غذای بیرون به معنای واقعی کلمه

جسیکا Guynn ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:16 PM EDT 26 مه سال 2020در مرکز شهر تاریخی منطقه ورنتن ویرجین

توسط NEWSAMINS در 7 خرداد 1399

در مرکز شهر تاریخی منطقه ورنتن ویرجینیا آخر هفته گذشته آمریکا پرچم شناور در یک خوشبو ملایم بالا, عمومی, جداول ریختن بر روی پیاده رو و خیابان.

رستوران ها در این بخش از دولت اجازه داده شد به بازگشایی فضای باز ناهار خوری جمعه. با یک پشت بام عرشه آن می تواند پر کردن تنها در نیمه راه از جین و مروارید رستوران رو این شهر برکت را به داخل خانه است. Antsy به خارج از خانه پس از دو هفته خود به انزوا شام به انتظارنشسته بودند تا به چنگ زدن نیش در موقت پاسیو.

"این یک دیوانه شلوغ آخر هفته" جین و مروارید صاحب Jenn رابینسون گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "فقط در روز شنبه ما در فروش آنچه که ما انجام داده بود کل هفته گذشته فقط با منظقه و تحویل."

به عنوان ایالات متحده بازگشایی و روش های تابستان شهرستانها از تمپا, فلوریدا به لاس وگاس به پورتلند مین در حال باز کردن پیاده روها و بسته شدن خیابان ها برای ایجاد بزرگ نقاشی با آبرنگ روی گچ و یا plein air اتاق ناهار خوری. آنها امیدوارند که این اشاره به شلوغ کافه فرهنگ و پاریس و رم کمک خواهد کرد که آمریکایی ها احساس راحتی غذا خوردن دوباره و کمک به رستوران شروع به بهبود می یابند از سرسام آور زیان.

امریکا بازگشایی: چه کسی را برای مراقبت از کودکان?

اقامت در خانه ، برخی از آرایشگاه و سالن مو باز بماند به هر حال

"ما به عنوان انتقال به بازگشایی لاس وگاس, ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به ما در کسب و کارهای کوچک" لاس وگاس شهردار کارولین گودمن گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "پیاده رو ناهار خوری است که امن و آسان راه ما می توانیم کمک کند."

پنج مایل از مراکز کنترل بیماری Brookhaven, گرجستان, یکی از کشور شهرهای اگر برای اولین بار برای شرکت در مسابقات ملی COVID-19 ناهار خوری روند. از آن شروع به ارائه رایگان موقت 90 روز, هوای آزاد, مجوز در ماه آوریل است.

"با رستوران بازگشایی, ما می خواستیم به آنها اجازه می دهد یک رد پای بزرگتر به طوری که آنها می تواند در خدمت بیشتر به مردم بلکه خدمت به آنها را امن تر" شهردار جان ارنست جونیور گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

اجتماعی فاصله ناهار خوری شده است به یک ضربه با ساکنان و رستوران ها از یک steakhouse که تبدیل یک ایوان ورودی به ارنست محلی پیتزا مشترک که در تنظیم جداول در پارکینگ. به زودی ارنست تلفن زنگ خاموش قلاب با تماس از سایر شهرستانها بررسی طرح های مشابه.

در حال حاضر طرح های در حال شناور در سراسر کشور اجازه می دهد تا رستوران به گسترش به پیاده رو parklets (فضاهای پارکینگ تبدیل به فوق العاده صندلی در فضای باز) پارکینگ و یا حتی به خیابان به عنوان طولانی به عنوان آنها را به رعایت ایمنی و بهداشت دستورالعمل. برخی از شهرستانها در حال حاضر تسریع مجوزها و waiving هزینه, کمک به رستوران شلاق از طریق آنچه که اغلب دست و پا گیر و پر هزینه روند.

به طور موقت خاموش کردن خیابان ها برای بازارهای کشاورزان و موسیقی و هنر جشنواره است که مشترک برای شهرستانها پس چرا برای یک بیماری همه گیر?

"این تنها در حس انجام آن را اجازه می دهد تا رستوران ها و کافه ها و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی با خیال راحت با حداکثر فاصله فیزیکی" جسی Arreguín شهردار برکلی کالیفرنیا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

با الهام از لیتوانی ویلنیوس پایتخت که در ماه گذشته بیش از فضای عمومی به رستوران ها و کافه ها و کافه ها برای راه اندازی, هوای آزاد, جدول Arreguín پیشنهاد کرده است که برکلی به دنبال کت و شلوار در زمانی که این شهر پناهگاه در محل سفارش آسانسور در بخشی به ساحل تا فروش مالیات بر درآمد است که گرفتن walloped توسط رستوران ضرر و زیان و تعطیلی.

"من فکر می کنم آن را واقعا کمک برخی از ما در تلاش رستوران و آن را خوب است برای جامعه ما," او می گوید. "مردم واقعا مشتاق به خارج شدن از خانه و به حداقل سعی کنید به برخی از حس ظاهر،"

استفاده از فضای باز ناهار خوری برای رستوران ها با prosciutto-حاشیه نازک در زمان coronavirus: با گسترش فیلم مربع خود را به آنها می تواند در کامل و نه در نصف و یا یک چهارم ظرفیت. و ناهار خوری است که sprawls بر روی پیاده رو و خیابان است که با استفاده از نگه داشتن restaurantgoers و سرور از خوشه بندی در داخل خانه که در آن coronavirus منتقل می شود بیشتر به راحتی.

اجتماعی فاصله ناهار خوری تشویق توسط مراکز کنترل بیماری در آن دستورالعمل جدید در مورد چگونه آمریکایی ها باید از سر زندگی روزانه. برخی از فرمانداران مانند کالیفرنیا گاوین Newsom اند خواست رستوران ها به اولویت بندی و گسترش صندلی در فضای باز.

"ناهار خوری خارج از منزل با استفاده از جداول جدا شده و کارکنان با پوشیدن ماسک را یک خطر پایین تر از محدود بودن در داخل خانه می گوید:" بیماری های عفونی متخصص بری بلوم استاد سابق دانشکده هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

برای کمک بیشتر رستوران گسترش رد پای خود را در خارج از منزل دیوید راکول موسس و رئيس جمهور از Rockwell, گروه معماری و طراحی شرکت در نیویورک است که ایجاد یک سازگار کیت های اجتماعی فاصله ناهار خوری که رستوران خواهد بود قادر به استفاده از هنگامی که آنها دریافت مجوز. این کیت که شامل مناطق ناهار خوری و بهداشتی ایستگاه طراحی شده است به جا یک رستوران بودجه و نیاز با ارائه حداقل به پیچیده تر ناهارخوری فضاهای مختلف پیاده رو و خیابان محل.

ناهار خوری گسترش به پیاده رو و خیابان ها می شود بررسی خوب

تا کنون رستوران ها در حال دادن این نوع جدید از ناهار خوری خوب بررسی.

اولین رستوران تایید شده برای یک فضای باز ناهار خوری مجوز در ساوانا گرجستان شد ببخشید چارلی صدف نوار کوکتل است که بسته شدن کنار خیابان که در آن با قرار دادن شش جداول از ظهر تا نزدیک از کسب و کار.

صاحب هارلی Krinsky می گوید او به پایان رسید یک ماه-طولانی از 200 سال-ساختمان قدیمی در ماه مارس شش روز قبل از همه گیر تعطیل رستوران خود را. او بازگشایی در هفته گذشته اما با 50 درصد ظرفیت محدود است.

"اضافی صندلی در فضای باز نمی شود ما تمام راه را, اما آن را به ما نزدیک به قبلی ما ظرفیت قبل از همه گیر" Krinsky می گوید. "ما به شدت احساس میکنیم که در خارج از صندلی چیزی است که مردم در حال رفتن به احساس راحتی بیشتر با ما فکر می کنم این یک فرصت عالی برای مشتریان ما امن و دعوت از تجربه است."

با میلیون ها نفر از کارکنان رستوران گذاشته و میلیاردها دلار در فروش از دست رفته اضافی ناهار خوری در فضا نمی درمان همه که ails رستوران ویران COVID-19 اما برخی از هوای تازه و آفتاب بهار و تابستان می تواند کمک به افزایش کسب و کار در یک زمان بحرانی می گوید مایک Whatley معاون رئیس جمهور از دولت های ایالتی و محلی برای امور انجمن ملی رستوران.

جایی است که بیشتر درست از آب و هوای مدیترانه ای از منطقه خلیج سان فرانسیسکو که در آن فاصله دستورالعمل می تواند له رستوران با کوچکتر اتاق ناهار خوری که در حال حاضر در حال لنگش در ناچیز حاشیه سود و پرداخت آسمان بالا اجاره می گوید: گرگ سنت کلر صاحب Avenir رستوران گروه اجرا می شود که رستوران ها وجود دارد. سریال این رستوران می گوید: او اب و هوای زمین لرزه و بازار سهام meltdowns اما این بحران متفاوت است.

"روانی آسیب هایی که انجام شده است همه از ترس این است که رفتن به ادامه برای مدت زمان طولانی. مردم در حال رفتن به احساس راحت آمدن به داخل یک رستوران" سنت کلر می گوید.

رستوران اصرار شهرستانها به قطع نوار قرمز

او نا امید شده است که برخی از منزل طرح های در حال گرفتار شدن در نوار قرمز است.

"ما در حال رفتن به از دست دادن برخی از بهترین رستوران ها در آمریکا از آنجا که ما باید شوراهای شهر که بیش از حد کوچک فکر کنید که آنها را می دید که در خیابان فقط برای تابستان حتی برای کمک به ما را از طریق این چیز" او می گوید.

در میان مسائل افتادن و هنگ کردن پیشنهادات برای گسترش فضای باز ناهار خوری فضا: دسترسی برای پاسخ گوی اضطراری مسیر حمل و نقل عمومی و راه های انطباق با قانون آمریکایی های معلول ترک اتاق به اندازه کافی برای تحویل و از عملیات و پرداختن به ساکنان نگرانی در مورد از دست دادن فضاهای پارکینگ در مناطق مرکز شهر.

در Mountain View, California, خانه ستاد گوگل شهردار مارگارت آبه-Koga می گوید کارکنان شهرستان در حال مصرف این نوع ملاحظات به حساب آنها به عنوان پیش نویس یک پیشنهاد برای بستن ترافیک در شهر اصلی کشیدن این تابستان از طریق سپتامبر.

کسب و کار بودند نه مشتاق در مورد چشم انداز از بستن خیابان کاسترو در سال گذشته, او می گوید: اما "بدیهی است که با COVID همه چیز تغییر کرده است."

شما باید خارج از منزل ناهار خوردن در رستوران ها دوباره ؟

بنابراین شما باید شروع به خارج از منزل ناهار خوری دوباره ؟ آن را هنوز هم دشوار است برای کارشناسان بهداشت عمومی برای ارزیابی چگونه مخاطره آمیز رستوران ناهار خوری است.

"پس از ما را تجربه نکرده یک بیماری همه گیر مانند قبل از این وجود دارد که بدون پاک کردن قوانین" بلوم می گوید.

بیماری های عفونی متخصص امیلی Landon یک دانشگاه شیکاگو دانشیار پزشکی می گوید خط پایین این است که در خارج از منزل بهتر است در داخل خانه.

مشکل بزرگ با غذا خوردن این است که شما باید برای حذف ماسک خود را. بنابراین قبل از ناهار خوری اتمام استقرار او توصیه می کند.

در حال سرور با پوشیدن ماسک? آنها نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر است ؟ جدول مسدود شده و 6 فوت از هم جدا ؟ وجود دارد دسترسی آسان به دست ضد عفونی کننده و یا بهداشت ایستگاه برای کاربران و کارگران ؟ آیا سطوح به طور مرتب ضد عفونی? است وجود دارد یک COVID-19 سیاست های نوشته شده در وب سایت و یا بر روی دیوار ؟

اگر شما بیش از 65 یا اگر شما چاق هستید و یا دارای بیماری های قلبی و مشکلات کلیوی مزمن ریه یا دیگر شرایط جدی پزشکی صبر کنید در حالی که دیگر قبل از جسارت کردن به یک رستوران غذا Landon توصیه می کند.

اینکه شما سر کردن به صورت یک ترکیب یا یک همبرگر هم بستگی به جایی که شما زندگی می کنند بلوم می گوید.

"اگر من در یک شهرستان با تعداد زیادی از موارد گزارش و یا حتی افزایش روزانه, من فکر می کنم من می تواند یک کمی تمایلی به رفتن به یک رستوران," او گفت:. "در حالی که اگر من زندگی می کردند در یک محل که در آن موارد باید به کاهش بوده است برای چند هفته من احساس اعتماد به نفس بیشتر و شروع به کار در خارج از منزل خوب خواهد بود."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن