شیرجه عمیق: نه سهام است که در صورت سود سهام-کاهش خطرات ناشی از تحلیلگران که به ‘بار’ درآمد گزارش 32,000 شرکت

Valens تحقیقات یک شرکت است که با استفاده از آنچه به نام یکنواخت حسابداری برای بهتر مقایسه شرکت های مالی, گزارش شناسایی کرده نه شرکت هایی که ممکن است مجبور به کاهش سود سهام خود را.

به عنوان بخشی از کار خود داد و ستد عمومی شرکت فصلنامه شماره تنظیم برای حذف “بسیاری از حسابداری سر و صدا گفت:” راب Spivey مدیر تحقیقات در کمبریج، -بر اساس شرکت است که تاسیس شد در سال 2009 در پی بحران مالی جهانی.

توضیح Valens استفاده از یونیفرم حسابداری به ایجاد تنظیمات به شرکت صورتهای مالی شرح زیر است.

در اینجا Valens’ لیست از آنچه در آن “بالا-سود سهام-کاهش خطرات.”

مطمئن باشید بسیاری از کسانی که بازده سود نیست به خصوص بالا است. بسیار بالا و سود سهام عملکرد به طور معمول به معنی سرمایه گذاران دیگر به اعتماد به نفس یک شرکت می تواند در حفظ آن سود سهام پرداخت. سپس دوباره اینها قابل توجهی در جهان نزدیک به صفر و نرخ بهره کوتاه مدت و سود سهام کاهش می تواند منجر به یک کاهش در یک شرکت قیمت سهم.

در اینجا نظرات از Valens’ Spivey در مورد شرکت های فهرست شده:

• کشاورزی مشتریان از Deere & Co. د -5.13% روبرو هستند “برخی از جدی نزدیک و میان مدت headwinds که ممکن است تاخیر capex [هزینه های سرمایه] سرمایه گذاری و جایگزینی تجهیزات چرخه” Spivey نوشت: در یک ایمیل ممکن است 1. علاوه بر این تهدید Deere چهره مختل زنجیره تامین و “گسترده تر نظارتی عدم قطعیت” در اطراف تعرفه و تجارت معاملات او نوشت. این عوامل با هم دیری است سود سهام نیز نامشخص با توجه به Valens.

General Mills GIS +0.08% به دست آورد آبی و بوفالو در سال 2018 به 8 میلیارد دلار است که شامل صدور 6 میلیارد دلار در اوراق بهادار بدهی. این شرکت در حال حاضر “در مواجهه با سازگار بدهی سررسید اما بدون زرق و بازیابی برای تشویق refinancing” با توجه به Spivey. “به این ترتیب ممکن است مجبور به توسل به برش capex و سود سهام به خدمات و تعهدات خود را به خصوص اگر اعتباری در دسترس بودن تدابیر,” او نوشت.

• “در پی یک کاهش چشمگیر در سفر جنرال دینامیک’ GD -2.73% قرار گرفتن در معرض تجاری هوافضا بخش گلف استریم قرار می دهد آن را در اوج COVID-19-خطر مرتبط با” در مقایسه با همسالان” Spivey نوشت. او اشاره کرد “عظیم بدهی های سررسید در 2020-2021” و با اشاره به تقسيم سود را به عنوان “منطقه شرکت ممکن است به کاهش است.”

Conagra برندها CAG, -0.66% باعث می شود “قفسه ثابت” غذاهای بسته بندی شده و قابل قرار گرفتن در معرض مواد غذایی-خدمات رستوران و صنایع که به ارمغان می آورد “نگرانی در مورد آن جریان های نقدی در کوتاه مدت” Spivey نوشت. به دلیل آن نیاز به آدرس “مواد بدهی سررسید در هر سال … [Conagra] به احتمال زیاد نیاز به تشکیلات جدید بکار تجاری اما با توجه به آن بدون زرق و برق نرخ بهبود آن ممکن است در تلاش برای انجام این کار در یک نرخ معقول نشان می دهد کاهش سود ممکن است لازم باشد,” او اضافه شده است.

Newell برندها NWL, -1.22% گفت: در ارائه Feb. 20 که فروش آنلاین ساخته شده تا حدود 15% از کل فروش. Spivey انتظار دارد که این اختلال از COVID-19 shutdown به نیوئل فروش از طریق خرده فروشان سنتی به “مادی تاثیر” شرکت جریان نقدی “قرار دادن توانایی خود را برای حفظ سود سهام در شک به خصوص پس از آن سازگار بدهی سررسید علت در هر سال رفتن به جلو است.”

• حتی بدون coronavirus اختلال کرافت هاینز را KHC, -2.79% جریان های نقدی “شده اند کافی برای پوشش دادن همه از آن آینده بدهی نشان می دهد که این شرکت به احتمال زیاد نیاز به تشکیلات جدید بکار تجاری” Spivey نوشت. “اما بدون زرق و برق بهبود نرخ بدهی نا امن این شرکت عظیم سود یک هدف نخست برای قطع شود.”

Kellogg K -1.20% برخی از حفاظت از coronavirus اختلال به دلیل حضور خود را در فروشگاه های مواد غذایی که باید باز مانده است. اگر شرکت قادر است به طور معمول به تشکیلات جدید بکار تجاری بلوغ بدهی این شرکت “نمی خواهد نیاز به قطع کلید تعهدات مانند capex R&D و یا سود سهام” Spivey نوشت. او معتقد است سود سهام خواهد شد در معرض خطر “اگر وجود دارد هر بیشتر در بازار اعتبار اختلال.”

• مانند جنرال میلز و کلاگ کمپبل سوپ را CPB, +0.63% حضور قوی در فروشگاه های مواد غذایی “سپر آن را از برخی از headwinds رو به شرکت های دیگر” با توجه به Spivey. اما او نگران است در مورد “عظیم بدهی سر دیوار در سال 2021” و انتظار دارد این شرکت به “مبارزه به تشکیلات جدید بکار تجاری در نرخ معقول” که به معنی آن ممکن است به کاهش سود خود و برای افزایش نقدینگی.

مهر و موم هوا ببینید -4.28% “مواد غذایی مراقبت از” کسب و کار چهره اختلال و “با پرداخت بدهی های بزرگ به دلیل در سال آینده این شرکت ممکن است مجبور به کاهش هزینه های برش capex و یا حتی کاهش آن سود سهام پرداخت” Spivey نوشت.

یونیفرم حسابداری

Valens تحقیقات تاسیس شد Spivey و جوئل Litman شرکت رئیس استراتژیست سرمایه گذاری. این شرکت با استخدام بیش از 100 تحلیلگران. به عنوان یک پژوهش مستقل ارائه دهنده Valens می گوید از آن رایگان است را به طور کامل هدف رویکرد در اعداد خرد و فروش گزارشات و اطلاعات به مشتریان. این است که در مقابل وال استریت تحلیلگران که باید نگه دارید در ذهن است که بخش عمده ای از شرکت های کسب و کار است که فروش سهام به کارگزاری و مشتریان.

در طول مصاحبه مارس 28 Spivey توصیف Valens پژوهش استفاده از یونیفرم حسابداری به تجزیه و تحلیل در مورد 32,000 داد و ستد عمومی شرکت در سطح جهانی و “بار” تمام صورتهای مالی شرکت. هدف این است که به ارائه یک نمایش بهتر از “آنچه واقعی اقتصادی سودآوری است برای یک کسب و کار” و برای فعال کردن یکنواختی به طوری که شرکت می تواند به راحتی در مقایسه با هر یک از دیگر.

“این فوق العاده مهم است برای اعتبار و حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران” Spivey گفت.

برای مثال وی با تاکید بر اهمیت نگاه عمیق تر به یک شرکت ساختار سرمایه فراتر از بدهی های معمولی نسبت. این امر به ویژه مهم است که بدانید زمانی که بخشی از یک شرکت بدهی بالغ خواهد شد و در نظر بگیرید که آیا بدهی می تواند به راحتی بازنشسته و یا اگر آن را نیاز به refinanced. زمان و شرایط بازار می تواند روشن احتمال تقسیم سود را کاهش دهد.

قوانین حسابداری آن را دشوار است به مقایسه شرکت ها حتی در همان صنعت Spivey گفت: با استناد به بسته بندی-تحویل شرکت فدرال اکسپرس FDX, -2.21% و United Parcel Service یو پی اس -1.39% به عنوان نمونه.

“فدرال اکسپرس بیشتر اجاره دارایی های خود را در حالی که یو پی اس بیشتر صاحب دارایی های خود را,” او گفت:.

یکنواخت استانداردهای حسابداری که Litman و Spivey توسعه آدرس این نوع مقایسه مشکل در علاوه بر این به شيوع تنظیم آمار و ارقام در حال استفاده توسط شرکت های خود را در اطلاعیه درآمد.

“ما را بیش از 130 تنظیمات به GAAP” با اشاره به به طور کلی پذیرفته شده حسابداری اصول Spivey گفت. “وجود دارد ممکن است تنها پنج یا شش ماده که برای یک شرکت داده شده اما ما همیشه نمی دانند چه آنها خواهد بود. بنابراین ما را [همان] تنظیمات به همه آنها را به استانداردهای یکنواخت.”

همان تنظیمات نیز اعمال شده به غیر از شرکت های ایالات متحده به طوری که “هر شرکت بیش از 10 میلیون دلار کلاه بازار جهانی” پوشش داده شده است, او گفت:.

Spivey و Litman ایجاد یک سازمان یکنواخت حسابداری, شورای, که شما می توانید اطلاعات در مورد اینجا. شورای سایت شامل شرح مفصلی از حسابداری تناقضات و تنظیمات ساخته شده تحت یکنواخت حسابداری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>