Coronavirus انجام شده است نه با ما تا زمانی که ما یک واکسن برای COVID-19: Q&A

نظر

نگرانی در مورد کوروناویروس خوشه ناشی از reopenings یا تظاهرات توده ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه صحبت سهشنبه با دکتر Caitlin رودخانه ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیت در مورد وضعیت این بیماری همه گیر. پرسش و پاسخ ویرایش شده اند و برای ظهر وضوح و جریان:

س: پس از آخر هفته روز یادبود به نظر می رسد مانند بسیاری از آمریکایی ها تصمیم گرفته اند آنها طوری انجام شده با کوروناویروس. این است که این ویروس انجام می شود با ما ؟

A. متاسفانه هیچ. من فکر می کنم ما در حال رفتن به مدیریت ما شیوع تا زمانی که ما امن و واکسن موثر که می تواند یک سال دیگر یا بیشتر بسته به چه چیز گشوده است.

Q. چه تصویر بزرگ در سراسر کشور مانند نگاه در این نقطه است ؟

A. برخی از نقاط کشور در حال انجام خوبی است. نیویورک و نیوجرسی که فوق العاده سخت ضربه و ضربه شد در اوایل شیوع در حال حاضر واقعا تبدیل گوشه و به دنبال بسیار خوب است. اما تعدادی از کشورهای دیگر یا واقعا هرگز تبدیل گوشه و یا آنها تا به حال یک دوره آرامش نسبی و در حال حاضر resurging.

Q. چه تاثیر هستند و ما از دیدن متحده بازگشایی اقتصاد خود را?

A. برخی از کشورهای در حال مبارزه. آریزونا, کارولینای جنوبی, آرکانزاس, فلوریدا و تگزاس می گوید که دوباره یا واقعا هرگز تبدیل گوشه و یا تا به حال یک دوره آرام و در حال حاضر شروع به نگاه کمی بدتر است. آن را تحمل کنم به همین دلیل است که برخی از آن مربوط به بازگشایی.

Q. و تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس?

A. من فکر می کنم آن را احتمالا کمی زود است که بگوییم این تظاهرات در حال بازی در یک نقش است. زمان از عفونت در بخش مراقبت های ویژه بستری است و حدود سه هفته است. آن را در اواسط ماه ژوئن در حال حاضر (پس) شاید (ما می دانیم بیشتر) در پایان این ماه یا اوایل ماه جولای.

Q. چه نگران هستید ؟

A. برخی از عوامل در مورد اعتراضات کاهش خطر. آنها در خارج از منزل. و برای بسیاری از مردم از آنچه که من جمع آوری آن ممکن بود به فاصله اجتماعی. نه هر کس بود. شما قطعا دیدم خوشه. و اگر چه جمعیت هستند و نگرانی ما برای انتقال, قطعا آن را کمی کمتر مربوط به من از بزرگ داخل سالن اجتماعات خواهد بود. ما باید یاد بگیرند که بیشتر به عنوان ما می بینیم چه اتفاقی می افتد در طول ماه آینده از آنچه خطر از فعالیت های آن است.

پرسش: در اوایل این ماه بیش از 1200 کارشناسان بهداشت عمومی امضا نامه ای اعلام کرد که این تظاهرات به “حیاتی به ملی بهداشت عمومی.” آیا اظهارات بود که خطر سیاسی اپیدیولوژی شما کمتر قابل اعتماد?

A. بهداشت عمومی همواره سیاسی است, و آن را سیاسی در راه است که تراز وسط قرار دارد با بهداشت عمومی ارزش. افرادی هستند که اتفاق می افتد به متخصصان بهداشت عمومی را نیز که پرشور در مورد برخی از سیاسی عنصر. همه ما در زندگی جوامع ما و همه ما مدافع برای جوامع ما است. من نگران هر چند که عمومی نشده است و با توجه به روشن توضیح برای اینکه چرا برخی از متخصصان بهداشت عمومی پشتیبانی (نژادی عدالت) تظاهرات وقتی همان مردم صحبت کردن در برابر اعتراض به بازگشایی شده است. وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای حرفه ای بهداشت عمومی به وضوح ارتباط برقرار, چگونه ارزش خود را دارند و چگونه خود را برای بهداشت عمومی اولویت تراز وسط قرار دارد با خطر پیام های آنها در حال ارسال.

س: صحبت از سیاست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به از سرگیری برنامه های خود تظاهرات شروع این شنبه در Tulsa, Oklahoma. این است که یک ایده خوب است ؟

A. داخل سالن تجمع جرم نیست توصیه من به خصوص اگر این افراد در آینده ممکن است از جوامع هستند که به شدت تحت تاثیر قرار. اگر یک توده جمع آوری شده است به جلو بروید من شخصا ایجاد ماسک های مورد نیاز, و من می خواهم بهداشت دست مورد نیاز است. برای ورود به ساختمان شما باید به (اعمال) Purell به دلیل خطرات ناشی از این حوادث بسیار بالا است. و اجتماعی فاصله البته شاید داشتن مردم نشستن هر دیگر و یا هر سوم صندلی.

پرسش: در آریزونا فرماندار مرتبط است افزایش COVID-19 موارد به افزایش تست. آیا او یک نقطه ؟

A. درست است که تست و موارد در ارتباط هستند. اما در مکان هایی از جمله آریزونا که در آن شما همچنین افزایش بستری شدن در بیمارستان و یا افزایش درصد تستهای که دوباره مثبت آن نشانه هایی از مشکل. و این فقط مربوط به تست.

س: به عنوان یک بهداشت عمومی رسمی چه پیام شما برای مکان هایی را که این ویروس بیش از حد به طور جدی ؟

A. آن را خیلی دیر نیست برای قرار دادن در محل دقیق بهداشت عمومی شیوه های که من می دانم که واقعا برای مردم و برای اقتصاد و برای رهبران سیاسی به دنبال. اما آن را خیلی دیر به انجام تست تشخیصی تماس ردیابی و جداسازی. این گزینه هنوز باز است برای ما.

Q. چه می تواند ما را از کشورهای دیگر ؟

A. کره جنوبی, سنگاپور, نیوزیلند, ایسلند استرالیا و آلمان با استفاده از این شیوه برای کنترل شیوع بیماری خود را. و در حال حاضر آنها باید آزادی بسیار بیشتری برای انجام کارها در جامعه خود را برای دیدن بستگان سالمند به نوع دست آوردن مجدد برخی از آنها زندگی عادی. ما واقعا باید این گزینه در حال حاضر است.

Q. آیا ما در معرض خطر از دیدن مجموعه ای بی پایان از خوشه در سراسر کشور ؟

A. من معتقدم که ما همچنان باید به مدیریت این ویروس تا زمانی که ما یک واکسن. ما هنوز هم می خواهید به صرف زمان کمی بیشتر در خانه, پوشیدن, ماسک, بهداشت دست, اجتناب از تجمع جرم. کسانی که فعالیت های ما در حال رفتن به باید به دنبال.

Q. چگونه نگران حال شما از ديدگاه بهداشت عمومی در مورد این چیز درهم و برهم رویکرد است که ما شاهد از دولت به دولت ؟

A. وجود دارد اتاق را برای بهبود در رهبری فدرال پاسخ در بستن این شکاف. اما نیز وجود دارد که من فکر می کنم اتاق به ادامه حمایت از دولت و مقامات محلی که در خط مقدم.

Q. آیا گسترش بیماری بیشتر از طریق آئروسل انتقال و یا بزرگتر قطرات?

A. به نظر می رسد مانند یک اکثریت انتقال از طریق قطرات و به همین دلیل همه ما پوشیدن غير پارچه ماسک صورت برای جلوگیری از آن قطرات است که ما تولید زمانی که ما در حال صحبت کردن یا آواز خواندن و یا فریاد از گسترش در سراسر. اما وجود خواهد داشت برخی از کسری از ویروس است که به طور موثر aerosolized و آنها نوع شناور در اطراف. است که هر چند مسیر اصلی انتقال است. اما من اضافه خواهد شد که علم در این است که همیشه در حال تحول است و این یک چیز دشوار است برای توصیف به طوری که ممکن است تغییر کند.

Q. چه در مورد سطح انتقال از چیزهایی مانند دکمه های آسانسور و درب دستگیره ؟

A. بالا-سطوح تماس می تواند یک انتقال خطر و همه ما باید هوشیار باشیم که در مورد. آن است که آسان تر به دخالت در بالا لمس سطوح چرا که ما می توانیم در ضد عفونی کردن آنها و همه ما می تواند مراقب باشید به استفاده از بهداشت دست بعد از دست زدن به آنها را. به طوری که یک چیز آسان تر برای کاهش از فرد به فرد یا تماس با مشترک فضاهای مانند یک کلاس درس و یا یک دفتر. اما ممکن است به انتقال ویروس از طریق سطوح آلوده.

س: بسیاری از بیماری ما شاهد به تازگی در مکان های خاص مانند خانه های سالمندان و یا هند رزرو و یا گوشت های بسته بندی گیاهان است. پس چرا حد بقیه از کشور ؟

A. آن را دشوار است به درک چگونه شما می تواند منطقی سپر یا پیله خانه های سالمندان و یا افرادی که در correctional facilities. دشوار است تصور کنید که آنها هرگز واقعا امن است اگر شیوع مواج در جامعه است. آن را بسیار دقیق تر و معقول استراتژی برای کنترل شیوع این بیماری برای همه ما, به طوری که هیچ یک از ما به ترس است که به زندگی می کنند. همچنین فقط به خاطر اینکه کسی ممکن است کم خطر بر روی کاغذ این بدان معنا نیست که آنها بدون خطر است. افرادی هستند که قبلا سالم افرادی که جوان هستند که هنوز بیماری شدید و گاهی حتی مرگ ناشی از این عفونت است.

س: اگر شما دعوت به یک مهمانی شام, آیا شما فکر می کنم شما باید خود را به ارمغان بیاورد ظروف خود را در صندلی خود را کمی در جدول ؟

A. من نشان می دهد که مردم بررسی بار بیماری در جوامع خود. مکان های که در حال حاضر با داشتن بسیاری از coronavirus انتقال خواهد بود امن تر از مکان هایی که واقعا تلاش. در خارج از منزل است امن تر از داخل خانه. برخی از این هم بستگی دارد که فرد در معرض خطر. اگر شما مسن تر هستند و باید شرایط بهداشتی اساسی شاید فقط رفتن تمام راه را. اما اگر شما لازم نیست که بسیاری از عوامل خطر برای بیماری شدید و شما لازم نیست که کسی در خانواده شما یا کسی که شما در تماس با آن است کسانی که زمینه آسیب پذیری شما ممکن است چند آزادی های بیشتر.

Q. من سالم اما من 80 ساله از ترس به بازدید از آپارتمان من. آیا من می توانم به او بگویید که آن را OK به در می آیند ؟

A. این یکی از سخت مناطق خاکستری. توصیه من برای افرادی که مسن هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی است که شما را ملاقات کند در حالی که در خارج اجتماعی فاصله.

س: اجازه دهید بحث در مورد بازگشایی مدارس. می تواند ما را ساخت که تصمیم گیری در حال حاضر ؟

A. جوامع ادامه خواهد داد تا مجبور به ارزیابی مجدد بار بیماری در جوامع خود. آنها باید آماده انعطاف پذیر و سازگار است. در کشورهای دیگر است که باید بازگشایی مدارس و گاهی اوقات که خوب می رود و گاهی اوقات وجود دارد شیوع این بدان معناست که آنها را reclose مدارس. بنابراین همه ما باید آماده انعطاف پذیر و پاسخگو به ما شرایط محلی.

س: آنچه در مورد دانشگاه?

A. این مزیت است که دانشگاه باید در این است که آنها قادر به کنترل جمعیت کمی بیشتر. آنها می توانید مجموعه ای مورد نیاز است که می گویند شما باید در روال تست های تشخیصی یک بار در ماه و یا شما رو به پوشیدن ماسک. اما حقیقت این است که ما نمی همیشه در مواجهه با این بیماری همه گیر و بنابراین بسیاری از مشروع سوال در مورد چگونه آن را همه در حال رفتن به محل کار.

س: شاید شما می توانید کنترل در محوطه دانشگاه اما واقعیت این است که افراد جوان با هم در خارج از دانشگاه. آنها به, آنها به میله و آنها آویزان است.

A. که یک عامل پیچیده برای اطمینان حاصل کنید. و به شما حق آن را سخت به تصور کنید که چگونه دانشگاه خواهد بود قادر به نفوذ در رفتار یا شیوه از دانش آموزان خود را که خارج از محوطه دانشگاه. خبر خوب این است که کالج سن افراد در معرض خطر کم از بیماری شدید به طوری که یک عامل کاهش. اما یک سوال دشوار است.

پرسش: با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مردم از 15 تا 24 ساله حساب 116 از 100,000 مرگ و میر. پس چه پیام ما نیاز به ارسال به جوان مردم ؟

A. این درست است که افراد جوان هستند در کاهش خطر بیماری شدید اما با این وجود افراد جوان هستند یک پل. ما همه پل ها را برای افرادی که بیشتر در معرض خطر. و بنابراین حتی اگر جوان خود مردم احساس نمی کنند که آنها در معرض خطر بیماری شدید با آلوده شدن و با قرار دادن خود در معرض خطر و باقی مانده در آن شبکه اجازه می دهد که ویروس به گسترش است.

س: چرا این ویروس به طور نامتناسبی ضربه آفریقایی جامعه?

A. کاملا درست است که مردم از رنگ تجربه نرخ بالای عفونت و هنگامی که آنها را از آلوده شدن آنها بدتر نتایج به طور متوسط. من خیلی دوست دارم واضح تر اطلاعات در مورد که در آن و چگونه مردم در حال تبدیل شدن به آلوده به دلیل است که اجازه می دهد ما را به خیاط ما کاهش تلاش های بیشتر به طور خاص.

Q. چگونه است ؟

A. اگر مردم در حال تبدیل شدن به آلوده چرا که آنها زندگی می کنند در جمع زندگی تنظیمات یا شلوغ مسکن, خوب, سپس شما ممکن است شروع به فکر می کنم در مورد مداخلات است که اجازه می دهد مردم را به فضای کمی بیشتر. اگر مردم در حال تبدیل شدن به آلوده در محل کار ضروری هستند زیرا کارگران پس ما باید کار بیشتری برای محافظت از اساسی ما کارگران است. بسیار مهم است به درک که چرا مردم از رنگ ها در معرض خطر عفونت به طوری که ما در واقع می تواند دخالت کند.

Q. شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد درجه که گرم و مرطوب آب و هوا در تابستان ممکن است tamp کردن بیماری همه گیر. هنگامی که شما نگاه در سراسر جهان و ایالات متحده چه نتیجه گیری می تواند به شما در مورد قرعه کشی فصلی?

A. من نمی بینم شواهد قوی برای فصلی. وجود دارد از جمله در ایالات متحده آمریکا است که باید بسیار خلاصه آب و هوا است که هنوز تجربه شدید انتقال و ما می بینیم که در سراسر جهان به عنوان به خوبی. که می شود گفت در بسیاری از بسیار واقعی باز سوال. من فکر نمی کنم که ما می دانیم به اندازه کافی در مورد فصلی که واقعا گویند که ما تجربه یک سقوط موج.

س: چرا شما تغییر ذهن خود را در مورد ارزش ماسک?

A. من یکی از کارشناسان در اوایل شیوع آن را توصیه نمی ماسک و پس از آن در ماه مارس, من نقل مکان کرد به معرفی ماسک.

Q. چگونه آمده است ؟

A. در اوایل شیوع من نگاه به (کشورهای آسیایی’) تجارب و دیدم که آنها با داشتن یک مقدار بهتر زمان خود را کنترل شیوع. بنابراین من تغییر توصیه من. که من تکامل و من سعی می کنم به بحث در مورد زمانی که فرصت مطرح می شود اما من مطمئن هستم که تکامل در سطح ملی شد و تا کنون به وضوح گذاشته. من نمی سرزنش مردم برای اینکه کمی اشتباه است. احساس می کنم که ماسک به کمک و بنابراین من در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم توصیه می کنند به آنها.

Q. چه شما می خواهم به دانستن در مورد تغییر علم ؟

A. ما دائما در حال یادگیری است. این یک نام تجاری جدید پاتوژن است که جهان تا به حال هرگز دیده می شود قبل از ماه دسامبر و بنابراین ما شروع از ابتدا. حتی آنچه ما امروز می دانیم این است که یک قطعه کوچک از پازل و ما به طور مداوم به یادگیری بیشتر.

Q. آیا این خطر وجود ندارد که مردم را به نتیجه گیری کرد که کارشناسان نمی دانند که آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد ؟

A. متاسفانه همانطور که ما در حال تجربه این بیماری همه گیر ما نیاز به تصمیم گیری بدون داشتن تمام داده ها و تجزیه و تحلیل است که ما آرزو می کنم ما می تواند داشته باشد. اما فقط هیچ راهی وجود دارد ما واقعا می تواند حرکت هر چه سریعتر برای دریافت این اطلاعات با هم. مواقعی وجود دارد که ما همه چیز اشتباه است و ما را به یک انتخاب است و ما بعد از یادگیری است که ما نیاز به به روز رسانی آن انتخاب است. من فکر می کنم به طور مداوم در برقراری ارتباط است که عدم قطعیت — چه شناخته شده و چه شناخته شده و چه چیزی بهترین را حدس بزنید — این است که واقعا مهم است.

Q. آیا بزرگترین گمنام در این نقطه است ؟

A. برای من بزرگترین گمنام هستند و نقش کودکان و انتقال است. وجود دارد واقعا مهم سوال باز در مورد اینکه آیا کودکانی که asymptomatically آلوده و یا بسیار خفیف آلوده هستند به عنوان عفونی به عنوان بزرگسالان است. که برای من یک سوال باز است.

Q. چه در مورد خطرات دوران بارداری?

A. من را دیده اند و نه هر گونه اطلاعات است که نشان می دهد که زنان باردار در معرض خطر ابتلا به عفونت از خود nonpregnant اما جمعیتی مشابه همتایان. من هم چیزی ندیدم که نشان می دهد آنها بیشتر احتمال دارد به تجربه شدید نتایج. محدود شواهد نشان می دهد که زنان باردار در معرض خطر بالا.

پرسش: یک مطالعه جدید نشان می دهد که یک استروئید به نام دگزامتازون کاهش مرگ و میر در میان به طور جدی بیمار COVID بیماران. آیا این تغییر پاسخ ما در هر راه است ؟

A. نتایج که دادگاه دلگرم کننده بود. آن نشان داد که برای افرادی که در هواکش این دگزامتازون باعث کاهش مرگ و میر یک سوم; برای افرادی که در اکسیژن اما نه تهویه را کاهش مرگ و میر حدود یک پنجم. آن را تغییر می دهد خطر مرگ آن نیست ولی آن را حذف کنید. افرادی که دچار بیماری شدید در حال حاضر یکی دیگر از ابزار در جعبه ابزار برای کمک به جلوگیری از مرگ و میر. این خبر خوبی نیست تغییر مسیر از ما شیوع.

س: آخرین مدل از دانشگاه واشنگتن پروژه بیش از 200 ، 000 COVID-19 مرگ Oct. 1 در ایالات متحده است. می کند که به نظر می رسد قابل قبول به شما ؟

A. وجود دارد یک پدیده جالب اتفاق می افتد در حال حاضر که من در غواصی به فقط این صبح است. تعداد موارد جدید در ایالات متحده شده است تا حد زیادی تخت اما تعداد مرگ و میر کاهش پیدا کرد. که خبر خوبی است اما از آن است که کمی گیج کننده است.

س: فکر می کنید چه می گذرد ؟

A. آنچه که من فکر می کنم که اتفاق می افتد این است که نیویورک و نیوجرسی بودند که بسیار سخت ضربه شد و ثبت نام تعداد زیادی از مرگ و میر در کشور است. در حال حاضر که شیوع آمده است تحت کنترل آنها کمک نمی کند اگر می خواهد به عنوان بسیاری از مرگ و میر به ملی ما بالغ. اگر شما نگاهی به کشورهای دیگر هر چند مرگ آنها عمدتا مسطح است. برخی از آنها شناور یا شناور پایین اما تا حد زیادی ، ما آمار 200,000 اکتبر? من فکر می کنم آن را قابل قبول اما من فکر می کنم آن خواهد شد بستگی دارد در این روند است که ما شاهد در ایالات متحده هستند که تجربه بیشتر موارد. اکتبر طولانی از زمان در حال حاضر, بنابراین آن را دشوار است به اطمینان می گویند.

بیشتر پرسش و پاسخ با عنوان: Coronavirus کارشناسان در مورد آنچه به انجام و ایالات متحده در پاسخ به همه گیر

تدریس خصوصی در خانه: به اشتراک گذاری خود را coronavirus داستان. ما ممکن است انتشار نظرات و پیشنهادات خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de