاع از این مورد به طور کامل قابلیت های آن."

"او به نظر می رسد مانند کسی که ما نمی خواهیم در اینجا'

آرنولد کمپ رفته بود به پالمر خانه هتل هیلتون در سراسر خیابان را از مدرسه موسسه هنر شیکاگو که در آن او است مدیرکل تحصیلات تکمیلی در ماه اکتبر گذشته برای دیدار با یک عضو هیات. لباس پوشیدن و در یک ژاکت و یک کلاه سیاه و سفید او به نوار رفت و سپس لابی جایی که او ملاقات دوست خود را با توجه به خلاصه تهیه شده توسط وکیل او. اما تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او نشستم یک لباس شخصی هتل افسر امنیتی ظاهر شد و پرسید: اگر او می دانست که کمپ.

"بله او رئیس من" زن گفت: به آن افسر گفت: "او به نظر می رسد مانند کسی که ما نمی خواهیم در اینجا" با توجه به کمپ.

کمپ گفت: او روز بعد به شکایت در میز جلو و رو brushoff. در حال حاضر وکلای او در حال آماده سازی یک تبعیض شکایت.

"من در بالا از میدان, و اگر افرادی مثل من اصلا احساس قدرت به صحبت کردن کنید و سعی کنید به تغییر نژادپرستی نهادی است رفتن به تغییر در این کشور گفت:" در یک مصاحبه.

Meg Ryan, یک هیلتون سخنگو گفت که کمپ یک تماس تلفنی دریافت کرد و عذرخواهی از هتل. "در این روز که به دنبال هتل مدیر کل اقدام به تماس با آقای کمپ به ارائه یک مکالمه شنیدن به طور مستقیم در مورد آنچه اتفاق افتاده و بپرسید که چگونه این وضعیت می تواند ساخته شده راست. آقای کمپ پاسخ نمی دهند به این توسعه" رایان گفت.

سفید کارمند به نام پلیس در مهمان

Delores کوربت او شوهر و دو بچه ها بررسی می شود به یک همپتون مسافرخانه در, Wilson, North Carolina در نوامبر سال 2018 است.

اعضای خانواده که می ماند یک شبه. صبح روز بعد کوربت رفت و به میز جلو برای حل و فصل یک حسابداری و مدیریت موضوع است. این هتل ادعا کرد که او تا به حال پرداخت شده برای اتاق و که کارت اعتباری شده بود کاهش یافته است او طرح دعوی در دادگاه متحده است. کوربت سعی کردم به توضیح است که او خریداری اتاق با استفاده از نقاط در هیلتون میل حساب کارت. سفید, زن کارمند هتل به نام پلیس.

ترس از چگونگی وضعیت تشدید می شود و این که پلیس ممکن است به او آسیب برساند پسر کوربت و دختر او با عجله خود را بسته بندی شده و خانواده چپ ، آنها گفت: پلیس به دنبال آنها را از بسیاری. آنها بعد از دریافت یک نامه عذرخواهی از یک مدیر که در میان چیزهای دیگر گفت که حسابداری و مدیریت اشتباه باعث شد این هتل نه خانواده.

هیلتون سخنگوی Glennie شرکت گفت: سوابق نشان می دهد هیلتون کار می کرد برای حل و فصل شکایت در سال 2018 است.

هتل صاحب Patco با ارسال بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز گفت: این طرح دعوی در دادگاه هیچ شایستگی که این حادثه به کار گرفته شد به درستی در "مطابق با هیلتون حساسیت برنامه نویسی و مهمان ما کمک تیم کار کرده به درک گوش دادن و رسیدگی به نگرانی های ابراز شده در آن زمان است." آن گفت: Patco متعهد به ارائه متنوع و فراگیر فرهنگ با تحمل صفر برای نژاد پرستی.

"من با نژاد برفلد'

Jermaine مسی یک مهمان در DoubleTree by Hilton پورتلند در اورگان گفت: هتل احضار مقامات پلیس پس از دیدن او صحبت کردن در تلفن با مادرش در لابی.

"من با نژاد برفلد و ناعادلانه رفتار بدون هیچ دلیل دیگر از از نظر من ... من نژاد" مسی گفت: در یک سری از Instagram ویدئوها در دسامبر سال 2018 است. "وجود دارد و کاربران دیگر در لابی که در آن زمان. هیچ یک از آنها مورد بازجویی قرار گرفتند ... و من بود."

او گفت که او نزدیک شد یک هتل گارد امنیتی که خواست خود را به دانستن شماره اتاق و تایید کرد که او در واقع یک مهمان.

مسی گفت: او تایید او به عنوان مهمان در هتل و پس از او در یک مکالمه تلفنی خواسته نگهبان اگر او می تواند "leave me alone در حال حاضر؟"

هتل علنا عذرخواهی در یک سری از پست های توییتر و اخراج دو نفر از کارکنان "که در بدرفتاری آقای مسی."

صنعت تعهدات آموزش تنوع

مانند بسیاری دیگر از عمده زنجیره های هتل هیلتون هتل ها عمل بر اساس حق رای دادن. هیلتون می توانید مجموعه ای گسترده از سیاست های, اما آن franchised برگزار می گردد هتل ها به صورت جداگانه و متعلق به اداره. آنها به آموزش کارکنان خود را, و می توانید تصمیم بگیرید که محتوای آن آموزش است.

نظر در مورد دعاوی و اتهامات هیلتون در Glennie گفت: این شرکت ساخته شده است که مواد آموزشی در دسترس برای مدیران هتل ها از جمله کسانی که در "ناخودآگاه تعصب" و مسائل مربوط به تنوع. در ماه ژانویه آن را به معرفی یک برنامه اجباری به نام "ایجاد عمد را شامل تجارب مهمان" که شامل آموزش در د-افزایش حوادث در هتل ها.

Glennie وجود دارد گفت: زمانی که یک عضو هیات ممکن است حق درخواست مهمان را به نام خود و شماره اتاق, اما آنها به طور کلی هدف از دادن آنها به Wi-Fi کد و یا گرفتن توجه داشته باشید از وضعیت خود در هیلتون در برنامه های وفاداری.

دیگر زنجیره های مشابه آموزش سیاست. هایت سخنگوی استفان Snart در بیانیه ای گفت که این شرکت غرفه با جامعه سیاه پوستان و سیاه زندگی ماده – در هایت و در هر جامعه و در هایت وجود دارد هیچ جایی برای نژادپرستی یا تبعیض از هر نوع." ماریوت سخنگوی جان گرگ گفت که اگر یک مشکل مطرح می شود, هتل های زنجیره ای است که سریع به عذرخواهی و ارائه آموزش های اضافی.

اما ضد نژادپرستانه و اقدامات صحبت می کنند بلندتر از ضد نژادپرستانه کلمات. "این که شما می گویید چیزهای نیست که تراز خود را با اقدامات واقعی که در آن مشکل می آید تا" Roni Weiss, مدیر اجرایی غیر انتفاعی سفر وحدت می گوید ایالات متحده آمریکا امروز. این سازمان به تازگی منتشر شده یک لیست از تنوع سهام و ورود استاندارد که با آن امیدوار است برای کمک به صنعت سفر.

Airbnb در حال کار برای ریشه کن کردن تبعیض نژادی و کار با رنگ, تغییر, آنلاین نژادی عدالت سازمان پس از دانشگاه هاروارد مطالعه ای در سال 2015 که کشف مهمانان با آفریقایی-نام صدایی به حال زمان سخت تر اجاره اتاق.

و دیگر شرکت هتل نیز مواجه دعاوی از مشتریان که احساس تبعیض.

Felicia گونزالس شکایت کرد و در اواخر سال گذشته و پس از او گفت که او نیاز به ثبت نام یک "هیچ حزب و سیاست" پس از بررسی به Residence Inn by Marriott مرکز شهر پورتلند/مرکز کنوانسیون در اورگن (که پس از توقیف). هر چند جلوی میز منشی به او گفت آن اعمال می شود به همه مهمانان او گفت: usf football او را نمی بینم دیگران خواسته شده تا آن را امضا کند.

او کت و شلوار مدعی او به طور خاص به این دلیل است که او آمریکایی آفریقایی تبار است.

'نشان می دهد کارکنان خود را چه در این تعصبات مانند'

صنعت هتل را دوست دارد به نقطه چگونه دور از آن آمده است از روز قبل از دوران حقوق مدنی که افراد سیاه و سفید بودند و منع از اقامت در بسیاری از هتل ها. تبعیض به افزایش سالانه یک راهنمای به نام Negro رانندگان سبز کتاب برای گفتن مسافران از رنگ که در آن آنها خواهد بود خوش آمدید, دردناک فصل نشان داده شده در فیلم "کتاب سبز" که برنده جایزه اسکار برای بهترین عکس در سال 2019 جوایز اسکار (هر چند این فیلم را دریافت انتقاد از خود). امروز این صنعت می گوید: همه متفاوت است.

"هتل ها خوش آمدید و خدمت به همه. ما روشن نمی مهمانان دور" گفت: تراشه راجرز مدیر عامل شرکت آمریکایی هتل و اسکان تشکل, در بیانیه ای.

اما مردم سیاه و سفید در صنعت مسافرت می گویند هنوز کاری انجام شود.

Aleah نازکن از بنیانگذاران آژانس مسافرتی سیاه, سفر در سراسر جهان گفت که او تجربه کرده است و نژاد پرستی از هتل میباشد. او فکر نمی کند که هتل فقط باید سعی کنید برای دریافت کردن آسان با ارائه یک عذرخواهی و یک اقامت رایگان به جرم خوش آمدید. "که appeases من, اما آن را نمی کند رفع این وضعیت," او گفت:.

بلکه آنها باید حفاری های عمیق – و نه فقط ارائه به آموزش مجدد an out-of-خط کارمند اما تغییر سیستم به طوری کارکنان به احتمال زیاد پاسخگو باشند اگر آنها را یک اشتباه و یا قضاوت.

کارشناسان دیگر معتقدند که آموزش کلید است اما این صنعت حق رای دادن مدل کسب و کار می توانید در راه است. دیوید Sherwyn استاد از هتل مدرسه در SC Johnson, کالج کسب و کار در دانشگاه کورنل گفت: هتل بزرگ و برندها می توانید توصیه های آموزشی برای franchised برگزار می گردد خواص اما اغلب نمی در یک موقعیت قادر به آن را نیاز ندارد مگر اینکه اجباری توسط قانون است.

هتل ها می گویند که آنها در حال حاضر در حال آموزش در برابر تبعیض است. وجود دارد بحث در آموزش آنچه باید مانند نگاه. Sherwyn می پرسد: "ما باید تمرکز بر روی استانداردهای قانونی? ما باید تمرکز بر برداشت? ما باید تمرکز بر آنچه در رسانه ها؟"

همچنین چگونه می توان تغییر رخ می دهد در سراسر سازمان با هزاران نفر از کارکنان? "بزرگتر یک سازمان است, من فکر می کنم بیشتر سنگین و دشوار است برای آنها را به تغییرات سیستماتیک" وایس گفت.

نازکن نشان می دهد سازمان "را ناخودآگاه تعصب آگاهانه" عنوان: "نشان می دهد کارکنان خود را چه در این تعصبات شبیه عمد و ناخواسته و راههای جلوگیری از طرح ریزی که بر روی مردم رنگ. و سپس مجازات هر کسی که می رود در برابر این" او گفت:.

"این مانند gnawing در شما'

آلبرت قانون گفت: برخورد او در ریچموند هنوز هم مشکلات او.

قانون گفت: او را درک وخامت اوضاع – و خطر آن تشدید می شود – به عنوان به زودی به عنوان نگهبان پرسید که آیا او احساس او "متعلق" در هتل. "بودن از آلاباما, من می دانستم که بود مستغرق موشکی," او گفت: در مصاحبه. او پیشنهاد کرد که اگر نگهبان برای بررسی اتاق کلید ها و شناسه در میان سفید مهمانان او خود را نشان می دهد.

قانون گفت: او رفت و به میز جلو برای کمک و سپس بیرون رفت و به خنک کردن چرا که او بسیار آشفته از آنچه تا به حال اتفاق افتاده است.

"وجود دارد همه نوع از ترس همه نوع تصاویر," او گفت:. او گفت که او به سمت چپ تکان دادن. و درد فروکش نکرده.

"من رنج می برند با این. آن را آزار من" قانون گفت. "آن را مانند gnawing در شما."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن