با بیکاری فزاینده و کسب و کار تحت فشار مالی در طول coronavirus شیوع آن را تنها یک ماده از زمان قبل از بسیاری از اعلام ورشکستگی برای رسیدگی به بدهی های خود را دریافت و یک شروع جدید برخی از ناظران می گویند.

اما اگر دادگاه ورشکستگی هستند مورد غرق در موارد سیل شروع نمی شود در ماه آوریل است.

وجود 47 درصد کمتر از مصرف کننده ورشکستگی در مارس سال 2020 در مقایسه با آوریل 2019 با توجه به آمار منتشر شده روز سه شنبه توسط آمریکا ورشکستگی موسسه (ABI).

که 36,150 جدید مصرف موارد در ماه گذشته به عنوان مخالف 67,802 در همان ماه در سال گذشته با توجه به ABI یک انجمن حرفه ای برای وکلا و قضات درگیر در روند ورشکستگی است.

تعداد تجاری ورشکستگی براده در آوریل 2,278 دفاع کرد گرفته شد بود 35% افت از یک سال پیش. که حتی در حالی که کسب و کار ثبت 26 درصد بیشتر از فصل 11 براده نسبت به یک سال پیش. (J. Crew, مجلل لباس شرکت ثبت یک فصل 11 مورد در روز دوشنبه.)

در همین حال بیش از 30 میلیون نفر در زمینه رفع بیکاری تا پایان مارس در حالی که یک کسب و کار-فعالیت های شاخص در اقتصاد بخش خدمات آمار پایین ترین سطح خود در طول ماه.

پس چه می دهد ؟

وجود دارد متفاوت نظریه در پشت قطره در ورشکستگی براده.

به 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه نقش با توجه به امی Quackenboss ابی اجرایی مدیر.

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل مجاز $1,200 پرداخت به افراد واجد شرایط, $2,400 به ازدواج و 500 دلار برای هر کودک است. این لایحه همچنین کنار گذاشته $349 میلیارد بالقوه بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک. (قانون گذاران مجاز یکی دیگر از $320 میلیارد برای وام برنامه پس از اولین قابلمه پول وام زد.)

‘فوق العاده ای از اقدامات انجام شده توسط کنگره و دولت برای کمک به افراد و کسب و کار آب و اولیه شوک اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر به احتمال زیاد staved کردن براده ورشکستگی به تاریخ.’

— امی Quackenboss, مدیر اجرایی, از آمریکا و ورشکستگی موسسه

“فوق العاده ای از اقدامات انجام شده توسط کنگره و دولت برای کمک به افراد و کسب و کار آب و اولیه شوک اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر به احتمال زیاد staved کردن براده ورشکستگی به تاریخ” Quackenboss در بیانیه ای گفت.

او افزود: ورشکستگی می تواند یک “مالی بندر امن” رفتن به جلو.

IRS فرستاده بود از نزدیک به 90 میلیون چک از اواسط ماه آوریل است اما برخی می گویند یکی کردن پرداخت نخواهد نمود.

زمانی که مردم به طور ناگهانی در مواجهه با مشکلات مالی بسیاری از همین حالا بلافاصله رفت و آمد مکرر از ورشکستگی سعید جان Colwell, رئيس جمهور از انجمن ملی وکلای مدافع ورشکستگی مصرف کننده. در حال حاضر “مردم در یک حالت شوک آنها نمی تواند فکر می کنم راست” او گفت:.

اما به عنوان متحده پایان خاموش کردن سفارشات و بسیاری از furloughed و گذاشته کارگران سعی کنید برای پیدا کردن کار Colwell گفت: “روشن است که براده در حال رفتن به رفتن به بالا. هیچ تردیدی در مورد آن.”

‘آن را پاک کردن براده در حال رفتن به رفتن به بالا. هیچ سوال در مورد.

— جان Colwell, رئيس جمهور از انجمن ملی وکلای مدافع ورشکستگی مصرف کننده

آن را نیز می تواند بیش از حد گران قیمت برای برخی از مصرف کنندگان به فایل برای ورشکستگی Colwell اشاره کرد. کسی تشکیل پرونده فصل 7 مورد که liquidates یک فرد غیر حفاظت شده دارایی به طور معمول به پرداخت در حدود 2000 $تا 3000 $در صف مقابل — و این که هیچ هزینه به خصوص برای کسی که به دنبال ورشکستگی حفاظت Colwell گفت.

در سن دیگو, کالیفرنیا. منطقه ای که در آن Colwell آثار یک فصل 13 مورد که در آن بدهکاران پرداخت وام خود را از طریق اقساط می تواند هزینه بیش از $3,900. کسانی که هزینه های قانونی می شود گنجانیده شده در این طرح پرداخت او اشاره کرد.

یکی دیگر از دلایل ممکن برای شیب در ورشکستگی این است که بسیاری از دادگاه ها باید تعطیل در جلسات حضوری برای زمان حال گفت: بن Iverson یک استاد در دانشگاه بریگهم جوان را ماریوت مدرسه کسب و کار. “این در واقع ممکن است دشوار است برای کسی که به فایل برای ورشکستگی اگر آنها نمی دانند که چگونه به فایل الکترونیکی” Iverson گفت MarketWatch.

عامل دیگر: بسیاری از شرکت ها و مصرف کنندگان هنوز هم نمی دانم که چگونه منابع مالی خود را تکان بیرون Iverson اشاره کرد. برخی از صاحبخانه شرکت های کارت اعتباری و وام دانشجویی وام دهندگان هستند و خواستار پرداخت در حال حاضر, او گفت:.

“فوری آن باعث به فایل برای ورشکستگی قرار داده شده اند در انتظار برای یک دوره از زمان منجر به کاهش کوتاه مدت در ورشکستگی براده” گفت: Iverson. او فکر می کند این آرامش می تواند در نهایت در دو تا سه ماه است. “در نهایت دهندگان شروع به پرداخت نیاز دارد که باید منجر به یک موج ورشکستگی در آن زمان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de