اعزام از یک بیماری همه گیر: برزیل پزشکان بخار به عنوان رئیس جمهور Bolsonaro می شود rap برای خوردن هات داگ در حالی که COVID-19 موارد در مسیر عبور متحده

برزیل پزشکان کالایی پیوستن به صفوف رو به رشد خشمگین هموطنان در مورد رئیس جمهور Jair Bolsonaro را به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار قراضه از این کشور coronavirus بحران فقط به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی با وجود افزایش مرگ و میر.

“بله آن را Bolsonaro گسل” گفت: تایلند Couto 32 ساله ریه جراح در سائو پائولو که مانند بسیاری از پزشکان در سراسر کشور است خسته و غرق به برزیل می بیند تقریبا از 1200 مرگ و میر در هر روز یا در یک دقیقه. “از همان ابتدا او گرفته این به طور جدی خنده در مورد این بیماری و گفت: این فقط یک آنفولانزا و یک معامله بزرگ نیست.”

در اوایل این ماه یک برزیل دیوان عالی کشور قاضی دستور داد Bolsonaro دولت به از سرگیری انتشار کامل COVID-19 آمار پس از رهبری پاکسازی وزارت بهداشت سایت از داده های تاریخی مربوط به این بیماری همه گیر و اعلام کرد این امر توقف انتشار تجمعی مرگ و میر و یا تعدادی از عفونت.

با 1,206 بیشتر ویروس های مربوط به مرگ و میر گزارش شده در جمعه مرگ و میر در امریکا بزرگترین اقتصاد رز به تقریبا 50 ، 000. برزیل است که در مسیر به پیش افتادن از آمریکا به عنوان کشور با جهان مرگبارترین شیوع با توجه به دانشگاه واشنگتن موسسه برای سلامت و معیارهای ارزیابی است.

در مقایسه با ایالات متحده گزارش کرده است 117,000 مرگ و میر و 2.2 میلیون عفونت. تعداد موارد جدید در آمریکا افزایش یافت و بالاتر از 30000 در روز جمعه برای اولین بار پس از آوریل 1. در جهان همه گیر را کشته است 461,000 و بیمار 8.7 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی, داشبورد.

جزئیات:Coronavirus به روز رسانی: ایالات متحده مورد شمارش صعود بالاتر از 2.2 میلیون به عنوان تولسا آماده برای مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی رالی

Couto گفت: اعتقاد در میان همکاران او این است که Bolsonaro توانسته است بحران بدتر از ایالات متحده موفق شده است همه گیر تشدید به برزیل با بسیار بالاتر از نرخ فقر ندارد همان منابع برای مبارزه با این بیماری به عنوان ثروتمندترین کشور است.

دکتر تایلند Couto به رنگ سبز نشان داده شده است با همکاران پرستاری معتقد است این آمار قرار داده است که برزیل در مسیر به پیش افتادن آمریکا در COVID-19 مرگ و میر.

Thais Couto

“اگر شما فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن است احمقانه شما نمی دانید که Bolsonaro” گفت: Couto که تا به حال به لغو اولین متحده سفر به اورلاندو پس از رئیس جمهور آمریکا ممنوع برزیلی از ورود به کشور.

Couto, که با این نسخهها کار در چهار امکانات از جمله دولت-اجرای بیمارستان د Brasilândia و خصوصی تسهیلات الوردا گفت: او معتقد است که جناح راست پوپولیستی Bolsonaro ویروس اخراج تقسیم کرده است برزیلی ها به دو اردوگاه: کسانی که حمایت خود را مشاهده و ارزش کسب و کار بازگشایی برای رشد اقتصادی و کسانی که وحشت زده شده توسط cavalier نگرش (آخرین ویدئوها را به او نشان داد خوردن یک هات داگ در برازیلیا با وجود تظاهرکنندگان خشمگین در تماس تلفنی با “قاتل” و “بوم”) و نگران است که عمده شهرستانها آماده برای بازگشت به حالت عادی به طور بالقوه باعث یک موج دوم بیماری است که می تواند چرخش خارج از کنترل.

نظرسنجی ها نشان می دهد Bolsonaro هنوز هم لذت می برد با حمایت یک سوم از برزیل.

“مشکل در برزیل است که COVID-19 تبدیل شده است بسیار سیاسی عمومی اورژانس گفت:” آدل Benzaken یک دکتر عمومی و متخصص بهداشت در مانائوس این کشور به ویروس کانون و خانه به اخلال انبوه قبر تصاویر تکان دهنده جهان است. “هر کس به سرزنش مردم به خاطر آنها نمی مراقبت از خود و یا استفاده از ماسک و یا این یا آن. اما این پیام از دولت فدرال, رئیس جمهور, وزیران و شهرداری است که همیشه بسیار متناقض [با Bolsonaro برخورد با فرمانداران بیش از حد از این مستندات برای محافظت از اقتصاد, به عنوان مثال]. بنابراین مردم بپرسید که آیا من دنبال دولت یا رئیس جمهور یا شهردار؟”

از دست ندهید:100 روز از COVID-19 pandemic: 5 اشتباهات بحرانی که ایجاد بزرگترین بحران بهداشت عمومی در نسل

‘در آمازون و در مانائوس ما باید موانع فرهنگی چون ما فرهنگ بومی بسیاری از مشکلات به درک بیماری و راههای پیشگیری آن است.’

— دکتر Adele Benzaken

کسانی که تضاد پیام های ساخته شده همه چیز به خصوص در آمازون شهر مانائوس که در آن موارد مربوط به آسیب پذیر جوامع بومی چهار برابر شده ممکن است از 3 تا 30 مه رسیدن به 33,200 فقط قبل از آنها شروع به کاهش به عنوان بسیاری از مردم شکست خورده به دنبال اجتماعی فاصله گرفته است.

“در آمازون و در مانائوس ما باید موانع فرهنگی چون ما فرهنگ بومی بسیاری از مشکلات به درک بیماری و راههای پیشگیری آن” گفت: Benzaken.

Bolsonaro و مانائوس شهردار آرتور Virgilio نتو تلخ, اختلاف بر سر چگونگی این شهرستان از 2 میلیون باید شامل همه گیر همراه با شبیه درگیری در سراسر کشور کمک کرده است و نه ارائه یک پیام روشن برای کمک به مردم برای زنده ماندن COVID-19 او اضافه شده است.

Benzaken که منجر به تلاش برای مبارزه با HIV در برزیل گفت: برازیلیا پاسخ بود ناکافی و آمد بیش از حد دیر به دفع بحران عمده.

“ما باید یک مستند و جمعیت رنج می برد از آنجا که به دلیل یک رئیس جمهور که باور نمی کند این بیماری جدی است و همیشه در برابر مستندات,” او گفت:. “هر آخر هفته او می رود و می خورد سگ در خیابان و منجر به تظاهرات مردم بگویید که آنها لازم نیست به ماندن در خانه.”

در مقایسه با اروپا و یا آمریکا و برزیل را تحمیل نمی ملی حکومت یا سخت قرنطينه. به جای برازیلیا اجازه متحده و دولت های محلی تصمیم می گیرید که چگونه که مسئولیت رسیدگی به همه گیر. این منجر به جزئی قرنطينه بودند که خیلی آرام منتقدان ادعا می کنند ترغیب شهروندان به دنبال اجتماعی فاصله توصیه هایی بودند که نه به طور کامل اجرا شود. غیر ضروری کسب و کار از قبیل خرده فروشان و رستوران ها مجبور شدند به شاتر به مدت سه ماه ،

هفته گذشته سائو پائولو و ریو شروع به بازگشایی با فروشگاه ها و مراکز امیدوار به بهبود یافتن از سه ماه از ضرر و زیان فقط به عنوان برزیل جشن روز ولنتاین یا Dia dos Namorados در ژوئن 12.

Couto گفت: این حرکت یک ایده بد بود و می تواند افزایش عفونت در میان سائو پائولو را غرق بیمارستان.

“همه چیز در حال رفتن به بدتر” او گفت:, و اضافه کرد که این شهر Icu باید یک زمان سخت در مقابله با سنبله در موارد میان بحرانی کمبود پزشکان که اغلب در درمان بسیاری از بیماران بیشتر از آنها می تواند اداره کند.

Couto توافق با دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME)’s نظرسنجی که گفت: برزیل می تواند پیشی بگیرد آمریکا و مرگ و میر در جولای 29 هنگامی که آن را در مسیر رسیدن به رکورد 137,500 در برابر آمریکا را 137,000 بر اساس زمان عفونت روند.

مردم هستند نه مصرف این جدی است. آنها فکر می کنند که آن را به حل جهان است. البته ما افرادی که مراقبت از خود را دارند اما دیگران باور نمی کنم این چیز. آنها فکر می کنند آن است سیاسی که این ویروس وجود ندارد.’

— دکتر تایلند Couto

داده برزیلی’ آرام و نگرش به زندگی و واقعیت این است که بسیاری حاضر به پوشیدن ماسک (در حال حاضر با وجود اینکه در حال حاضر اجباری در بسیاری از شهرستانها) — آن را نمی خواهد او تعجب اگر این پیش بینی به حقیقت پیوست.

“مردم دیوانه هستند در اینجا در برزیل” Couto, گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از Paulistas (به عنوان سائو پائولو بومی نامیده می شود) را نادیده اجتماعی فاصله توصیه به احزاب و یا آرایشگر مغازه ها. “مردم در حال گرفتن این جدی است. آنها فکر می کنند که آن را به حل جهان است. البته ما افرادی که مراقبت از خود را دارند اما دیگران باور نمی کنم این چیز. آنها فکر می کنند آن است سیاسی که این ویروس وجود ندارد.”

ماریانا Gimaraes که با این نسخهها کار به عنوان یک مد PR اجرایی در سائو پائولو گفت: بازگشایی لازم است برای جلوگیری از یک بحران اقتصادی پس از خرده فروشان و رستوران ها بودند توقیف نزدیک به سه ماه.

“مردم نیاز به پول به طوری که آنها باید برای بازگشایی, کسب و کار,” او گفت:. “همچنین در شهر سائو پائولو موارد بیشتر پایدار بر خلاف ریو که در آن شهردار Marcelo Crivella گفت: فروشگاه های بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که موارد پایین آمده است.”

Gimaraes فکر نمی کند که برزیل را همه گیر تبدیل خواهد شد به عنوان شدید به عنوان امریکا.

“من فکر نمی کنم آن را به مانند آمریکا در سائو پائولو, دولت, دولت به دنبال بسیار قوی سیاست های به اطمینان حاصل شود همه چیز به خوبی می رود,” او اشاره کرد و اضافه کرد که شهرها در حال تبدیل شدن بسیار سخت برای اطمینان از کسب و کار را دنبال کنید که قوانین و مقررات.

“مردم نیاز به پول به طوری که آنها مجبور به بازگشایی کسب و کار. همچنین در شهر سائو پائولو موارد با ثبات تر هستند.’

— Mariana Gimaraes مد, روابط عمومی اجرایی

در ضمن در جنگل های آمازون, موارد, هستند, افزایش طول رودخانه آمازون با بومی گروه های حمایت شفاعت برای دولت برای ارسال تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای پزشکان برای درمان بیماران در جوامع جدا که در آن بدحال باید با هواپیما به مانائوس, برای درمان.

“ما امیدواریم کمک خواهد بود قوی تر” Benzaken گفت. “شما 63 شهرداری در آمازون و 60 ندارد PPEs یا Icu.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>