اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘من قصد ندارم در هر نقطه.’ غارتگران تقریبا نابود کسب و کار خود را, اما این فقط آخرین چالش برای این کارآفرین

جدید نمای در 611 غرب دریاچه سنت قرار بود جایی که Tiwanna جکسون در زمان کسب و کار خود را به سطح بعدی.

مینیاپولیس صاحب نیشگون گرفتن و کشیدن گلم استودیو زیبایی, بوتیک رفتن به استخدام کارکنان و شروع یک برنامه نظارت برای تازه واردان به زیبایی کسب و کار. و او در حال رفتن به قرار دادن معمولی اظهارات نژادپرستانه یک کارگزار املاک و مستغلات پشت سر او.

در حال حاضر که همان نقطه بوده است غارت توسط غارتگران که با حروف بزرگ در تظاهرات بیش از جورج فلوید را مارس 25 مرگ در بازداشت پلیس.

“من سعی می کنید را به راحتی شکست داد و من همیشه باید به مبارزه برای آنچه که من می خواهم.’

— Tiwanna جکسون

شش سال به هفت سال اجاره جکسون به نظر می رسد در حدود 500 فوت مربع فضا در حال حاضر و احساس “خرد سوخته, به معنای واقعی کلمه بیمار است. من احساس شکست برای یک دقیقه. من سعی می کنم نمی شود به راحتی شکست داد و من همیشه باید به مبارزه برای آنچه که من می خواهم.”

رییس شکست طریق جکسون پنجره های شیشه ای در اوایل صبح روز شنبه و فرار کردن با لپ تاپ خود را, او, سیستم های صوتی, iPad AAPL +0.86% که او مورد استفاده برای پردازش پرداخت مشتری و حتی شراب سبد خرید.

“یکنوع بازی شبیه لوتو!” یکی غارتگر نگه داشته و فریاد با توجه به همسایه های هوشمند تصویری که جکسون به اشتراک گذاشته شده در کسب و کار خود را Instagram FB +1.84% حساب.

“این کسب و کار کوچک سیاه و سفید است متعلق به & ما همچنین پشتیبانی جورج فلوید!,” جکسون نوشت: در این پست. پرداختن به “نادان گروه از مواد تشنه راهزنان” او نوشت: “اگر خود را برای رفتن به اعتراض و سپس اعتراض. اما استفاده نمی جورج فلوید به عنوان یک دلیل به غارت سخت کار مردم برای آنچه شما می خواهید و نمی خواهید برای کار!!!!!!!”

فلوید, 46, درگذشت در طول بازداشت بود که ضبط شده توسط رهگذران ، پلیس در پاسخ به یک گزارش که فلوید استفاده کرده جعلی $20 bill. درک چوین یکی از دستگیری افسران kneeled در Floyd, فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن برای تقریبا ده دقیقه در حالی که فلوید بود رو به پایین بر روی زمین و دادستان ها ادعا می کنند.

چوین مواجه است دوم و سوم به اتهام قتل درجه و درجه دوم طرح اتهامات. سه همکار افسران متهم شدند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس.

فلوید مرگ — و کسانی که از بسیاری از دیگر غیر مسلح سیاه مردانی که جان در بازداشت پلیس است — یک مثال از این راه ناهموار اجرای قانون رفتار های سیاه و سفید جوامع طرفداران اصلاحات می گویند.

جکسون مسیر به دریاچه مغازه خیابان فراهم می کند یکی دیگر از نگاه بی عدالتی — این بار بر روی تپه شیب دار برای کارآفرینان است که تندتر.

58 درصد از شرکت های متعلق به بودند یا “مضطرب” یا “در معرض خطر” قبل از coronavirus همه گیر در حالی که 27 درصد از سفید متعلق به شرکت شدند و در همان وضعیت با توجه به فدرال رزرو داده است.

بیش از نیمی از 58 درصد — سیاه-متعلق به شرکت بودند یا “مضطرب” و یا “در معرض خطر” قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به فدرال رزرو 2019 اعتباری کسب و کار کوچک نظرسنجی. حدود یک-سوم — 27% — سفید-متعلق به شرکت شدند و در همان وضعیت این بررسی نشان داد.

در حال حاضر 35 درصد و 40 درصد از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار خواهد شد در نهایت برابر بین همه گیر عدم فدرال محرک پول و خرید اینترنتی از غارت رسیده از ایالات متحده, سیاه, اتاق, Inc.

“من فقط احساس می کند مانند نژادپرستی اتفاق می افتد در بسیاری از حالات” جکسون, 42, گفت MarketWatch. “آیا ترک نمی دهد تا از طریق سختی” او به خودش گفت که بیش از سال است. “در حال حاضر من در یکی دیگر از موانع.”

‘آن را به نوع گران قیمت اما ما باید بیشتر اقلیت ها در منطقه’

جکسون خواستار خودش “یک فرد بصری” و او همیشه عاشق زیبایی و مد. “هر چیزی که باعث می شود شما احساس می کنید مانند کسی من برای آن کشیده شده.” نیشگون گرفتن و کشیدن گلم ارائه می دهد پسوند مژه که اضافه دلربایی به چشم کسی 35 $تا 250 $و همچنین سایر خدمات زیبایی مانند اپیلاسیون.

قبل از شکستن به صنعت جکسون مشغول به کار در بخش بانکی است. برای سال, او در انطباق برای Ameriprise Financial آمپر +5.42%.

او گذاشته شد و در طول رکود بزرگ در سال 2009 و تصمیم را به شانس و پیدا کردن یک راه به زیبایی جهان است. او رفت و به زیبایی مدرسه آموخته است که چگونه به انجام پسوند مژه و ساخته شده خود مشتریان.

جکسون شروع به نیشگون گرفتن و کشیدن گلم Studio در 2014 در یک مجموعه. ظرف یک سال و نیم Jackson ناخالص درآمد در شش رقمی است.

جکسون تا به حال شش رقم درآمد ناخالص کمتر از دو سال پس از شروع کسب و کار خود را.

اما او تا به حال سربار و سایر هزینه های بیش از حد, مانند حدود $10,000 او صرف شده برای یادگیری microblading که یک فرم از خالکوبی است که باعث افزایش ابرو.

جکسون نیاز به یک نمای به رشد کسب و کار او تصمیم گرفت. او شروع به دنبال در اطراف برای اماکن و سرد-به نام یک کارگزار املاک و مستغلات در مورد یک فضا.

“آن را به نوع گران قیمت اما ما باید بیشتر اقلیت ها در منطقه” جکسون به یاد می آورد زن گفتن با او از طریق تلفن. “او حتی نمی دانند که من می دانستم که من در حال حاضر سیاه و سفید.”

کارگزار یک ضربه محکم و ناگهانی قضاوت در مورد کسی صدا و درآمد خود را در قدرت است که محققان باید در جای دیگر یافت. سیاه و سفید شنوندگان می توانیم فرض کنیم مردم زبان به اصطلاح “آمریکایی آفریقایی بومی فارسی” ممکن است کسب, کمتر, مطالعات نشان می دهد.

در مینیاپولیس جکسون نگه داشته و به دنبال یک فضای. در حداقل سه مناسبت های مختلف او دور کردم در این روند تنها به معامله از طریق سقوط و فضا رفتن به سفید متعلق به, زیبایی, کسب و کار است.

یکی از کسانی که نا امیدی درگیر همان کارگزار او در ابتدا صحبت کردم. جکسون گفت که او “او را بلعیده غرور” و صحبت به زن در مورد یک فضا او را دوست داشت. “من سعی کردم که روش کار کردم و چاقو در پشت,” او گفت: با توجه به حق رای دادن در زمان نقطه به جای.

‘نبود فضای من می خواستم اما من آن را در زمان به هر حال چون من همیشه احساس می کنم یک دلیل وجود دارد برای همه چیز.’

— Tiwanna جکسون

در نهایت Jackson یافت دریاچه محل خیابان و برای آن رفت. “نبود فضای من می خواستم اما من آن را در زمان به هر حال چون من همیشه احساس می کنم یک دلیل وجود دارد برای همه چیز.”

در تمام طول جکسون بود که با تکیه بر پس انداز های شخصی و کارت های اعتباری — چیزی که زن صاحبان کسب و کار به احتمال زیاد برای انجام این کار از مردان برای کسب و کار سرمایه است. کسب و کار برنامه های کاربردی وام ناموفق بودند در حالی که سخت می کشد در نمره اعتباری و تعادل کارت اعتباری گردان آزار او نمره.

تصویر بزرگ برای کسب و کار متعلق به

نیشگون گرفتن و کشیدن گلم Studio یکی از 2.6 میلیون-سیاه و سفید متعلق به کسب و کار رو به یک مجموعه مشترک از چالش ها با توجه به Ron Busby, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ایالات متحده, سیاه, اتاق, گروه کسب و کار با 232,000 اعضای.

‘وجود دارد بدون شک نژادپرستی نقش بزرگی در چالش های سیاه و سفید متعلق به کسب و کار روز به روز.’

— Ron Busby, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ایالات متحده, سیاه, اتاق

“شکی وجود ندارد نژادپرستی نقش بزرگی در چالش های سیاه و سفید متعلق به کسب و کار چهره روز به روز” او گفت:.

Busby نمی خرید آن زمانی که منتقدان می گویند یک کسب و کار افزایش می یابد یا سقوط بر روی کیفیت محصول خود را نه فرد فروش آن است.

“مثل این است که گفت: من نمی خواهد کشته گرفتن از من برای صرف $20 bill,” Busby گفت: با اشاره به Floyd مورد. “هر کسی که درک نمی کند, چالش های سیاه و صاحبان کسب و کار است نه مواجهه با واقعیت است.”

از دست ندهید: نیروی محرکه شگفت انگیز نژادی تقسیم ثروت: ‘قرن ها ارزش منفی ترکیبات’

بیست و هشت درصد از سیاه و آسیایی-آمریکایی صاحبان کسب و کار کوچک با استفاده از پول خود را به صندوق عملیات خود را در حالی که 29 درصد از اسپانیایی صاحبان همین کار را با توجه به بانک فدرال رزرو آتلانتا. شانزده درصد از سفید صاحبان استفاده از پول خود را به عنوان منبع مالی.

زمانی که سیاه و اسپانیایی متعلق به متقاضیان دریافت وام کسب و کار بانک مرکزی را داده و گفت: آنها به طور معمول کمتر از آنها خواسته نسبت به سفید متعلق به کسب و کار کوچک متقاضیان است.

آن را فقط به دلار و سنت تفاوت دارد.

کسب و کار عمدتا در سیاه و سفید محله به طور معمول پایین تر Yelp YELP +3.02% بررسی با توجه به موسسه بروکینگز یافته و در ماه فوریه. که ادراک مهم است زیرا کسب و کار با ستاره های بیشتر باید بالاتر از نرخ رشد آنها گفت.

این $2.2 تریلیون دلار محرک لایحه را چک Protection Program (PPP) برجسته مبارزات برای کسب و کار مردم Busby گفت.

این برنامه ارائه می دهد به طور بالقوه بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک در انگلیس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما 2.5 میلیون نفر از 2.6 میلیون, سیاه, کسب و کار متعلق به هیچ کارکنان یکجور کلاه پوستی اشاره کرد. به عبارت دیگر هیچ حقوق و دستمزد برای محافظت از.

بعلاوه, بسیاری از بانک ها در اجرای برنامه های در خواست اطلاعات در مورد متقاضی وام روابط است. اما بسیاری از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار ندارد و کسانی که روابط Busby گفت.

آسیب به نیشگون گرفتن و کشیدن گلم پس از غارت.

حسن نیت ارائه میدهد Tiwanna جکسون

آمریکا سیاه و سفید اتاق نظرسنجی از کاربران در مورد PPP و 96 درصد یا نمی توانید هر گونه پول و یا کمتر از 60 درصد از آنها پس از وام Busby گفت.

جکسون است که هنوز هم در حال انتظار برای شنیدن درباره او PPP نرم افزار.

او را بازگشایی در ژوئن 1, اما غارت تغییر همه که. در حال حاضر او را به ساخت یک لیست برای تعدیل بیمه و کار با یک پیمانکار که با قرار دادن در قفسه بندی رایگان.

او هنوز هم برنامه ای برای کسب و کار خود را.

“من قصد ندارم تحت” جکسون گفت. “من نمی روم. من قصد ندارم در هر نقطه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net