Coronavirus به روز رسانی: هوستون لغو تگزاس جمهوریخواه; آتلانتا حکم ماسک; کالیفرنیا و تگزاس گزارش بالاترین مرگ روزانه عوارض

جسیکا فلرس و جان بیکن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 9, 2020تگزاس و کالیفرن

توسط NEWSAMINS در 19 تیر 1399

تگزاس و کالیفرنیا گزارش خود را به بالاترین تک-روز مرگ در مجموع پنج شنبه به عنوان ایالات متحده پیشی گرفتن 3 میلیون تایید coronavirus موارد است. روز پنج شنبه در دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد گزارش 820 مرگ و میر در ایالات متحده و نزدیک به رکورد 58,601 موارد جدید نشان می دهد ایالات متحده شیوع به مراتب بیش از.

هوستون شهردار سیلوستر ترنر لغو تگزاس حزب جمهوری خواه در شخص کنوانسیون یک هفته قبل از هزاران نفر از آنان انتظار می رود به همگرایی در این شهرستان است. تنها ستاره امور خارجه گزارش 98 مرگ و میر در چهارشنبه تا از قبلی بالا از 60 روز سه شنبه.

کالیفرنیا گزارش 149 مرگ و میر. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: 50 درصد از افرادی که آزمایش مثبت در لس آنجلس هستند در زیر سن 40.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف دستور ماسک پوشیده می شود ، تجمع بیش از 10 نفر نیز ممنوع است.

در اینجا برخی از تحولات اخیر:

  • فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر به نام ملی در دستور ماسک در طول یک خانه در ایالات متحده جلسه کمیته
  • مرموز coronavirus ویران می تواند بر سلامت شما. مراقبت های پزشکی برای بیمار COVID-19 بيمار در حال بهتر شدن است.
  • "ترس برای زندگی من' اما نیاز به یک حقوق و دستمزد: معلمان وزن خطرات به عنوان COVID-19 بافندگی.
  • یک تولسا رسمی گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع و تظاهرات "بیش از احتمال" کمک به سنبله در coronavirus موارد در هفته گذشته است.

📈 امروز آمار: ایالات متحده پیشی گرفته است 3 میلیون مورد تأیید و 132,300 مرگ و میر به گفته جان هاپکینز داده است. در سطح جهان وجود داشته است و 12 میلیون نفر و تقریبا 550,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: صدها میلیون دلار رفته به COVID-19 پیمانکاران متهم قبل از تقلب. کسانی که قرارداد طیف وسیعی از ماسک و تجهیزات پزشکی مربوط به فراشی تمیز کردن تولیدات ویدئویی و حتی معبر خدمات.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

آیا شما آماده برای برخی از توپ فوتبال ؟ برخی از مدارس بالا تا دنده با وجود همه گیر

تعداد زیادی از دبیرستان تیم های فوتبال در سراسر آمریکا از جمله در باغ مانند فلوریدا و تگزاس در حال حرکت رو به جلو در طول همه گیر با وجود خطرات. کالیفرنیا, اما در میان کشورهای هنوز بلاتکلیف با کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون مجموعه به اعلام تصمیم جولای 20. دبیرستان تیم در تنسی محروم از هر گونه تماس با دریل تا COVID-19 دولت از اورژانس منقضی Aug. 30 و هیچ تصمیم گیری ساخته شده در مورد فصل فوتبال.

"من واقعا فکر می کنم در چند هفته آینده شما در حال رفتن برای دیدن بسیاری از تصمیم گیری های" بروس گفت: Howard سخنگوی فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمن. "شما ممکن است برخی از ایالت ها که در سه یا چهار هفته در حال رفتن به فقط خوب برای شروع فوتبال به صورت عادی. شاید شما باید برخی از ایالت ها که نمی تواند."

– جاش پیتر

پناهگاه در محل سفارش صادر شده برای ایالات متحده پایه در ژاپن

یک پناهگاه در محل سفارش صادر شده در ایالات متحده هوایی نیروی دریایی تسهیلات آتسوگی در ژاپن با توجه به تحقیقات جاری مثبت coronavirus موارد پایه اعلام کرد روز شنبه خود در Facebook صفحه. آتسوگی حدود 20 مایلی جنوب غربی توکیو به حدود 10 ، 000 اعضای, حمایت از کارکنان و اعضای خانواده.

"این پناهگاه در محل بخشنامه شده است در محل قرار داده برای حفاظت از جامعه و جلوگیری از هر گونه آینده گسترش" پس از گفت. "راهنمایی بیشتر آینده است."

واکسن نمی تواند تنها پاسخ; بسته شدن در COVID درمان

چهار ماه پیش زمانی که COVID-19 اولین بار وارد در ایالات متحده مراقبت های بهداشتی کارگران با اتکا صرفا در داخل وریدی مایعات تب گیربکس و هواکش. امروز دو وجود دارد تایید, درمان نشان داده شده است برای ایجاد یک تفاوت در COVID-19 و 150 درمان و بیش از 50 داروهای ضدویروس در حال آزمایش در مردم است. واکسن هنگامی که توسعه نه برای همه کار. اما محققان در حال نزدیک شدن به قادر به شناسایی است که بیماران به احتمال زیاد به انجام بهتر که با آن نوع از درمان است.

"هنگامی که کسی به توسعه یک درمان برای ویروس, همه چیز از بین خواهد رفت" گفت: Daniel Batlle, یک متخصص کلیه از شمال غربی پزشکی و استاد پزشکی در دانشگاه نورث وسترن در شیکاگو است.

کارن Weintraub

کالیفرنیا رکورد بالاترین تک روز COVID-19 تلفات

کالیفرنیا گزارش 149 coronavirus میر پنج شنبه, بالاترین تک روز شمار تلفات پس ممکن است با توجه به لس آنجلس تایمز. قبل از آن قبلی بالا بود و در 132 مرگ و میر. لس آنجلس مقامات گزارش 65 جدید کروناویروس مرگ و میر شنبه. "ما موارد در حال افزایش است. میزان عفونت در حال افزایش است. و تعدادی از بستری شدن در بیمارستان هستند. و امروز ما حتی شاهد یک افزایش کوچک در تعداد مرگ و میر" باربارا فرر لس آنجلس مدیر بهداشت گفت.

این شهرستان دارای 2,496 جدید تایید موارد است. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti طی یک کنفرانس خبری روز شنبه گفت که بیش از 50% که تست مثبت برای coronavirus ها زیر 40 سال است.

آتلانتا حکم ماسک در

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف صدور یک فرمان اواخر روز شنبه نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک ، فهرست آمده است که دستور ماسک در حال رشد است اما گرجستان است که در آن. ماسک نیز باید فرسوده در Hartsfield-Jackson International Airport. تجمع بیش از 10 نفر نیز ممنوع است. کف' اعلام روز پس از او اعلام کرد که او آزمایش مثبت برای coronavirus.

"ما همچنان به اقدامات فعال برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 عفونت در آتلانتا" کف گفت: در انتشار اخبار. "کارشناسان بهداشت عمومی به شدت معتقدند که پوشیدن صورت پوشش کمک می کند تا سرعت گسترش این گاهی اوقات ویروس مرگبار است.

هوستون شهردار لغو تگزاس جمهوریخواه در میان coronavirus خروش

به عنوان COVID-19 موارد و مرگ و میر سنبله در تگزاس هوستون شهردار سیلوستر ترنر لغو شد حزب جمهوری خواه در شخص کنوانسیون که برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

"بهداشت عمومی نگرانی برای ما اولین پاسخ دهندگان کنوانسیون کارگران و کسانی که حضور داشتند به شدت وزن در تصمیم گیری" ترنر " در توییتر.

کنوانسیون برنامه ریزی شده بود را از جولای 16-18 در در George R. Brown, مرکز همایش در مرکز شهر هوستون.

"هوستون است که کانون در حال حاضر در جهانی همه گیر و ما نمی توانیم به هزاران نفر از تجمع مردم در داخل George R. Brown," ترنر گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. شهردار گفت: شهر هوستون به نظر می رسد به جلو به آینده میزبانی کنوانسیون در یک امن تر زمان.

فرماندار ایلینویز JB پریتزکر خواستار ملی در دستور ماسک

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر به نام ملی در دستور ماسک دانست و گفت که "ممکن است مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای صرفه جویی در زندگی می کند."

"این خیلی دیر نیست برای دولت فدرال به تاثیر – در واقع آن را مهم تر از همیشه" پریتزکر یک دموکرات و مکرر منتقد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت یک خانه در ایالات متحده کمیته در روز چهارشنبه.

ایلینوی یکی از اولین متحده به دستور ماسک ، حرکت "هم راستا با ما قابل توجهی رو به پایین شیفت در عفونت نرخ" پریتزکر گفت.

تگزاس گزارش بالاترین تک روز COVID-19 مرگ و میر

تگزاس گزارش شده اضافی 98 coronavirus مرگ و میر جمعه و آن را بالاترین تک روز افزایش دهد. دولت گزارش قبلی بالا از 60 میر سه شنبه. بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 همچنان به صعود یکشنبه با 9,610 بیماران در بیمارستان ها در سراسر کشور. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت به شدت شروع امریکا یکی از سریعترین reopenings مه اما معکوس آغاز شده است البته در هفته های اخیر, سفارش میله بسته شده و الزامی چهره پوشانده اند.

دولت گزارش 9,979 جدید کروناویروس موارد شنبه پس از هدف قرار دادن یک رکورد بالا 10,028 موارد جدید در روز قبل از. در مجموع 2,813 اهالی تگزاس فوت کرده اند از ویروس.

کالج ها باید دنبال آیوی لیگ منجر دیابت Richard Blumenthal می گوید:

در پی آیوی لیگ اعلام روز شنبه که سقوط ورزشی برگزار خواهد شد در طول ترم آینده به دلیل COVID-19 اپیدمی دیابت Richard Blumenthal, D-Conn., به نام روی دیگر, کالج, ورزشی, کنفرانس ها برای انجام همان.

"مطلقا هیچ چیز مختلف بین آیوی لیگ و هر بخش به جز پول به بسیار بلانت" Blumenthal گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، "این در مورد پول است. و اگر مدارس دیگر موفق به دنبال آیوی لیگ برتری, از آن خواهد شد فقط به خاطر پول. و در واقع از آن خواهد شد یکی دیگر از غلط عمل در یک مناجات از قرار دادن مدرسه سود جلوتر از افرادی که بازی برای آنها است."

در ضمن کریس Hinton, رهبر تازه تشکیل پدر و مادر گروه به نام فوتبال کالج پدر و مادر 24/7, گفت سازمان او با ارسال نامه ای به اعضای NCAA بالا سیاستگذاری گروه و دو و میدانی مدیران با یک لیست از 22 سوال را می گوید اعضای آن به طور منظم درخواست در مورد انجام ورزش در میان همه گیر.

– استیو Berkowitz

Dr. Anthony Fauci می گوید متحده نیاز به آدرس COVID-19 پاسخ به مشکلات

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: متحده نیاز به چهره مشکلات خود را با کروناویروس پاسخ به دلیل "اگر شما به آن اعتراف نمی, شما نمی توانید آن را درست."

در مصاحبه با "مجله" پادکست از وال استریت ژورنال Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, در مورد نرخ هشدار دهنده از coronavirus موارد که موجی در برخی از ایالت ها که به سرعت بازگشایی شد.

"آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که رشد نمایی آن رفت و از به طور متوسط حدود 20000 تا 40000 و 50000 تا. که دو برابر شدن" او گفت:. Fauci کنگره گفت هفته گذشته که جدید کروناویروس عفونت می تواند به افزایش 100,000 یک روز اگر ملت دریافت نمی کند آن افزایش موارد تحت کنترل است.

– ساوانا Behrmann

تخت حمام و فراتر از آن به طور دائم نزدیک 200 فروشگاه بیش از 2 سال آینده

Bed Bath & Beyond, Inc. برنامه به حدود 21 درصد از آن اسم فروشگاه یا 200 مکان در طول دو سال آینده این شرکت اعلام کرد که روز شنبه. نیوجرسی-بر اساس صفحه اصلی محصولات خرده فروش که عمل خرید و فروش نوزاد هارمون صورت و ارزش بازار جهانی گفت: بسته شدن فروشگاه ها خواهد "بیشتر" بود Bed Bath & Beyond stores, در طول یک درآمد تماس با تحلیلگران. مدیر عامل شرکت علامت Tritton گفت: در طول چهار شنبه تماس که بسته شدن را نجات دهد شرکت بین 250 $و $350 میلیون دلار پس از یک بار هزینه.

– کلی Tyko

Tulsa رسمی: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع اعتراض 'احتمال' منجر به COVID-19 سنبله

Tulsa وزارت بهداشت, مدیر اجرایی, بروس, پیکان می گوید آن را "بیش از احتمال" است که اجتماعات بزرگ در چند هفته گذشته از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محلی تجمع باعث ثبت تعداد موارد این هفته است. یک رکورد 261 مورد جدید از این ویروس در شهرستان ثبت شد دوشنبه بیش از دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع که درو در مورد 6,200 شرکت کنندگان و صدها نفر از معترضان. اضافی 206 موارد گزارش شده در روز سه شنبه با توجه به تولسا در بخش بهداشت و درمان.

"چند روز گذشته ما تا به حال تقریبا 500 مورد و ما می دانیم که ما تا به حال چندین مراسم بزرگ کمی بیش از دو هفته پیش که در مورد حق, بنابراین من حدس می زنم ما فقط اتصال نقطه" پیکان گفت: با استناد به مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع و "دیگر تظاهرات."

– جانین Santucci

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

که در آن یک ماسک صورت مورد نیاز است: بسیاری از فرمانداران در حال سازماندهی و یا تجدید سفارشات نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به عنوان موارد همچنان به افزایش است. این است که دولت خود را در این لیست ؟ آن را در اینجا ببینید.

Coronavirus دیده بان: ما چند راه را برای شما به ماندن بگیرید. ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? برخی از آنها در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای به تعویق انداختن بیشتر مراحل خود را بازگشایی, در حالی که دیگران نورد خود مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دیدن لیست.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن