دن Hurley ‘پمپ’ UConn بازگشته است در شرق

فقط بحث در مورد آنچه نوامبر ممکن است مانند شما می تواند بشنود هیجان در دن Hurley, صدای.

پتانسیل او را می بیند. امکانات که وجود دارد. قول می دهم که UConn بازگشت به شرق فراهم می کند. این جای تعجب نیست که در پایان هر زوم دیدار با تیم خود را, او می پرسد بازیکنان خود را اگر آنها آماده برای نیروگاه لیگ.

“او پمپ” افزایش ارشد تایلر Polley گفت: پست در یک مصاحبه تلفنی.

حتی در طول تابستان با رمان coronavirus همه گیر انداختن تابستان تمرینات وزوز است در ستررس Conn., و دلیل خوب است. UConn است دوباره بزرگ شرق پس از هفت سر فصل در آمریکا, ورزشی, کنفرانس, و آن را انجام خواهد داد تا با نوع استعداد فهرستی از این برنامه شناخته شده بود برای قبل از خروج از لیگ.

“مردم نمی توانید صبر کنید برای فصل شروع” هرلی گفت. “کانکتیکات, بسکتبال حرفه ای تیم ورزشی از دولت است. … واقعا آن را مانند طوفان کامل برای ما. ما در حال ساخت پیشرفت های بزرگ و ما پشت در لیگ طرفداران ما می تواند با شناسایی و هیجان زده در مورد ترکیب هیرو. اگر هیچ طرفداران مجاز در این بازی پس از آن آنها ممکن است شکستن درب.”

Huskies بسته فصل برنده 9 از 11 بازی به پایان 19-12 در ویروس-کوتاه فصل خود را برنده از 2015-16 مبارزات انتخاباتی و بازگشت دو سه گلزنان در همه AAC دانشجوی سال اول انتخاب جیمز Bouknight و پلی. آنها با اضافه کردن نشستن به بیرون انتقال R. J. Cole ” هوارد سرب نگهبان که به طور متوسط 21.4 امتیاز و 6.4 کمک در 2018-19 و شرقی و دوم-رتبه بندی استخدام در کلاس های چهار ستاره استخدام آدم Sanogo و آندره جکسون. پرتاب در انتظار ژانویه بازگشت چشمگیر رو به جلو Akok Akok که پیشرفت خوبی از یک پاره چپ تاندون آشیل و فهرستی است با نرم افزار بالقوه است.

Dan Hurley
دن HurleyAP

“ما در موقعیت خوبی برای نگاه بیشتر شبیه UConn باید در سال آینده گفت: Hurley, سابق واگنر و رود آیلند مربی.

لازم به ذکر است که هر چند بسکتبال برنامه به نظر می رسد رهبری در جهت مثبت. مدرسه خواهد بود از بین بردن مردان صلیب کشور مردان شنا و رانندگی تنیس مردان و زنان تیم قایقرانی با توجه به کاهش بودجه مربوط به این ویروس پس از 2020-21 سال تحصیلی. نیز وجود داشته باشد 15 درصد کاهش در ورزشی اداره بودجه و کاهش انتخاب بورسیه رئیس جمهور توماس Katsouleas اعلام کرد.

در مورد تنها چیزی که اشتباه رفته برای UConn تیم بسکتبال این offseason است این ویروس است که هر کس در برخورد با. آن را مجبور کرده است هرلی و کارکنان خود را به مربی از دور جلسه با این تیم تا سه بار در هفته در زوم.

به آماده شدن برای بزرگ شرق, Hurley است که با داشتن بازیکنان خود را به تماشای فیلم جدید خود را در کنفرانس مخالفان و مطالعه سراغ گزارش. آنها همچنین یک تمرین ذهنی مورد نیاز به عنوان خوانده شده “چرا بهترین بهترین هستند” سابق NBA و مربی دانشگاه Kevin Eastman, تماشای فیلم های مستند و گوش دادن به پادکست در مورد نابرابری نژادی و شنیدن از سخنرانان مهمان مانند Caron Butler.

“ما در حال انجام کارهایی است که تیم نیست با این جلسات” Polley گفت. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به آماده شود. ما در حال تلاش برای بدست آوردن یک پا در رقابت است.”

بازگشت به شرق اعلام کرد در ماه ژوئن گذشته در حال حاضر پرداخت سود سهام در استخدام محافل. جکسون و Sanogo ممکن است Huskies از در غیر این صورت. اما در حال حاضر سخت می آید بخشی, برنده شدن در این سطح است. UConn موفق به پایان بالاتر از پنجم در AAC شش سال گذشته اما از آن است که در یک مکان بسیار بهتر از ورود هرلی فصل سوم. در دو سال گذشته به او و کارکنان خود را فرصتی برای ایجاد فرهنگ خود و ارتقاء استعدادهای درخشان پایه. Huskies برنامه ریزی نیست به نوک پا راه رفتن جدید خود را به, که stomping, زمینه, لیگ او به نام “شاید بهترین” در کشور است.

“ما امیدواریم که” هرلی گفت: “به آن را حتی بهتر است.”