LOUISVILLE, Ky. – شهر نیویورک منتقل شده 1 میلیارد دلار از آن پلیس در بودجه.

لس آنجلس شورای شهر به تصویب 150 میلیون دلار کاهش به پلیس.

و مینیاپولیس مقامات متعهد به آغاز روند پایان دادن به پلیس.

اما در لوییویل — یک شهرستان در دو بخش ملی و ویژه زیر لویی مترو پلیس تیراندازی مرگبار از Breonna Taylor — مترو شورای مجددا اخذ هیچ شهر دلار برای پلیس.

اعضای شورا در مصاحبه با مجله پیک به یک میزبان از دلایل رویکرد خود را به پلیس کمک های مالی: دستمزد پایین نیروی انسانی کاهش در لوییویل مترو پلیس افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز زمان و عدم جایگزین مدل های واکنش, در میان دیگران.

حتی کسانی که به ایده تغییر برخی از پلیس مسئولیت به خارج از سازمان و یا “co-پاسخ” مانند رفتاری متخصصان سلامت گفت: آنها تمایلی به حرکت به سرعت و بدون یک برنامه در محل.

“من و من فکر می کنم بسیاری از دیگران خواهد بود به نفع با استفاده از وجوه در راه است که گفت:” عضو شورای لایحه Hollander, D-منطقه 9. “اما وجود دارد هیچ برنامه در محل در حال حاضر به انجام این کار است.

“شورای پشتیبانی نمی کند ‘defunding پلیس’ در صورتی که به معنی داشتن کمتر از افسران بدون جایگزین برای مقابله با چیزهایی که ماموران پلیس خواسته شده برای مقابله با بیماری روانی و اعتیاد به مواد مخدر و یا افراد بدون خانه.”

این شورا رای نمی نشستن به خوبی برای برخی ها که نا امید شدند به دیدن پلیس در بودجه رشد کوچک در سند نهایی حتی به عنوان یک rallying cry برای defunding ادارات پلیس در سراسر کشور رشد در میان معترضان و مترقی.

“آنها واقعا نیاز به نگاه در آنچه اتفاق می افتد در این لحظه گفت:” Chanelle راس یک سازمان با زندگی مهم است. “آنها را به گوش دادن به مردم در خیابان ها در حال حاضر.”

دیگران مانند رابرت LeVertis بل سابق نامزد برای مترو شورای ساخته شده است که بودجه پلیس یک نقطه کانونی در مبارزات انتخاباتی خود شگفت زده نشدند.

“هر کسی که به تماشای مترو شورا پس از ادغام می داند که آنها شده اند بسیار مقاوم در برابر فشار اجتماعی برای تغییرات اساسی به پلیس” بل گفت.

جولای 9: پلیس مصاحبه می گویند Breonna تیلور بود ‘نرم, هدف,’ مظنون در حال حاضر واقع شده

وی افزود که “عدم چشم انداز” در مترو شورا آن را “به-همراه-دریافت-همراه” نوع بدن است.

26-عضو لویی مترو شورای 19-عضو دموکرات اکثریت به رهبری رئیس شورای David James, یک افسر سابق پلیس و برادرانه منظور از پلیس جمهور و عضو شورای Markus وینکلر دموکراتیک پارلمانی رئیس بود که اولین انتخاب شد و در سال 2018 است.

بودجه شد و در نهایت تایید شده به جز یکی هیچ رای: Councilwoman باربارا شنکلین D-2nd که گفت: هزینه های طرح نمی, ارسال پول به اندازه کافی به منطقه خود.

جاش پو یک محقق با ريشه مرکز تحقیقات لویی مبتنی بر مردمی سازمان پژوهشی به نام بودجه رای “تن-ناشنوا” موضع نشان می دهد که این شورا را درک نمی کند که “تمام جهان در حال تماشای Louisville.”

“از آنها استفاده کنید به انجام همه چیز را در این راه که بسیار جدا خیلی استانی بدون واقعا در هر زمینه که در آن آنها به زمین در سراسر کشور در این نوع از تصمیم گیری” پو گفت.

در اینجا چیزی است که منجر به رای گیری:

بسیار متفاوت پلیس در بودجه مکالمه

شهردار گرگ فیشر ارائه بودجه پیشنهادی خود را به شورا در اواخر ماه آوریل شروع چند هفته از بودجه جلسات قبل این شورا رای نهایی در هزینه های طرح در اواخر ماه ژوئن.

سپس رئیس استیو کنراد به نظر می رسد قبل از شورای کمیته بودجه در مارس 18, یک هفته قبل از جورج فلوید مرگ برانگیخته ملی گفتگو در اطراف نژادی عدالت و 10 روز قبل از معترضان برای اولین بار در زمان لویی خیابان.

در جلسه گفتگو با تمرکز بیشتر بر روی پتانسیل برای افزایش بودجه پلیس به پرداخت افسران حقوق بالاتر نسبت به ساخت هر گونه کاهش است.

“ما نمی توانیم یک سال دیگر بدون پرداختن (پرداخت). توقف کامل,” عضو شورای آنتونی Piagentini R-19 منطقه گفت: ممکن است قبل از درخواست مقامات در مورد چگونه شورا را در مورد بودجه برای حقوق و دستمزد را افزایش می دهد. “اگر همه ما به furloughs به LMPD به درستی پرداخت, و پس از آن ما شروع به صحبت کردن در مورد آن است.”

دیگر اعضای شورا نیز با ابراز نگرانی در مورد LMPD بودن “بیشتر توپ زدن” در پتانسیل افسران توسط دیگر ادارات و کنراد اشاره کرد که هر دو آتش نشان و کد مأموران در لوییویل مترو دولت درآمد بالاتر شروع حقوق و دستمزد.

LMPD ارائه شده شورای اقتصادی نشان لویی پایه پرداخت برای ورود به سطح کارکنان پلیس — در مورد $39,000 — پایین تر از چندین نزدیکی مناطق.

جولای 7: Breonna تیلور را متحمل ملی ویژه به مطمئن شوید که Black زندگی زنان توجه

LMPD مقامات و مترو اعضای شورای ابراز نگرانی کرده اند برای ماه اگر نه سال بیش از تعداد افسران پلیس ترک گروه به دلیل استعفا یا بازنشستگی.

و لغو استخدام, کلاس, آخرین سال مالی میان سراسر شهر بود کاهش بودجه که لمس تقریبا هر آژانس چپ بخش با کمتر از افسران در خیابان در ژوئن سال 2020 بیش از یک سال پیش.

“آنچه که من از ترس بدتر از خروج دسته جمعی از شکست از زنان و مردان جوان علاقه مند در آینده به خود را جایگزین” عضو شورای علامت Fox, D-13th سابق LMPD عمده گفت: در مصاحبه ای خواستار LMPD “در حال حاضر defunded, سردرگم و نژند.”

اعتراض عمومی به خواسته های شورای ‘دوباره’ بودجه پلیس

گفتگوی ملی منتقل شده و در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس به عنوان تظاهرات جاروب شهرهای آمریکا از جمله لویی.

ایده “defunding” پلیس و یا جابجایی دلار به دیگر برنامه های اجتماعی و یا جامعه اولویت شروع به دست آوردن کشش و فعالان در لوییویل ساخته شده و یک مورد آن به صورت محلی.

این شهر در آن نقطه رسیده بود ملی برجسته به عنوان معترضان در سراسر کشور به نام عدالت برای Breonna تیلور, که به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط لویی پلیس در ماه مارس است.

پو گفت که او به نام برای defunding این اداره در سال گذشته با “تعداد بسیار کمی از صدای آن فضا است.” از آن پس به او گفت:, گفتگو, گسترش به طور گسترده ای نشان از آن “هیچ جا نمی رود.”

“کل نسل آینده آن را می بیند این راه” پو گفت.

“ما تا به حال هرگز یک مشکل defunding همه این برنامه گفت:” Shawnte غرب یک مددکار اجتماعی که تحت فشار قرار دادند مترو شورا به کاهش بودجه پلیس. “هر روز شماره گیری می شود در شهرهای دیگر ما فقط نگاه حتی بدتر است.”

فقط بیش از یک هفته قبل از شورای ژوئن 25, بودجه, رای, عضو شورای براندون Coan D-8th, چاپ طرح کاهش LMPD بودجه 15 درصد بیش از سه بعدی بودجه.

Coan گفت: او می خواهم تلاش برای مذاکره تا زمانی که رای نهایی از جمله نشان می دهد که اگر مردم نبودند علاقه مند به کاهش 5% فقط با 1 میلیون دلار می تواند معطوف به پرداخت 10 یا رفتاری متخصصان سلامت.

تلاش خود را کردم هیچ کشش در میان همکارانش او گفت: آن را “ناامیدی.”

“بخش بزرگی از مردم بود تا آوازی و روشن در مورد نیاز به دوباره پلیس بودجه” Coan گفت: پس از رای دادن. “شورای عدم ارسال هر گونه سیگنال است که در آن آنها را شنیده بود و واقعا نگران به من.”

رایان نیکولز رئیس جمهور برادرانه منظور از پلیس بخش نمایندگی LMPD افسران گفت: این ایده از defunding پلیس شد “عجیب و غریب” از پلیس ديدگاه: “شما باید می خواهید بهترین آموزش دیده و بهترین فرد واجد شرایط به افسر پلیس را برای شهرداری. … برای دریافت کنید که کسی شما را مجبور به پرداخت آن شخص است.”

نسخه نهایی بودجه تغییرمسیر آژانس دولتی جریمه بودجه — در حدود 1.2 میلیون دلار — نسبت به بررسی “انحراف” این ایده از حرکت مردم به دور از سیستم عدالت کیفری و استفاده از co-پاسخ مانند سلامت رفتاری متخصصان همراه با استخدام, تلاش و آموزش در استفاده از زور د-تشدید و ضمنی و تعصب.

تغییرات دیگر عبارتند از:

  • 3.5 میلیون دلار برای یک جامعه مواد غذایی در نظر گرفته شده به آدرس لویی مواد غذایی کویر;
  • $763,500 کنار برای آینده غیر نظامی بررسی LMPD به طور بالقوه برای یک بازرس کل پولیس بررسی هیئت مدیره و یا مدل هیبرید;
  • 5 میلیون دلار بیشتر برای مقرون به صرفه مسکن صندوق;
  • 1 میلیون دلار برای صاحب خانه و اجاره تعمیر وام صندوق; و
  • 2.5 میلیون دلار برای برنامه های که پشتیبانی تعمیر خانه و حمایت از مالکیت خانه.

پس از رای Hollander گفت: پیک مجله که افزایش بودجه در بودجه برای محله های محروم انجام شد “در بخش های بزرگ به دلیل نژادی سهام مسائل که واقعا افزایش یافته است به جلو.”

ژوئن 19: لویی پلیس شلیک افسر برت Hankison درگیر در Breonna تیلور تیراندازی

“ضرورت برخورد با برخی از این مسائل تغییر داد در چند هفته گذشته” او گفت:.

اگر چه وجود داشته است زمان بیشتری برای بررسی پلیس در بودجه ؟

برخی از اعضای شورا در مصاحبه با مجله پیک به نظر می رسد نشان می دهد که تا به حال وجود داشته اند زمان بیشتری برای بحث های عمومی این امکان وجود دارد که بیشتر تغییرات اساسی برای پلیس در بودجه دیده می شود می تواند گسترده تر پشتیبانی می کند.

Councilwoman باربارا خادم اسمیت D-4 به عنوان مثال در هفته گذشته گفت: او می شده اند باز به کوچکتر پلیس بودجه در تئوری اگر آن را تراز وسط قرار دارد با آنچه که افسران ارائه به جامعه است.

زمان نقش او گفت: به دلیل نبود “مقاوم بحث تا زمانی که خیلی دیر است.”

“آن را به انجام با آن یک چارچوب که بیشتر ارتجاعی از تفکر استراتژیک برای آینده ای پایدار,” خادم اسمیت گفت.

Councilwoman نیکول جورج د-21st, یک مددکار اجتماعی نیز ابراز تمایل به ارزیابی مجدد پلیس مسئولیت و کاوش جایگزین مدل های واکنش. اما او پیشنهاد وجود دارد “انواع سوالات” پاسخ داده شود ،

دیگران اما شک که آیا چنین پیشنهادی را بدست حمایت بدون در نظر گرفتن زمانی که آن را سخت تن به تن.

بسیاری از اعضای شورا گفت: آنها شنیده از ترکیبات که می خواستم بیشتر پلیس و یا کسانی که خواستار آنها نه بودجه را کاهش دهد. یک توصیف بسیار متفاوت می نامد که از ترکیبات در داخل و خارج از Watterson بزرگراه.

“ما می توانیم نگاهی دیگر چه نقش افسران هستند و وجود برنامه های دیگر که می تواند کمک به تسکین برخی از بار خود را. من باز به کسانی که مکالمات. اما هیچ مقدار از سلامت روانی است که از رفتن به حل جرم و جنایت خشونت آمیز موج” Piagentini گفت.

LMPD نهایی بودجه بیش از 190 میلیون دلار, هر چند این صندوق به طور کلی تخصیص بودجه شهرستان دلار به جای دولت و یا کمک های مالی فدرال — کمی کوچکتر از سال قبل.

فیشر توصیه می شود $178,850,500 از لویی بودجه نسبت به تجدید نظر در بودجه از $179,056,400 سال قبل و واقعی بودجه از $176,806,600 در سال مالی 2018-19.

(از سربازان ارتش در بودجه به طور کلی تا حدی منتسب به یک بزرگتر کمک مالی دولت پیش بینی شده و مقدار کمی بیشتر انتظار می رود در آژانس رسید.)

واقعیت را بررسی کنید: لویی پلیس تا به حال هیچ-knock’ حکم Breonna تیلور آپارتمان

چه اتفاقی می افتد ؟

بسیاری از مترو اعضای شورا می گویند که آنها امید به کشف پاسخ مدل در ماه های آینده.

فاکس سابق عمده پلیس گفت: “بر اساس آنچه در جامعه ما است گفت:” چیزی مانند یک شرکت پاسخگوی مدل باید “کاملا” مورد بررسی قرار گیرد.

Hollander هم گفت که او امیدوار است برای یک “بحث جدی” در حال حرکت رو به جلو در مورد co-پاسخ و انحراف ،

“آنچه مردم می خواهند بدانند که اگر شما در حال گرفتن پول از افسران پلیس چه مسئولیت شما همچنین مصرف میشه ؟ و که تحقق آن مسئولیت?” Hollander بودجه رئیس گفت. “وجود ندارد زمان به شکل که.”

حتی نیکولز, FOP رئیس جمهور گفت: این اتحادیه حمایت از برنامه های است که می تواند کمک به سهولت مسئولیت LMPD مانند برنامه های برای کمک به بی خانمان جمعیت و یا سلامت روان و درمان — هر چند او تاکید کرد کسانی که دلار نباید از “understaffed underpaid” اداره پلیس.

برای جامعه طرفداران این شورا در حال رفتن به مجبور به انطباق و یا خطر از دست دادن کرسی های خود را.

“آنها باید آگاه باشند که مردمی هستند و نه به دنبال آنها به عنوان راه حل دیگر. ما در حال پیدا کردن خود ما راه حل” گفت: سکان پل سازمان. “اگر آنها می خواهند به جامعه بیشتر فکر آنها را به گوش دادن به مردم در خیابان ها در حال حاضر.”

غرب هم گفت: فعالان طرح “حفظ فشار است.”

“من آن را شرم آور برای لوئیزویل به ایجاد تغییرات قابل توجهی در مورد پلیس بودجه” مددکار اجتماعی گفت. “آنها مقدار زیادی از قدرت قادر به گرفتن توپ نورد در ساخت واقعا ایجاد تغییرات اساسی در لوئیزویل به جای فقط چیزهایی که کار در این سطح است.”

دنبال دارسی کاستلو در توییتر: @dctello.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de