Coronavirus به روز رسانی: آمریکا می بیند یکی از بزرگترین روز سنبله در موارد COVID-19 به عنوان کارشناسان بهداشت اصرار احتیاط برای ژوئیه 4 تعطیلات

ایالات متحده ثبت شده که بیشترین تعداد موارد جدید این بیماری کروناویروس COVID-19 در یک روز در بیش از 50 ، 000 در روز چهارشنبه با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در میان موجی در چند کشور بودند که برای اولین بار به بازگشایی و محدودیت در حرکت است.

موارد شده اند نوردی در 38 متحده در 14 روز گذشته نیویورک تایمز ردیاب نشان می دهد رهبری آیداهو فلوریدا و نوادا. این ویروس است که مسابقه را از طریق تگزاس و آریزونا و کشورهای دیگر و حداقل هفت گزارش جدید اوج در بستری شدن در بیمارستان و در تعدادی از تست های که به آینده مثبت است.

کارشناسان بهداشت عمومی نگران هستند که این بیماری همه گیر است که به دور از موجود به عنوان در ایالات متحده سر به ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته است که به طور معمول جشن با کباب و آتش بازی را نمایش می دهد.

ایالات متحده جراح عمومی و وزارت بهداشت و خدمات انسانی با صدور اطلاعیه خدمات عمومی پنجشنبه, اصرار آمریکایی ها به دنبال توصیه می شود اقدامات از شستن دست های خود را غالبا به لحاظ اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک صورت در زمانی که اجتماعی-فاصله امکان پذیر نیست.

جزئیات:فلوریدا coronavirus موارد افزایش 46 درصد در طول هفته گذشته — اما رژیم صهیونیستی است. DeSantis می گوید او نمی خواهد از تاخیر دولت در بازگشایی برنامه

کارشناسان بهداشت و درمان شده اند با ترویج این پیام برای چند هفته در حال حاضر و دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تجدید نظر به طور مستقیم به افراد جوان در هفته گذشته ترغیب آنها به تشخیص خود تعهد اجتماعی و جلوگیری از جمع آوری در داخل خانه در اعداد بزرگتر در حالی که maskless.

Fauci شناسایی یکی دیگر از چالش های مهم در مدیریت بحران در یک مصاحبه در سی ان ان در این هفته هنگامی که او گفت که ایالات متحده بعید است به منظور توسعه گله ایمنی به بیماری به دلیل انتظار می رود ترکیبی از واکسن بودن فقط تا حدی موثر است و تعداد زیادی از آمریکایی ها که بعید به واکسینه شود.

دفعات بازدید:همچنین:نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات می خواهید مردم از آمدن نقاط داغ به قرنطینه — اما چگونه می شود آنها اجرای آن ؟

“وجود دارد به طور کلی ضد علم و ضد قدرت و ضد واکسن احساس در میان برخی از مردم در این کشور نگران کننده درصد زیادی از مردم نسبتا صحبت کردن,” او گفت:.

ماسک صورت در ضمن تبدیل شده اند به طور فزاینده سیاسی و منتقدان گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از پوشیدن یک تشدید این مشکل به عنوان آسوشیتد پرس گزارش داد.

“یک دلیل وجود دارد که ما به خاطر آمدن به این مکان پیام های بهداشتی – آنها محاکمه و درست است” جراح عمومی جروم آدامز گفت: پنج شنبه. “همه ما باید نقش بازی در ضرب و شتم این ویروس و برگشت به مدرسه و کار و عبادت و سلامت کلی.”

آخرین برگه

در حال حاضر وجود دارد 10.7 میلیون تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان جانز هاپکینز داده ها نشان می دهد و حداقل 516,970 نفر کشته شده اند. حداقل 5.5 میلیون نفر بهبود یافته اند.

ایالات متحده همچنان به رهبری جهان مورد شمارش 2.69 میلیون و مرگ و میر 128,064.

برزیل بعدی با 1.45 میلیون نفر و 60,632 مرگ و میر. روسیه سوم اندازه گیری موارد در 660,231 و به دنبال آن هند با 604,641 و انگلستان با 314,992.

انگلستان دارای 43,991 مرگ و میر بالاترین در اروپا و سوم بالاترین در جهان است. چین که در آن بیماری برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته 84,816 موارد و 4,641 مرگ و میر.

وزیر بهداشت از نیوزیلند, David Clark استعفا داد و پس از دو بار عبور مستند قوانین و خطاهای دیگر از قضاوت نگهبان گزارش شده است. ژاپن گزارش داد بیش از 100 مورد جدید در توکیو تقویت آن مورد تایید شده شمارش به 18,934. سازمان بهداشت جهانی گفت: خاورمیانه در “آستانه بحرانی” در مدیریت بحران, به گزارش الجزیره به عنوان محدودیت برداشته می شوند. بیش از 80 درصد از مرگ و میر در این منطقه می آیند از فقط پنج کشور یعنی مصر و ایران و عراق و پاکستان و عربستان سعودی است.

چه اقتصاد گفت ؟

ایالات متحده اضافه شده 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن و نرخ بیکاری کاهش یافت و برای دومین ماه متوالی به 11.1% اما اقتصاد بهبودی از coronavirus در حال حاضر ممکن است درد و رنج یک شکست از تجدید افزایش COVID-19 موارد به عنوان MarketWatch را Jeffry Bartash گزارش شده است.

میلیون ها نفر از مردم به بازگشت به کار پس از ایالات متحده شروع به بازگشایی در مه, سیگنالینگ بهبود ریشه گرفت پس از آنچه به احتمال زیاد به نوبه خود به عمیق ترین و کوتاه ترین رکود اقتصادی در تاریخ آمریکا است.

ببینید:Marketwatch را Coronavirus بهبود اقتصادی ردیاب

هنوز اقتصاد است یک راه طولانی برای رفتن به عقب بر گردیم به حالت عادی به خصوص با کروناویروس coursing از طریق رگهای عمده جمعیت شریان ها مانند لوس آنجلس و شیکاگو و میامی است. برخی از ایالت ها reimposed محدودیت و دیگران برنامه ریزی برای ادامه مطلب به آرامی در بازگشایی به دلیل تازه شیوع ویروسی.

این بررسی مورد استفاده برای تدوین این گزارش اشتغال ماه ژوئن صورت گرفت از 7 ژوئن تا ژوئن 13 — قبل از آخرین موج از coronavirus موارد گرفت. ایالات متحده از دست داده و بیش از 22 میلیون شغل در اوج این بیماری همه گیر و تنها ترمیم 7.5 میلیون نفر از آنها در دو ماه گذشته.

“پایان مستندات اجازه داده است برای سریع تر از انتظار بهبود در شغل در دو ماه گذشته اما وقایع اخیر و داده ها نشان می دهد بسیار سخت تر slogging پیش رو” گفت: Sal Guatieri ارشد اقتصاد در BMO Capital Markets.

چاک شومر رهبر اقلیت سنا و نیویورک دموکرات توصیف این گزارش با عنوان “اندکی اوج در یک مقدار بزرگتر دره” و به نام برگ برنده برای نشان دادن رهبری در مبارزه با بحران بهداشت و درمان و جمهوری خواهان برای کار با حزب خود را برای کمک به بیکاری دریافت مالی امداد.

“رئیس جمهور تهمت نباید تکرار اشتباهات مشابه با این بحران اقتصادی که او در ابتدا با COVID-19—آن را نادیده گرفتن و مسواک زدن آن را کنار گذاشته در حال حاضر تنها اطمینان حاصل شود که همه چیز بدتر خواهد شد یک بار دیگر” شومر در بیانیه ای گفت.

کارگران سیاه پوست صورت کندتر بهبود اقتصادی

یک گزارش جداگانه یافت مدعیان خشن سنج از اخراج آغشته به 1.43 میلیون نفر در هفت روز منتهی به 27 ژوئن از 1.48 میلیون در قبل از هفته است. این ارقام از سوی وزارت کار در حال تنظیم فصلی. ادعا شد در 1.57 میلیون در هفته اول ماه ژوئن و 3.18 میلیون در هفته اول ماه مارس.

تراز تجاری ایالات متحده گسترده تر با 9.7 درصد در ماه مه به $54.6 میلیارد دلار اداره آمار ایالات متحده و دفتر تحلیل اقتصادی گفت: پنج شنبه. صادرات در ماه مه کاهش یافت و 4.4 درصد به $144.5 میلیارد دلار رسید در حالی که واردات کاهش یافته است 0.9% به $199.1 میلیارد دلار است. کل صادرات را 32 درصد از ماه مه سال 2019 در حالی که واردات در حال پایین 25 درصد به عنوان coronavirus همه گیر کاهش می یابد و تجارت جهانی.

آیا شرکت گفت ؟

Telsa Inc. سهام TSLA, +7.49% ادامه داد: آن تجمع اخیر پس از خودروسازی تعجب بازار با مراتب بهتر از حد انتظار سه ماهه دوم تحویل پروکسی خود را برای فروش حتی به عنوان آن فرمونت کالیفرنیا. کارخانه بسته شد برای خیلی از سه ماهه به دلیل بیماری همه گیر.

تسلا تحویل تقریبا 90,650 وسایل نقلیه در سه ماهه دوم پیش از 72,000 تحویل که تحلیلگران بررسی FactSet تا به حال پیش بینی شده است. تسلا واقعی تحویل تعداد نیز در آمد به راحتی بالا حتی بالاترین برآورد دنبال FactSet که 86,000.

“به نظر ما یک 90,000 تحویل تعداد در این COVID مستند محیط زیست یک فک قطره چکان و گاو را اجرا خواهد کرد با این عنوان پتانسیل پارادایم changer حرکت پیش رو” تحلیلگر Wedbush دانیال ایوس نوشت: پس از تحویل اعداد و آمد تماس با شماره یک “خانه اصلی اجرا شود.” تحقیقات او نشان می دهد که چین “به نظر می رسد به ستاره نشان می دهد” در سه ماهه دوم هر چند تسلا نمی ارائه هر منطقه ای ضعف در انتشار آن است.

شرکت های دیگر با قرار دادن شد بازگشایی مجدد برنامه در خود نگه دارد در میان سنبله در موارد جدید. مک دونالد Corp. MCD, -0.04% متوقف و بازگشایی ناهار خوردن در خدمات و گفت: این امر صبر کنید حداقل سه هفته قبل از اضافه کردن آن را به آن زمان درایو-از طریق takeout و تحویل عملیات وال استریت ژورنال گزارش شده است.

Apple Inc. گفت: آن است که به طور موقت بسته شدن یکی دیگر از 30 فروشگاه ها به دلیل موارد جدید آوردن مجموع 77.

در اینجا آخرین COVID-19 تحولات در شرکت های:

• Alaska Air Group, Inc. ALK, +4.00% امن $1.2 میلیارد دلار در سرمایه گذاری خصوصی در حالی که یک شرکت تابعه McGee خدمات هوایی زمین خدمات شرکت است که در عمل به طور مستقل به دریافت 30 میلیون دلار وام از حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه (PSP) تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند. هواپیمایی آلاسکا و افق هوا نیز دریافت $992 میلیون نفر از جمله یک $725 میلیون و اعطای میلیارد و 267 میلیون وام که شرکت ها می توانند به طور انحصاری برای کارمند حقوق و دستمزد و مزایای از طریق سپتامبر 30. آلاسکا هوایی خصوصی وام تامین می شود و یا در اطراف جولای 2, با این شرکت با استفاده از 61 از آن هواپیما را به عنوان وثیقه. سری A, A $966 میلیون دلار قسمتی از وام را بازپرداخت خواهد شد توسط Aug. 15, 2027 و 208 میلیون دلار در سری B خواهد بود بازپرداخت Aug. 15, سال 2025 است.

• با استناد به افزایش این بیماری همه گیر کوروناویروس, Apple Inc. AAPL +0.72% تصمیم گرفته است به طور موقت دوباره نزدیک 30 از آن فروشگاه های خرده فروشی در ایالات متحده در آوردن مجموع در سراسر کشور به 77. فروشگاه تحت تاثیر قرار می در آلاباما کالیفرنیا فلوریدا گرجستان, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, نوادا, اوکلاهما و تگزاس و یوتا است. “با توجه به زمان COVID-19 شرایط در برخی از جوامع ما در خدمت ما هستند به طور موقت بسته شدن فروشگاه ها در این مناطق” یک سخنگوی اپل در بیانیه ای گفت. “ما در این مرحله با یک فراوانی از احتیاط که ما از نزدیک نظارت بر وضعیت و ما نگاه به جلو به داشتن تیم ما و مشتریان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

• Centene Corp. CNC +1.97% ایجاد خواهد شد 6,000 مشاغل جدید و سرمایه گذاری 1 میلیارد دلار در Charlotte, North Carolina جامعه در طول زمان به عنوان شرکت مراقبت های بهداشتی ایجاد یک جدید سواحل شرق دفتر مرکزی آن در شهر. ساخت و ساز جدید پردیس آغاز خواهد شد. اولین مرحله از ساخت و ساز است که انتظار به پایان خواهد رسید در نیمه دوم سال 2022 و مسکن حدود 3000 کارکنان. مرحله بعدی ساخت و ساز آغاز خواهد شد و در سال 2024 و جای اضافی 3,000 کارکنان. Centene گفت: در حال حاضر نزدیک به 600 کارمند در کارولینای شمالی.

• اگر Inc. فرم +7.50%, تراشه ساز تست و تجهیزات شرکت گفت: این بیماری همه گیر هم درد نکنه فروش به عنوان انتظار می رود. این شرکت انتظار دارد در سه ماهه دوم درآمد بین $157 میلیون و 161 میلیون. تحلیلگران بررسی FactSet انتظار سه ماهه درآمد حاصل از $145.1 میلیون یا یک 9.8% متوالی کاهش می دهد. “اصلی ما مه 6 برآورد که درآمد در سه ماهه دوم حدود 10 درصد کمتر از در سه ماهه اول فکر برخی از سطح Covid-19 اختلال در عملیات تولید و تامین کنندگان ما’ لجستیک زنجیره ای” گفت: Mike Slessor مدیر اجرایی واژه, در بیانیه ای. “ما تجربه هیچ اختلالات عمده در هر دو, و به عنوان یک نتیجه, ما انتظار می رود به گزارش درآمد بالاتر از آنچه که ما تا به حال در اصل پیش بینی شده است.” این شرکت برنامه ریزی شده است به گزارش درآمد در جولای 29.

• Forterra Inc. FRTA, +1.43%, این ساز از آب و لوله های زهکشی, قیمت یک upsized اوراق قرضه معامله در روز پنج شنبه, پیوستن به بسیاری از شرکت های صدور بدهی در طول بیماری همه گیر. این Irving, Tx.-بر اساس شرکت صادر 500 میلیون دلار از ارشد امن یادداشت که در سال 2025 در نرخ بهره از 6.50%. طرح اصلی به موضوع فقط 400 میلیون دلار از اوراق قرضه است. درآمد حاصل استفاده خواهد شد به بازپرداخت بخشی از مبلغ برجسته تحت یک واژه وام و تسهیلات. این شرکت در اوایل این هفته صادر راهنمایی برای سه ماهه دوم که بیشتر از حد انتظار بود.

• Nu Skin Enterprises Inc. NUS, +23.90%, یک ساز از مکمل ها و محصولات مراقبت شخصی انتظار سه ماهه دوم فروش $603 میلیون دلار 608 میلیون بالاتر از آن پیش بینی قبلی است. که با توجه به “قوی مشتری جهانی رشد با قدرت خاص در آمریکا و اروپا” با فروش آنلاین حسابداری برای 80 درصد از حجم پوست نو گفت. این شرکت تا به حال به نام دوم-فروش سه ماهه بین $520 میلیون و 550 میلیون قبلا. پوست نو گفت: گزارش نتایج و ارائه یک چشم انداز سال در اوت. 5 پس از زنگ. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار Nu Skin به گزارش تنظیم درآمد از 49 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش $541 میلیون.

• طراحی شده Brands, Inc. TLRD, -19.98% فرعی men’s Wearhouse, Inc. ساخته شده است پرداخت سود ناشی از شنبه حدود 6.1 میلیون دلار در آن سال 2022 ارشد, یادداشت های متناسب با مارک گفت: در یک پرونده. در عوض شرکت های فرعی و متناسب با مارک های انتخاب شده را وارد کنید 30 روز مهلت و می تواند پرداخت در داخل قاب زمان که این شرکت گفت. در پایان مهلت یک عدم پرداخت می شود یک “رویداد به طور پیش فرض.” متناسب با مارک های را به پرداخت سود تسهیلات اعتباری آن گفت. این شرکت در اوایل ماه ژوئن گفت: آن را گرفته بود “اقدامات قاطع” برای مدیریت نقدینگی و درخواست یک فرمت به فایل فصلنامه نتایج به دلیل “اخلال” ناشی از این بیماری همه گیر. برخی از 44 درصد از فروشگاه های آن که شامل men’s Wearhouse و جس. A. بانک را بازگشایی آن گفت. همانطور که از ژوئن 5, مناسب برندها بود $201 میلیون به صورت نقدی و درخواست یک فرمت به فایل فصلنامه نتایج به دلیل “اخلال” ناشی از این بیماری همه گیر.

• Walmart, Inc. WMT, -0.17% همکاری با رابرت دنیرو-حمایت ترایبکا شرکت به طور موقت روشن 160 از آن ایالات متحده فروشگاه پارکینگ به درایو در سینما به عنوان همه گیر غنایم برنامه های تابستانی برای بسیاری از. غول خرده فروشی را در ترکیب 320 دوستدار خانواده نمایش ابتدا در اوایل ماه اوت و در حال اجرا از طریق اکتبر. خارج شده کمک خواهد کرد که با دادن امتیاز به عنوان آن را به “آن را آسان برای خانواده ها برای پر کردن سبد پیک نیک خود را با سفارش درایو خود را-در ملزومات آنلاین به صورت منظقه وانت در راه به فیلم خود را.” وجود حدود 315 درایو سینما در ایالات متحده را از یک قله حدود 4000 نفر در اواخر دهه 1950 با توجه به driveinmovie.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de