Coronavirus به روز رسانی: آمریکا در صدر تلفات 91,000; تهمت انتقاد که می گوید او مصرف هیدروکسی کلروکین به دفع COVID-19

آمریکا مرگ و میر از کروناویروس که باعث COVID-19 گل رز بالاتر از 91,000 روز سه شنبه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره تهدید به قطع کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی متهم رهبران آن از عدم به سرعت واکنش نشان می دهند و یا به شدت به اندازه کافی در آغاز شیوع بیماری است.

در نامه ای که به مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus تهمت وارد برخی از همان اتهام در این که عنوان شده علیه خود دولت است که برای انتقاد از آن آهسته پاسخ به بحران و عدم مدیریت تست و امن مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این سازمان “به طور مداوم نادیده گرفته و گزارش های معتبری از این ویروس در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019 و یا حتی زودتر از جمله گزارش از مجله پزشکی لانست.” اما لانست به سرعت در پاسخ به آن می گویند نیست انتشار یک گزارش در ماه دسامبر در مورد یک ویروس در ووهان و یا در هر نقطه دیگری در چین بر خلاف تهمت نامه را ادعا می کنند. این مجله اولین گزارش در مورد بحران در اواخر ماه ژانویه تنها چند روز قبل از این که اورژانس تعیین.

مغلوب ساختن پیشی جستن حیرت زده بسیاری از پزشکان قانونگذاران و یک فاکس نیوز لنگر زمانی که او گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که او مصرف شده است ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری از COVID-19 حتی اگر هیچ شواهد علمی و در عین حال که این رفتار coronavirus بسیار کمتر از آن جلوگیری می کند.

هیدروکسی کلروکین شناخته شده است به طور بالقوه عوارض جانبی شدید از جمله قلب ریتم مشکلات. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در حالی که آن را توصیه نمی شود توسط دکتر خود او درخواست مواد مخدر از کاخ سفید پزشک دکتر Sean Conley.

کانلی با صدور بیانیه ای بعد دوشنبه گفت: “ما به این نتیجه رسیدند سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی” هر چند او به صراحت می گویند او تجویز هیدروکسی کلروکین به مغلوب ساختن پیشی جستن و یا تهمت است که در واقع مصرف آن است.

رادیو فردا میزبان نیل Cavuto مخاطبان خود هشدار داد که این دارو می تواند منجر به عواقب کشنده برای برخی از مردم است.

“VA مطالعه نشان داد که در میان جمعیت در یک بیمارستان دریافت این درمان کسانی که با شرایط آسیب پذیر — شرایط تنفسی و بیماری های قلبی — آنها درگذشت” Cavuto گفت. “من می خواهم به استرس دوباره: آنها درگذشت. اگر شما در یک مخاطره آمیز مردم در اینجا و شما در حال بدست گرفتن این به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای دفع ویروس و یا در بدترین سناریو شما در برخورد با این ویروس هستند و شما در این جمعیت آسیب پذیر آن را به شما را بکشند. من نمی توانم استرس به اندازه کافی: این شما را بکشند.”

FDA در ماه مارس اعطا اضطراری-استفاده از مجوز به هیدروکسی کلروکین و کلروکين به عنوان COVID-19 درمان است. پس از آن تعدادی از آزمایشات راه اندازی شده است از جمله توسط موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) است که آزمایش آن بر روی 2000 نفر از بيماران مبتلا به خفیف و متوسط مورد از این ویروس است.

“ما نیاز به داده های جامد از randomized controlled clinical trial) برای تعیین اینکه آیا این درمان تجربی امن است و می تواند در بهبود نتایج بالینی,” NIAID مدیر Dr. Anthony Fauci گفت: در اعلام کرد که محاکمه. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است touting درمان برای هفته ها.

ببینید:می توانید هیدروکسی کلروکین جلوگیری از COVID-19 عفونت است ؟ که تهمت امید به نظر می رسد — و آن است که نگاه به توسط محققان

در گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را صادر عذرخواهی پس از دولت عمومی وزارت بهداشت منتشر شده یک نمودار است که به اشتباه نشان داد روند رو به پایین در COVID-19 عفونت the Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است. داده ها پیشنهاد عفونت افتاده بود هر روز به مدت دو هفته یک روند کمک کرد که توجیه کمپ تصمیم به شدت فشار پیش با بازگشایی در مقابل توصیه های مقامات بهداشتی.

اما داده ها که در آن مقاله گفت شامل یک سوم هیچکدام خطا در مدت سه هفته در این ایالت شد نیمرو با خرما مخلوط و در جهت اشتباه است. برخی از کارشناسان گفت: به نظر می رسد برای نشان دادن دستکاری.

“من یک زمان سخت در درک چگونه این اتفاق می افتد بدون این که عمدی,” یاس, Clark, دولت قانونگذار که دارای دکترای میکروبیولوژی و ژنتیک مولکولی از دانشگاه اموری گفت: آتلانتا کاغذ. “به معنای واقعی کلمه هیچ جا تا به حال در هر نوع از آمار خواهد بود که قابل قبول است.”

Fauci و دیگر کارشناسان خواست متحده به آج دقت کنید در هنگام بازگشایی برای کسب و کار برای اطمینان از عفونت رای نمی سنبله و ایجاد موج دوم که می تواند بدتر از اول بیشتر آسیب رساندن به اقتصاد آن را به عنوان باعث درد و رنج و مرگ است.

ببینید در حال حاضر:متحده بازگشایی پس از coronavirus مستندات: میامی منطقه باز می شود دوشنبه; نیوجرسی دلاور سواحل به بازگشایی برای تعطیلات آخر هفته اما نه کسانی که در NYC

آخرین برگه

شده اند وجود دارد 1,667 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در گرجستان با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز 13th بالاترین مرگ و میر در میان متحده است. دولت بیش از 36,000 موارد با توجه به نیویورک تایمز ردیاب.

جهانی مورد چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 4.87 میلیون و 319,147 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. حداقل 1.8 میلیون نفر بهبود یافته اند.

ایالات متحده دارای بیشترین مورد تلفات در 1.52 میلیون و بالاترین مرگ و میر در 91,179.

روسیه 299,941 موارد و 2,837 مرگ و میر.

برزیل منتقل شده گذشته انگلستان با شماره پرونده با 262,545 موارد و 17,509 مرگ و میر. انگلستان دارای 250,121 موارد و 35,421 مرگ و میر بالاترین مرگ و میر در اروپا و دومین در جهان پس از ایالات متحده آمریکا

ببینید در حال حاضر:پاول Mnuchin شهادت در coronavirus امداد: وبلاگ زندگی می کنند

اسپانیا 231,606 موارد و 27,709 مرگ و میر در حالی که ایتالیا 226,699 موارد و 32,169 مرگ و میر.

فرانسه 180,933 موارد و 28,025 مرگ و میر در حالی که آلمان 177,574 موارد و 8,081 مرگ و میر.

از دست ندهید:من یک مورخ است که به بررسی مرگ سیاه. در طول coronavirus قرنطینه من فکر کردم ” آیا مردم از ترس ما؟’

ترکیه 151,615 موارد و 4,199 مرگ و میر و ایران 124,603 موارد و 7,119 مرگ و میر. هند بعدی با 106,446 موارد و 3,301 مرگ و میر پس از پرو با 94,933 موارد و 2,789 مرگ و میر. چین که در آن بیماری برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته 84,063 موارد و 4,638 مرگ و میر.

چه اقتصاد گفت ؟

آخرین داده ها نشان داد که شروع ساخت مسکن کاهش یافت 30 ٪ تا بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه 891,000 در ماه مارس به عنوان همه گیر متوقف ترین فعالیت های ساخت و ساز.

این کمترین سرعت جدید-صفحه اصلی ساخت و ساز از فوریه 2015.

اجازه فعالیت برای خانه های تازه ساخته شده سقوط کرد 20.8% بین ماه های مارس و آوریل به یک تنظیم فصلی نرخ سالانه 1.07 میلیون.

خوانده شده در حال حاضر:بیش از 4 میلیون آمریکایی در حال حاضر پرش وام مسکن خود را پرداخت

مسکن شروع می شود سقوط کوتاه از اجماع پیش بینی اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch — آنها برآورد جدید-صفحه اصلی ساخت و ساز صورت گرفته در 900,000-واحد نرخ سالانه. مجوز ساخت و ساز ضرب و شتم ” اقتصاددانان پیش بینی اجماع از 996,000.

داده ها از وزارت بازرگانی می آیند یک روز پس از انجمن ملی سازندگان خانه گفت: ماهانه خود اعتماد به نفس شاخص رز هفت امتیاز به خواندن 37 در ماه مه پس از آوریل شماره بود که این پایین ترین رقم از ژوئن 2012 نشان می دهد اعتماد به نفس است که چیدن تا کمی.

آیا شرکت گفت ؟

درآمد نجومی به ارمغان آورد و اولین گزارش از برخی از کشور بزرگترین خرده فروشان رهبری Walmart, Inc., که تعجب سرمایه گذاران با یک فوران چاه نفت گزارش. این شرکت یکی از چند به رشد در طول همه گیر ضرب و شتم انتظارات برای سود و فروش به مصرف کنندگان انبار مواد غذایی و کالا و تجارت الکترونیک فروش افزایش یافت 74%.

Walmart WMT, -1.46% وارده نزدیک به 900 میلیون دلار در COVID-19-هزینه های مربوط از جمله $755 میلیون دلار پاداش برای همکاران راه اندازی یک تحویل اکسپرس که می شود خرید به مشتریان خانه در کمتر از دو ساعت و استخدام بیش از 235,000 جدید کارگران.

صفحه اصلی-بهبود خرده Home Depot, Inc. ایچ-دی -1.64% تا به حال کمتر امیدوار کننده سه ماهه و انصراف خود را هدایت. Home Depot از دست رفته سود انتظارات اما فروش افزایش بیش از هوا به لطف قدرت در شروع سه ماهه. صفحه اصلی انبار اعلام کرد که به طور منظم سه ماهه سود سهام از $1.50 یک سهم برخلاف روند که دیده می شود بسیاری از شرکت های تعلیق سهامداران برنامه های پاداش از جمله سود سهام و سهم buybacks.

جزئیات: جیمی Dimon خواستار کسب و کار و دولت برای استفاده از همه گیر برای ایجاد یک جهان عادلانه تر

در شرکت هواپیمایی بخش Southwest Airlines Co. LUV +6.31% گفت: آن را آغاز کرده است برای دیدن بهبود در تقاضا و ضریب بار و انتظار دارد این روند را ادامه دهد به ماه ژوئن است. عامل درآمد برای ماه آوریل کاهش یافت و 90% تا 95% و ضریب بار در حدود 8% به عنوان یک نتیجه از COVID-19 گیر حامل گفت: آن را تجربه کرده است. “متوسط بهبود” در تقاضای مسافر, رزرو و لغو سفر در ماه مه و در نتیجه خالص مثبت رزرو از طریق مارس 18.

در جای دیگر شرکت ها همچنان به جمع آوری پول از طریق بدهی و حقوق صاحبان سهام ارائه و به ارائه به روز رسانی در بازگشایی رسانه ها و گیاهان.

در اینجا آخرین چیزهایی شرکت کرده اند گفت: در مورد COVID-19:

• Advance Auto Parts Inc.’s AAP, +5.08% سه ماهه اول سود و فروش از دست رفته و انتظارات به عنوان همه گیر تا به حال تاثیر قابل توجهی در نتایج اما قطعات خودرو ساز ارائه شده خوش بین سه ماهه دوم چشم انداز. برای اولین بار چهار هفته از سه ماهه دوم همان فروشگاه فروش “قابل توجهی بهبود یافته” در هر هفته. این شرکت با برداشت کامل آن در سال مالی ارشاد با توجه به عدم قطعیت در ارتباط با این بیماری همه گیر.

• Amazon.com Inc. AMZN, +2.33% ایجاد 1,000 جدید شغل تمام وقت در, دلاور, به عنوان آن را راه اندازی یک مرکز پاسخگویی در ویلمینگتون سوم آن تحقق مرکز در دولت است. جدید مرکز پاسخگویی خواهد بود ساخته شده در سایت General Motors Corp. GN, +2.20% سابق کارخانه مونتاژ که بسته شده در سال 2009. آن را بیش از 820,000 فوت مربع در طبقه همکف و را انتخاب کنید بسته و کشتی آیتم های کوچکتر مانند کتاب های الکترونیک کوچک کالاهای خانگی و اسباب بازی.

• Michael Kors پدر و مادر کاپری Holdings Ltd. CPRI, -2.01% را به تاخیر می اندازد پر کردن گزارش سالانه خود به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر آن را به عنوان طول می کشد استفاده از قوانین SEC است که اجازه می دهد برای پر کردن تاخیر تا 45 روز. کاپری تا به حال در مورد $900 میلیون دلار نقدینگی به عنوان از آوریل 15, که این شرکت معتقد است که “به اندازه کافی برای دیدار آینده عملیاتی نیاز دارد.”

• Darden رستوران, Inc.’s DRI, +2.83% همان رستوران فروش کاهش یافت و 47.9 درصد در سه ماهه چهارم به تاریخ از طریق مارس 17. اپراتور زیتون, باغ, LongHorn Steakhouse و ناهارخوری زیبا زنجیر و شروع به بازگشایی اتاق ناهار خوری در آوریل 27, محدود به 25% و 50% ظرفیت بر اساس محلی و یا مقررات دولت است. حدود 49 درصد از آن اتاق ناهار خوری باز شد که از مارس 17 و این شرکت انتظار دارد که بیش از 65% باز با محدودیت در ظرفیت تا پایان ماه. همان رستوران فروش در زیتون باغ بودند پایین 39.4 درصد در سه ماهه به تاریخ از طریق مارس 17. شرکت, نقدی, میزان سوختگی بهبود یافته و به کمتر از 10 میلیون دلار در هفته است. آن را به طور کامل بازپرداخت $750 میلیون تسهیلات اعتباری و تا به حال حدود 700 میلیون دلار پول نقد در دست به عنوان از آوریل 17.

• لوازم اصلاح ساز Edgewell مراقبت شخصی Co. EPC -1.13% شروع خصوصی ارائه 600 میلیون دلار در نا امن unsubordinated اشاره می کند که در 2028. درآمد حاصل خواهد شد به استفاده از گرو در اوردن موجود 4.700% ارشد اشاره می کند که در 2021.

• Home Depot, Inc. ایچ-دی -1.64% گزارش مالی سه ماهه اول سود که از دست رفته انتظارات اگر چه درآمد و همان-فروش فروشگاه افزایش بیش از پیش بینی است. به طور کلی همان فروشگاه فروش رشد 6.4% از یک سال پیش ضرب و شتم FactSet اجماع از 4.3 درصد رشد داشته در حالی که آمریکا همان-فروش فروشگاه رز 7.5 درصد در مقایسه با انتظارات 4.0% افزایش یابد. در حالی که فروش “قوی” در پایان سه ماهه اول و به دو هفته از سه ماهه دوم این شرکت تعلیق آن قبلا ارائه راهنمایی های مالی با توجه به عدم قطعیت در مورد اثرات این بیماری همه گیر. به طور جداگانه انبار خانه اعلام کرد به طور منظم سه ماهه سود سهام از $1.50 سهم قابل پرداخت ژوئن 18 به سهامداران رکورد در ژوئن 4.

همچنین نگاه کنید به:به عنوان coronavirus نگه می دارد و استخر های عمومی بسته kiddie-استخر فروش صعودی و سازندگان استخر’ گوشی ‘زنگ خاموش قلاب’

• Kohl’s Corp. KSS, -5.10% ارسال شده ضعیف تر از حد انتظار در سه ماهه اول درآمد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس توقیف فروشگاه ها و نگهداری مشتریان به دور است. “ما وارد سال در یک موضع قوی مالی و کسب و کار ما ردیابی شد به انتظارات ما قبل از شروع بحران” رئیس اجرایی میشل Gass در بیانیه ای گفت. این شرکت گرفته شده است یک سری از اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله کاهش هزینه ها, کاهش هزینه capex در حدود 500 میلیون دلار و تعلیق به اشتراک گذاری buybacks و سود سه ماهه خود را. آن به پایان رسید سه ماهه با حدود 2 میلیارد دلار به صورت نقدی. آن را جایگزین و upsized یک گردان تسهیلات اعتباری به 1.5 میلیارد دلار صادر شده و 600 میلیون دلار از اوراق قرضه است که در سال 2025 است.

• Kroger Co. کرون -0.44% دیگر نمی خواهد به دنبال بازپرداخت پرداخت و از مزایای آن همکاران. “ما به دستور ما در بخش حقوق و دستمزد به طور مستقیم به اطلاع تعداد کمی از همکاران تحت تاثیر اخیر پرداخت اضطراری مرخصی پرداخت که ما نمی خواهد به دنبال بازپرداخت” یک سخنگوی شرکت گفت: در بیانیه ای ارسال به MarketWatch. MarketWatch رسیده و با یک پست از توییتر حاوی چه یک کاربر گفت یک نامه از بقال درخواست که صدها دلار بود مسترد و یا در معرض خطر است که این موضوع می تواند فرستاده شده به مجموعه. Kroger نیست اظهار نظر در مورد صحت نامه است. Kroger دریافت کرده است واکنش به تازگی بعد از آن فسخ آن “قهرمان پرداخت” که افزایش دستمزد توسط $2 به طور موقت. این شرکت پرداخت پاداش از $400 به صورت تمام وقت کارگران ساعتی و 200 دلار به صورت پاره وقت ساعتی کارگران در هزینه $130 میلیون.

• MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی MGM +2.05% شروع خواهد شد بازگشایی آن قمار در می سی سی پی در یک ظرفیت محدود در مه 25. بازگشایی شروع خواهد شد با کازینو اپراتور اعتصاب طلا کازینو توچال در Tunica به دنبال بازگشایی میسیسیپی را دراین توچال و کازینو در تاریخ 1 ژوئن. این شرکت گفت: هر کازینو میزبان یک “فقط دعوت” آخر هفته جلوتر از بازگشایی.

• Paychex Inc. PAYX, +0.66% دیدن است “نشانه های اولیه از اعتدال و ثبات” در آن معیارهای کلیدی کسب و کار با وجود “شدید” اثر COVID-19 در اقتصاد ایالات متحده. “ما اعتقاد داریم که ما قوی ترازنامه و انعطاف پذیری عملیاتی ما اجازه خواهد داد که برای موفقیت در مدیریت از طریق وضعیت فعلی در حالی که حفاظت از ما در جریان پول نقد و نقدینگی” این شرکت اعلام کرد. این انتظار است که آن را به اندازه کافی پول نقد برای حمایت از کسب و کار عادی عملیات به اشتراک گذاری repurchases و سود “را برای آینده قابل پیش بینی.” Paychex در حال همکاری با دولت برای درک نیازهای برنامه های جدید تأثیر مشتریان خود.

• Pier 1 Imports Inc. PIRRQ, -68.54% به دنبال ورشکستگی تصویب دادگاه شروع به منظم باد را از آن عملیات کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است با توجه به این که فروشگاه در حال حاضر بسته شده است. این شرکت فروش خود را موجودی و دارایی های باقی مانده از جمله مالکیت معنوی و تجارت الکترونیکی و کسب و کار. “این تصمیم به شرح زیر ماه از کار به شناسایی یک خریدار که ادامه خواهد داد به کار کسب و کار ما رفتن به جلو” رئیس اجرایی و رئیس امور مالی رابرت Riesbeck در بیانیه ای گفت. “متاسفانه به چالش کشیدن خرده فروشی محیط زیست شده است به طور قابل توجهی مرکب تاثیر عمیقی COVID-19 مانع توانایی ما برای تضمین چنین خریدار و نیاز ما به باد کردن.” این شرکت شروع خواهد شد انحلال فروش به عنوان به زودی به عنوان فروشگاه می توانید بازگشایی در انطباق با دستورالعمل های از ایالات و مقامات بهداشتی. خود را بدهکار-در-اختیار وام دهندگان به توافق اجازه می دهد تا خرده فروش به overdraw شیب آن وام در حدود 40 میلیون دلار به حمایت از آن ادامه عملیات طریق باد را دوره.

• صوتی خودرو, Inc. SAH, +2.41% دیده است “افزایش فعالیت های مصرف کننده” در طول چند هفته گذشته در بسیاری از بازارهای آن به عنوان stay-at-home سفارشات ناشی از این بیماری همه گیر شده است به تدریج آرام منجر به جدید و با استفاده از خودرو حجم نمایشی بهتر از انتظار می رود هفته به هفته. تا کنون در ماه مه خودکار خرده فروش را در همان فروشگاه جدید فروش خودرو با حجم پایین و کمتر از 20 ٪ از یک سال پیش و با استفاده از فروش خودرو با حجم پایین و کمتر از 15 درصد است. زمانی که شرکت گزارش سه ماهه اول نتایج در 30 آوریل مارس واحدهای جدید بود را تا 40 ٪ با franchised برگزار می گردد استفاده می شود واحدهای پایین 33%. در ضمن سود ناخالص هر واحد در ماه مه همچنان به کمتر از یک سال پیش با توجه قیمت تنظیم شده برای افزایش فروش. استفاده از وسیله نقلیه موجودی روز عرضه بهبود یافته به 29 روز در franchised برگزار می گردد فروشگاه از 37 روز در پایان ماه مارس.

• Southwest Airlines Co. LUV +6.31% شاهد بهبود در تقاضا و ضریب بار در مارس و انتظار بهبود بیشتر در ماه ژوئن. پس از عامل درآمد برای ماه آوریل کاهش یافت و 90% تا 95% و ضریب بار در حدود 8% به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر حامل هوا را تجربه کرده است. “متوسط بهبود” در تقاضای مسافر, رزرو و لغو سفر در ماه مه و در نتیجه خالص مثبت رزرو از طریق مارس 18. این شرکت انتظار دارد که ممکن است عامل درآمد به سقوط 85% تا 90% و برآورد ضریب بار به 25% تا 30% در مقایسه با انتظارات برای یک 90 درصد به 95 درصد کاهش در درآمد و ضریب بار از 5% به 10%. در ماه ژوئن غرب در حال حاضر در انتظار بهبود در عامل درآمد به کاهش 80% تا 85% و در ضریب بار به 35% به 45%.

• Stanley Black & Decker, Inc. SWK, +3.39% مطرح شده آن در سه ماهه دوم فروش چشم انداز با استناد به قدرت در ایالات متحده خود را خرده فروشی کانال برای ابزار و ذخیره سازی و امنیت جهانی است. این شرکت انتظار دارد آلی کاهش 20 ٪ تا 30 ٪ در مقایسه با راهنمایی های ارائه شده در مارس 30 از 35% به 45%. جدید ارشاد ارائه شده توسط رئیس امور مالی دونالد آلن در J. P. Morgan Homebuilding و ساختمان محصولات کنفرانس.

• تسلا, Inc. TSLA, +0.87% افزایش قیمت “کامل خود رانندگی” گزینه در آن وسایل نقلیه الکتریکی در سراسر جهان با 1000 دلار شروع جولای 1, مدیر اجرایی, Elon Musk توییتی. در حال حاضر این ویژگی هزینه $7,000. “این FSD قیمت ادامه خواهد داد به افزایش است به عنوان نرم افزار می شود و نزدیک به کامل خود رانندگی با قابلیت تنظیم مقررات تصویب” مشک گفت: در پیگیری صدای جیر جیر. “[در] آن نقطه ارزش FSD است که احتمالا در جایی در بیش از $100,000.” با وجود نام آن “کامل خود رانندگی” است نه به طور کامل خودمختار-رانندگی از ویژگی های اما نه با این نسخهها کار با تسلا خلبان به ارائه پیشرفته کمک راننده.

• United Airlines Holdings, Inc. UAL, +1.94% دیده است “بهبود متوسط” در تقاضا و کاهش لغو طول سه ماهه دوم و انتظار بهبود بیشتر در ماه جولای. مارس ناخالص رزرو کاهش یافت و 95% از یک سال پیش با مشتری لغو در “بی سابقه” سطح به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. در ماه مه و ژوئن برنامه ریزی ظرفیت پایین بود 90 درصد از سال پیش, سطح, اما UAL در حال حاضر انتظار جولای ظرفیت پایین حدود 75٪. به طور جداگانه این شرکت گفت که انتظار دارد تا سال 2020 تنظیم هزینه های سرمایه ای به زیر 4.5 میلیارد دلار و تا سال 2021 capex به “به” $2 میلیارد دلار. ایران انتظار ندارد به توان مورد نیاز برای تحویل هر هواپیمای جدید در سال 2022.

• ویزای Inc. V +0.88% مدیر اجرایی Al کلی انتظار اکثریت ویزای نیروی کار برای ادامه کار از خانه باقی مانده از سال 2020 است. “در حالی که ما در آوردن کارکنان به دفاتر ما در یک سایت توسط سایت اساس در مراحل انعطاف پذیری به کار باقی می ماند از راه دور است درست به انجام این کار برای کارکنان و خانواده های آنها” کلی گفت: در LinkedIn پست. این شرکت دارای یک مسئولیت اجتماعی برای ارائه به کسانی که ویزای کارکنان که به راحتی می توانید از خانه کار می کنند این فرصت را به نگه دارید انجام این کار است. “متاسفانه وجود دارد ده ها میلیون نفر از مردم که نمی توانید از خانه کار می کنند برای آنها نشان داده نمی شود تا کار به معنی پولی دریافت نمی کند.” “آن را به سادگی به نظر می رسد مشکلی برای ویزا کارکنان به ازدحام سیستم های حمل و نقل و جاده ها که ما باید انعطاف پذیری لازم برای هر دو همچنان پر تداوم کسب و کار در حالی که کار از خانه است.”

• Walmart, Inc. گزارش سه ماهه اول درآمد و فروش است که ضرب و شتم انتظارات به عنوان مصرف کنندگان انبار در طول بیماری همه گیر. آمریکا همان-فروش فروشگاه افزایش 10% با مواد غذایی, سلامتی و مواد مصرفی پیشرو در راه است. خارج e-commerce فروش افزایش یافت 74%. Walmart وارده نزدیک به 900 میلیون دلار در COVID-19-هزینه های مربوط از جمله $755 میلیون دلار پاداش برای همکاران راه اندازی تحویل اکسپرس که می شود خرید به مشتریان خانه در کمتر از دو ساعت و استخدام بیش از 235,000 همکاران جدید. خارج شده است تعطیل Jet.com “با توجه به ادامه قدرت Walmart.com نام تجاری.” شرکت اتحاد خارج مالی 2021 ارشاد با توجه به عدم قطعیت در اطراف همه گیر.

چگونه همه گیر می تواند تبدیل بالاتر Ed

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>