دیوید مخروطی ارائه می دهد راه حل برای صرفه جویی در فصل بیس بال

دیوید مخروط می داند دست اول چگونه ساعت اعتصاب می تواند 12 در یک فصل بیس بال و اعتصاب آن را.

بله شبکه و تحلیلگر سابق یانکی و ملاقات بود MLBPA هرزه در طول بارگذاری مذاکرات است که می تواند به جلوگیری از لغو 1994 جهان سری.

“آنچه به ذهن می آید این است که مهلت وجود دارد,” مخروط گفت. “شباهت در اینجا یک مخرج مشترک در اینجا این است که یک مهلت وجود دارد که اگر شما را به یک تصمیم و یا به نوعی از توافق با یک تاریخ خاص و سپس آن را می شود خیلی دیر است. و سپس آن را نمی توان زنده کرد.

“این چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که سری جهانی لغو شد و سپس آن را فقط برای دیر از تاریخ برای احیای هر چیزی و بازیکنان بودند بیش از حد طولانی و هیچ راهی وجود دارد که شما می توانید انتخاب کنید فصل بازگشت به بالا.

“این یکی از چیزهایی که من می خواهم نگاهی به در حال حاضر است که شما نیاز دارید برای شروع شما نیاز به رسیدن به نوعی از توافق به دلیل دیگر آن می رود که بیشتر در معرض خطر این فصل می شود.”

این مقاوم به بن بست نهایی ناخن در سال 94 تابوت و رسوب یک 232 روز توقف به پایان رسید که در تاریخ 2 آوریل سال 1995.

“فقط یک وجود دارد عدم وجود جلسات در همه عدم گفت و گو که در آن هر دو طرف به تثبیت و واقعا وجود دارد هیچ چیز از چپ به بحث در مورد که در آن نقطه” مخروط به یاد می آورد. “وجود دارد هیچ راهی برای حتی یک جلسه به تلاش برای احیای چیزی که تا به حال یک چارچوب برای توافق.”

David Cone
دیوید مخروطگتی ایماژ

و بنابراین MLB هشدار داده شده است.

مخروط تصدیق کرد که او نه ضروری به جزئیات مالی از دور رزین طرح سازش هنگامی که فشرده: دو طرف باید در دیدار برگشت در وسط یک 82-بازی فصل با گسترش 14-تیم پلی آف به گرفتن توپ نورد در یک معامله است.

“من می گویند تعداد عادلانه خواهد بود جایی در 82-بازی منطقه” مخروط گفت.

“اگر من کمیساریای که من سعی می کنید برای شروع گفتگو.”

بیس بال خواهد بود به شدت آسیب دیده و اگر نتواند به طرفداران که نمی توانند در بازی اما گرسنه هستند آنها را در میان همه گیر و اجتماعی و نژادی و ناآرامی.

“این یکی متفاوت” مخروط گفت. “وجود دارد بسیار سختی در سراسر جهان بسیار کمتر در کشور ما به ویژه در نیویورک است. هیچ صبر و شکیبایی برای این نوع از چیزهایی که در حال حاضر وجود دارد هیچ همدردی در خارج وجود دارد برای هر دو طرف است.

“بدیهی است که من همیشه میخوام با مشتقات جزئی به این بازیکنان اعتقاد من آنها یک راست به ایستادن برای خود و نه استفاده از گرفته شده است, اما بدیهی است که این بی سابقه بار.

“آن خواستار آرامش سر و حس سازش هر دو طرف است.”

مخروط می داند که چرا این اتحادیه پیشنهاد 114-بازی فصل با سرشکن حقوق که رد شد توسط صاحبان.

“بازیکنان می خواهم به بازی بازی به عنوان بسیاری از آنها می توانید آن را در بهترین منافع خود را به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است و سعی کنید به فشار در بازی به عنوان بسیاری از شما می توانید” او گفت:.

آن را نمی خواهد بدون خطر پس عجله بهار آموزش.

“به دلیل وجود مسائل ایمنی نه تنها با COVID-19 اما همچنین به فشار است که بسیاری از بازی ها در یک دوره کوتاه از زمان وجود دارد gonna be آسیب” مخروط گفت. “شما قطعا می خواهید را به بازیکنان فرصتی برای بازیابی و نمی تواند مورد ضرب و شتم به زمین پس به صحبت می کنند با یک برنامه سنگین. وجود دارد به یک تعادل است.”

صاحبان پیشنهاد 82-بازی فصل در مارس 11, با بازیکنان به خاطر پول بیشتر گرفتن بیشترین حقوق را کاهش دهد اما به تازگی شناور 50 بازی فصل در تمام pro rata که آنها را قادر به تکمیل کامل postseason قبل از بالقوه دوم coronavirus موج بازدید.

“از صاحبان طرف از چیزهایی که شما قطعا می دانند که هیچ درآمد در آینده” مخروط گفت. “ما همیشه می دانستند که کامل postseason بسیار مهم است از نظر درآمد برای صاحبان طرف.

“حتی رفتن به ’94 اعتصاب بود که ما اهرم آن دانستن که وجود دارد مقدار زیادی از پول گره خورده است تا در postseason. که تغییر نکرده.”

عمومی squabbling بین صاحبان میلیاردر و میلیونر بازیکنان کردن به طرفداران در زمانی که NBA و NHL در حال دریبل و اسکیت رو به جلو است. مخروط باقی می ماند و خوش بینانه است.

“تا زمانی که آنها پیدا کردن یک راه برای رسیدن به نوعی از توافق, پس از آن ما نمی خواهد که به نگرانی در مورد تمام دیگر بحث در مورد بیس بال خود تیراندازی در پا دوباره” مخروط گفت.

اعتصاب یک معامله است. یا اعتصاب سه, شما هستید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de