دیجیتال را بررسی کنید-در محدود بوفه و بسیاری از ضد عفونی کننده: آنچه در یک هتل اقامت می رسد در میان coronavirus

تماس با ما, بررسی و چک کردن. کارکنان با پوشیدن ماسک و دستکش. گرفتن و رفتن به گزینه های مواد غذایی.

دفعه بعد که شما اقامت در یک هتل بهداشت خود تجربه متفاوت خواهد بود با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. یک مقدار زیادی متفاوت است.

هتل ها در سراسر صنعت مهمان نوازی خود را به روز پاکیزگی روش در طول چند هفته گذشته در یک تلاش گسترده برای افزایش اعتماد به نفس در میان مسافران با احتیاط. مدیران صنعت در درآمد اخیر خواستار شده اند امیدوار در مورد اوقات فراغت سفر تقاضا شروع به انتخاب کنید تا — و آن را کمی — اما به طور کلی سطح اشغال در زنجیر مانند هیلتون و ماریوت پایین باقی می ماند.

“در حال حاضر چالش برای هتل ها این است که چگونه شما تحویل استقبال از خدمات روبرو می شوند و همچنین اطمینان از ایمنی و سلامت کارکنان و مهمانان” لیندا کانینا استاد در هتل مدرسه در دانشگاه کرنل را SC Johnson دانشکده کسب و کار.

در اینجا نگاهی به آنچه شما می توانید انتظار زمانی که شما در سفر بعدی یک هتل از بررسی به بررسی و بر اساس دستورالعمل از آمریکا مهمان نوازی & محل سکونت ارتباط و عمده زنجیره. .

ماندن از هم جدا با هم: یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس

ورودی اصلی

شما راه رفتن را به استاندارد هتل, چمدان در دو (پس به احتمال زیاد پارکینگ ماشین خود را ). شما را توشه خود را اما می دانم که کسی که با بررسی دست وجود دارد به شما کمک کند اگر لازم باشد.

در ماریوت مورد بسیاری از هتل ها استفاده فروشنده-ارائه خدمات نوکر به گفته سخنگوی جان گرگ. زنجیره ای کار خواهد کرد برای اطمینان از استانداردهای برآورده مانند ضد عفونی کلید ماشین و پوشیدن دستکش.

شما به احتمال زیاد با پوشیدن یک ماسک هر چند شما ممکن است قادر به گیر یک زمانی که شما وجود دارد. اگر شما اقامت در یک کفش رفت و آمد مکرر و یا مناسب هتل درجه حرارت خود را چک خواهد شد زمانی که شما می رسند. مطمئن شوید برای بررسی با هتل خود را به صورت جداگانه برای پیدا کردن اگر شما می توانید انتظار می رود که.

یک هتل را از شما خواسته اند قبل از اینکه شما می رسند آنچه شما علاقه مند در به بهترین تقویت تجربه خود را در طول این شدید بار.

“آنچه که من انتظار می رود این است که هتل ها بالا خواهد بود پیدا کردن مهمان تنظیمات قبل از ورود و پس از آن تلاش برای سفارشی کردن تجربه مهمان,” کانینا گفت. این شامل همه چیز از این که آیا شما می خواهید تجهیزات ورزشی در اتاق خود و یا اگر شما می خواهم بسته بندی و مهر و موم شده وعده های غذایی و میان وعده در طول اقامت خود را.

شما از عبور از دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و دیدن علامت های اجتماعی نشان می دهد فاصله اقدامات است. در سراسر هتل وجود دارد علائم با یادآوری نحوه پوشیدن رسیدگی و دور انداختن ماسک.

لابی و بررسی در

شما باز کردن قفل گوشی خود را — آن ممکن است دشوار است به انجام این کار با یک ماسک صورت اگر شما یک آیفون بنابراین آماده برای پاک کردن گوشی خود را بعد از این — و باز هم خود را ایمیل و یا هتل برنامه خود را برای پیدا کردن جزئیات رزرو. شما چک در از طریق یک نرم افزار برای تماس رایگان, ورود به اقامت خود را.

صحبت از کارکنان: شما ببینید چند کارمند با ماسک در بیش از حد. شاید آنها را رنگ و یا الگوهای آنها را به شما راحت به عنوان “یک راه ساده” به “تصویر کشیدن گرما و استقبال می گوید:” کانینا. او نشان می دهد شفاف ماسک برای دیدن کارمند عبارات و لبخند حتی می تواند یک گزینه است.

کارکنان در میز جلو خواهد بود و در هر ایستگاه.

اگر شما اقامت در یک هتل هیلتون شما دریافت دیجیتال اتاق های کلیدی. هیلتون افتخارات اعضای در حال حاضر دسترسی به این کلید های دیجیتال.

شما ممکن است متوجه مبلمان مرتب متفاوت در ماریوت و انتخاب هتل خواص به عنوان زنجیره ای کار برای ترویج اجتماعی فاصله.

آسانسور

آسانسور باید تمیز شده است در زمانی که شما هاپ در کارکنان تمیز کردن آسانسور در شروع شیفت خود و در طول روز — اما شما اجتناب از دست زدن به صورت خود را پس از به هر حال تا زمانی که شما تا به حال زمان برای شستن و یا اصول بهداشتی دست های خود را. شما با استفاده از هتل ارائه شده ضد عفونی کننده دست دست مطابق با اصول بهداشتی پاک کردن قبل از اینکه شما فشار هر دکمه.

شما نقطه چند گروه انتظار در آسانسور فرود بنابراین شما صبر کنید به نوبه خود شما را به دریافت و جلوگیری از ازدحام این منطقه با توجه اجتماعی فاصله مورد نیاز است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشده صادر هدایت خاص برای هتل آسانسور هر چند آژانس دستورالعمل به صورت مشترک و جمع مسکن نشان می دهد فشار در همه در یک بار.

که احتمالا چیز خوبی است: با توجه به مطالعه از UpgradedPoints متوسط هتل آسانسور دکمه 1,477 برابر بیشتر میکروب ها از خانواده خود را درب حمام رسیدگی است. همچنین 737 بار بیشتر میکروب ها از صندلی توالت در خانه خود را.

اتاق مهمان

شما ببینید یک مقام اتاق مهر و موم (در هیلتون به هر حال) نشان می دهد که یک اتاق نبوده است دیده پس از عمیق تمیز شود. استفاده از کلید های دیجیتال خود را برای دسترسی به اتاق.

سعی کنید به نگرانی در مورد همه چیز را در اتاق خود را نه در حال تمیز کردن; هتل ها با استفاده از تکنیک های پیشرفته مانند سمپاش الکترواستاتیک و نور ماوراء بنفش به فرآیندهای خود را حتی قوی تر. خانهدار نباید وارد اتاق خود را در طول اقامت مگر اینکه شما بخواهید; آماده به درخواست برای هر چیزی اضافی مانند حوله.

همچنین در هتل هیلتون شما ممکن است از دست رفته قلم و کاغذ را در اتاق خود اما می تواند برای درخواست یک اگر مورد نیاز است. انتظار مهمان دایرکتوری و در اتاق ناهار خوری منوها به نظر می رسد حاضر به جای در یک کشو میز. . در بهترین غربی می گویند خداحافظی به بالش های تزئینی و تخت روسری.

مواد غذایی و نوشیدنی

شما گرسنه و تصمیم به سفارش سرویس اتاق. شما نمی خواهد برخورد جیک جیک کارمند آوردن شما یک سینی در یک سبد خرید. انتظار می رود به انتخاب کنید تا وعده غذایی خود را در خارج از درب خود را در تلاش برای حفظ فاصله.

می خواهید به خارج شدن از اتاق خود را به جای ؟ انتظار نداریم که همه رستوران ها برای باز خواهد بود و می توانند در بوفه. در هتل خود را شما ببینید یک بوفه هر چند همراه با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی است که نزدیک حفاظت از آن را همراه با عطسه و سرفه صفحه نمایش. جدول شما انتخاب می کنید به نشستن در فاقد سنتی اقلام مانند چاشنی, ظروف نقره, ظروف و دستمال.

شما همچنین نقطه “با شتاب و برو” گزینه های مواد غذایی با آماده, اقلام است.

سالن استخر و سرگرمی

هاپ به مرکز تناسب اندام که مثل تمام زمینه های دیگر از هتل بوده و کاملا تمیز چند بار در روز.

پس از تمرین خود را به شما قرار دادن در sunblock و گام به گام به مساحت استخر. شما اتفاق می افتد اگر باز محلی CDC دستورالعمل ممکن است به برخی از هتل ها قابل تامل است. شما ببینید حداقل شش پا از فاصله بین صندلی.

“ما در تماس نزدیک با CDC خواهد شد و توصیه ما به اعضای پایبند به دستورالعمل های خود را در حالی که همچنین هماهنگی با ادارات بهداشت محلی ،” جنیفر مایرز سخنگوی آمریکایی هتل و محل سکونت ارتباط گفت.

سر به سونا و شما کشف خواهید کرد که تمام کسانی که درمان شما استفاده می شود به در دسترس نیست. چهار فصل است که اصلاح چنین خدمات. بسته به مقررات محلی دوش خارج از سونا و اتاق بخار ممکن است باز باشد. مایرز گفت: CDC داده نشده است, و راهنمایی های خاص در بدنسازی دوش.

MGM استراحتگاه آگاه است فاصله می تواند دشوار است ، اگر شما در یک رفت و آمد مکرر و می خواهید به ضربه تا اسلات ماشین آلات (فکر می کنم در لاس وگاس) به شما گفته به اجتناب از خوردن و نوشیدن در کازینو. شما همچنین دستور داده شده است که به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی. طبقه راهنماهای خواهد شد در سراسر خواص مطمئن شوید که مردم پایبند به شش پا فاصله.

بررسي فايلهاي

درست مثل شما را در بررسی شما استفاده از تلفن خود را و اجتناب از میز جلو دوباره در تلاش برای اجتماعی فاصله.

آن را ممکن است به طور معمولی خود را در هتل تجربه, اما همه چیز در نظر گرفته, شما خوشحال به فرار کرده اند خانه خود را برای در حالی که کمی.

اما شما ممکن است بخواهید برای رسیدن به چنین تجربه رفتن به جلو. حداقل در هیلتون در مورد برنامه های خود را به احتمال زیاد خواهد شد در اطراف “برای همیشه” هیلتون معاون ارشد رئیس جمهور و جهانی سر از نام تجاری جدید توسعه فیل کوردل گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

بیشتر تمیز کردن جزئیات: صنعت هتل جدید دستورالعمل های ایمنی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

راهنمای شما نیاز دارید: آنچه که در مورد لغو (و یا رزرو) اتاق یک هتل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>