برش طناب: زنجیر تلویزیون ارزان ترین و بهترین معامله در تلویزیون پخش آنلاين

اگر شما مانند بسیاری از طرفداران تلویزیون در این هفته شما reexamined تلویزیون شما پخش آنلاين را انتخاب کند.

یوتیوب تلویزیون که راه اندازی سه سال پیش به عنوان کم هزینه کابل جایگزین برای $35 ماهانه انتخاب یک بیماری همه گیر که میلیون ها نفر از کار هستند و اعلام 30 درصد افزایش قیمت به عظیم $65 ماهانه. (2020 شارژ شده بود $49.99 ماهانه.)

آن را هنوز هم ارزان تر از اکثر کابل بسته های که بالای 100 دلار ماهانه و یوتیوب که دارای بیش از 2 میلیون مشترک یک مزیت در هیچ تجهیزات اضافی و هزینه های پنهان که کابل بدنام است. اما این افزایش قیمت با یک کابل مانند حرکت است که بسیاری از مصرف کنندگان گریه ناپاک. یوتیوب توجیه این تصمیم اعلام کانال های جدید به صف از جمله MTV و Comedy Central. بسیاری از مصرف کنندگان گفت: آنها نمی خواهند کانال های جدید – فقط ترک قیمت گذاری به عنوان ،

$$$$$: برش طناب: آنچه در حال حاضر پس از YouTube تلویزیون قیمت را افزایش دهد ؟

عکاسی: Google Photos app refresh می شود نگاه جدید و ویژگی های

وارد تلویزیون رسن. در حالی که یوتیوب تلویزیون است که در حال حاضر گران قیمت ترین ارائه برای پخش کابل و کانال های محلی و زنجیر دور و ارزان ترین, با شروع در $30 ماهانه. و زنجیر بیرون رفت از راه خود را این هفته به اجازه آن خشمگین یوتیوب مشتریان می دانیم که وجود خواهد داشت بدون افزایش قیمت از زنجیر طریق حداقل اوت 2021. (اگر شما ثبت نام برای خدمات توسط Aug. 1, 2020.)

بنابراین ما تصمیم به شیرجه رفتن در و نگاهی به خوبی, دوباره, در زنجیر به عنوان یک پس انداز $35 ماهانه است مقدار زیادی از پول نزدیک به 400 دلار سالانه. چقدر شما از دست رفته با داشتن یوتیوب تلویزیون ؟ چگونه است که رابط? چگونه صف?

پاسخ کوتاه: زنجیر تلویزیون نیست به عنوان خوب به عنوان یوتیوب. اما من اهمیتی نمی دهند. این کار را می کند. من برش طناب برای یک دلیل. نه تنها به صرفه جویی در پول اما از آنجا که من نمی خواهم به پرداخت از طریق بینی به کانال من هرگز تماشا. و جریان تجربه بهتر بود.

شروع به تماشای در تلویزیون, پایان, بر روی تلفن, قرص, و یا کامپیوتر. کمتر دست و پا گیر DVR است که تنها با یک کلیک راه اندازی. و پس از یوتیوب متعلق به گوگل است و به دنبال هر حرکت من آن را می داند من سلیقه و می تواند برخی از توصیه های خوب.

اما شما می دانید چه ؟ که اضافی $35 اضافی یک ماه من نیازی گوگل توصیه. من می تواند کشف کردن آنچه برای تماشای تشکر.

زنجیر صف نیست به عنوان قوی به عنوان یوتیوب را با 50 کانال به 90 از یوتیوب. اگر شما یک طرفدار ورزش وجود دارد راه بیشتر منطقه ای ورزشی شبکه شما ممکن است طلب در یوتیوب.

زنجیر کند که برخی از ورزش نیز همراه با ESPN اما شما باید مراقب باشید زمانی که شما سفارش. وجود دارد “آبی” بسته است که من برای امضا و ندارد ESPN کانال. برای آنها شما نیاز به “پرتقال” بسته است. هر دو 30 دلار به طور جداگانه و یا 45 دلار برای دسته کوچک موسیقی جاز.

مانند YouTube زنجیر به شما اجازه می دهد مرتب کردن کانال ها به تنها نمایش مورد علاقه خود را با استفاده از راهنمای برنامه برای پیدا کردن چیزهای به سازمان دیده بان و یا فقط تماشای نشان می دهد که شما ثبت کرده اید. (من پرداخت اضافی 5 دلار برای DVR خدمات.) تلویزیون و رابط کاربری که من تماشا از طریق تلویزیون اپل جریان, جعبه است قابل تعویض با نرم افزار تلفن همراه و یا مشاهده بر روی کامپیوتر شما.

رسن برنامه راهنمای برتر به یوتیوب که در آن شما نشان می دهد این ترکیب به مدت هفت روز در یک نگاه, در حالی که یوتیوب را فقط در روز و تاریخ. یوتیوب می گوید آن را به روز رسانی راهنمای به 7 روز در یک نگاه, اما در آزمایش های ما این هفته هیچ چیز تغییر کرده است.

فلاخن است که در یک نقطه ضعف عمده بیش از دو یوتیوب و رقبای Hulu با زنده تلویزیون و AT&T در حال حاضر (هر دو 55 دلار ماهانه) در ارائه کانال های محلی و شبکه های. در لس آنجلس که در آن زندگی می کنم من قادر به انتخاب کنید تا محلی NBC و Fox ایستگاه اما زنجیر می گوید آنها در دسترس نیست در هر بازار است.

(Philo دیگر جریان گزینه است که در واقع به بالاترین قیمت از همه در 20 دلار ماهانه مباهات از 60 کانال های سرگرمی است اما از دست رفته بسیاری از شبکه ها از جمله ورزشی, اخبار و تلویزیون های محلی.)

برای کسانی از شما که خواهد از دست داشتن CBS, NBC, Fox و ABC خود را در صف زنجیر توصیه می کند فقط با اتصال یک آنتن. که می تواند کار کند, اما شما ممکن است برخی از دریافت مسائل.

من راه حل دیگری است.

فردا همه-دسترسی کامل فردا صف و هزینه های $5.99 ماهانه. NBC جدید streamer طاووس, راه اندازی, جولای 15th, خواهد شد که بسیاری از صف NBC اما اگر نشان می دهد از دست رفته شما می توانید ثبت نام برای یک نسخه از حق بیمه در 4.99 $ماهانه. و خود را ABC و Fox ثابت مستقل از Hulu جریان خدمات آن را نشان می دهد (همراه با ان بی سی) برای $5.99 ماهانه. کل هزینه: $48 و اگر شما می خواهم برای اضافه کردن ابر DVR (و شما) یکی دیگر از $5 را دریافت خواهد کرد شما را به $53.

که 12 دلار کمتر ماهانه از یوتیوب تلویزیون و یا پس انداز $144 سالانه.

آن را پیچیده تر راه برای رفتن در مورد آن, اما آن را به یک گزینه است.

یکی بهتر است به رای دادن خود را با کیف پول و انصراف از یوتیوب تلویزیون. اگر ما به مبارزه علیه افزایش قیمت ها و این تند و زننده تلویزیون عادت پرتاب تمام این کانال ها در ما که ما نمی خواهیم قیمت ها را تنها به خاطر بالا رفتن بیشتر.

در ساخت اعلام یوتیوب در واقع ساخته شده آن را آسان برای طرفداران خود را برای نشان دادن انزجار از حرکت از جمله لینک به لغو و یا توقف اشتراک.

آیا شما با من در تلویزیون طرفداران ؟

در دیگر اخبار این هفته

Facebook. بیش از 700 برندها از جمله Starbucks, Coca-Cola و یونیلور پیوست ارابه موسیقی به توقف تبلیغات خود را در Facebook در اعتراض به این شبکه اجتماعی را به موضع مورد نفرت گفتار. این #StopHateforProfit کمپین راه اندازی ژوئن 17 توسط های حقوق مدنی از جمله NAACP رنگ تغییر و ضد افترا لیگ – می آید به عنوان شرکت های بزرگ امریکا هایش با نابرابری نژادی پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس. در ضمن باید Facebook خستگی ؟ ما با ارائه برخی از گزینه های انتخاب در ستون های اخیر از جمله MeWe کیک که آماده به کار, LinkedIn.

شبکه های اجتماعی بیشتر فعال در مورد تلاش برای جلوگیری از گفتار نفرت. آمازون متعلق به کشش به حالت تعلیق رسمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کانال – راه اندازی در اکتبر 2019 – برای نقض قوانین خود را در برابر سخنرانی نفرت در حالی که سایت Reddit ممنوع یک گروه اختصاص داده شده به مغلوب ساختن پیشی جستن. در ضمن Facebook حذف یک شبکه از حساب گروه ها و صفحات در Facebook و Instagram متصل به “boogaloo” ضد دولتی جنبش را تشویق می کند که خشونت در ایالات متحده و یوتیوب گفت: آن ممنوع شش کانال برای نقض سیاست های خود از جمله کسانی که از سفید supremacists دیوید دوک و ریچارد اسپنسر.

اپل بسته 28 درصد از آن در فروشگاه های خرده فروشی در پاسخ به این بیماری همه گیر. توسط late در این هفته برخی از 77 فروشگاه ها که تا به حال بازگشایی هستند در حال حاضر به طور موقت بسته شد. فروشگاه های دیگر در سراسر کشور در حال باز تنها برای وانت سفارشات آنلاین و با تعیین وقت قبلی برای “در فروشگاه نابغه پشتیبانی می کند.” جدید تعطیلی موقت شامل 15 در کالیفرنیا یکی دیگر از 10 در تگزاس پنج گرجستان را در شش محل چهار نوادا پنج فروشگاه و دو در فلوریدا.

این هفته صحبت کردن با تکنولوژی پادکست

دیدار با جدید ندارد. 1 برنامه: چیزهای بی اهمیت رویال

دیدار MeWe های “ضد” Facebook

من در وزن: مورد علاقه من از Facebook جایگزین

یوتیوب را 30 درصد افزایش قیمت

Follow me on Twitter, Instagram و یوتیوب که در آن من هستم @jeffersongraham

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de