Coronavirus کودک مراقبت از بحران تاپ نگرانی به عنوان ملت یمن به بازگشایی شده است. پدر و مادر بپرسید: چه تماشا کنند.

کارلوس اتکینز, 27 استفاده می شود به صرف روزهای هفته با 2 سال با پسر ملاکی گرفتن پیاده روی و خواندن کتاب قبل از رفتن به شب به قدرت شستن پیاده رو انتخاب کنید تا به سطل زباله و حذف نقاشی های دیواری در مرکز شهر دیترویت به صورت محلی و سازمان های غیر انتفاعی. سپس COVID-19 همه گیر تعطیل کردن شهر و پسرش مرکز مهد کودک اما نه اتکینز کار ضروری کارگر. پس از reassigned به یک ظهر شیفت به پایان می رسد که در ساعت 9 شب او را درهم برای پیدا کردن مراقبت از کودکان با تکیه به شدت در خود مامان و عمه.

حتی چادری در یک jumpsuit دستکش و ماسک خط خود را از کار حمل خطرات بهداشتی و او را از ترس از خانه آوردن این ویروس مرگبار به دو خانواده تخت او سهام خود را با مادر و خواهر کوچکترش. و به شدت محافظ پسر جوان به اتهام او در شگفتی که آیا پسرش را باید بازگشت به مهدکودک وقتی میشیگان بازگشایی.

“آن را قریب به اتفاق قربانیان. من سعی کنید به تمرکز بر روی آن” اتکینز می گوید. “من فقط امیدوارم و دعا می کنم برای بهترین است.”

آنچه مدارس را مانند زمانی که آنها re: برنامه ریزی روز, صفحه اصلی, بیشتر, آموزش آنلاین, بسیاری از شستن دست

هنگامی که مدارس بازگشایی?: به زودی آموزش و پرورش رهبران می گویند با وجود اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن

فشار به راه اندازی مجدد اقتصاد کشور در حال خروج میلیون ها نفر از پدر و مادر مانند اتکینز در سختی اتصال. آنها نمی تواند بازگشت به کار بدون کسی برای مراقبت از کودکان خود را, آیا کودکستان یا مهدکودک امکانات نگهداری از کودکان یا بستگان. و حتی اگر آنها می توانند مراقبت از آنها نگران متحده به سرعت در حال حرکت است و ممکن است با قرار دادن کودکان خود را’ زندگی در خطر است.

این هفته ویسکانسین دیوان عالی کشور رد یک فرمت از دولت stay-در-خانه سفارش. در برخی از مکان های کارکنان هستند که به نام بازگشت به کار قبل از کودک-مراقبت از امکانات باز است.

عدم مراقبت از کودک است که به سرعت در حال ظهور به عنوان یکی از بزرگترین موانع اقتصاد تندرست می گوید: پاتریشیا کول, مدیر ارشد, از سیاست فدرال برای صفر تا سه غیر انتفاعی متمرکز در اوایل دوران کودکی توسعه است.

“مراقبت از کودک بنیادی است و به ملت ما توانایی بازیابی از این بحران” کول در مصاحبه مطبوعاتی قرار داده شده توسط رابرت وود جانسون پایه و اساس است.

COVID-19 فرو کودک-مراقبت از سیستم به بحران

COVID-19 است سقوط کودک-مراقبت صنعت و 90 درصد آن توسط بخش خصوصی اجرا به یک بحران امثال آن ملت هرگز دیده می شود.

در حال حاضر کودک-مراکز مراقبت از گران به کار گیرند و در آنجا ماند شناور در سود ناچیز. مراقبان و دیگر کارکنان یک سوم از آنها گذاشته شده اغلب در فقر دستمزد و کمک های دولتی قادر به پرداخت هزینه مراقبت از کودک برای کودکان خود.

در حال حاضر کودک-مراقبت از طرفداران معتقدند این کشور در حال حاضر شکننده سیستم است در معرض خطر سقوط است. آنها در حال لابی کردن برای میلیاردها بیشتر در فدرال کمک به اطمینان از قابل اعتماد مراقبت از کودکان در دسترس است به پدر و مادر است.

هر چند در بسیاری از مکان آنها لازم نیست به از این بیماری همه گیر آغاز شد نزدیک به نیمی از کودک-مراقبت از امکانات در سراسر کشور را تعطیل, برخی از آنها را به طور نامحدود به عنوان coronavirus خانواده مجبور به نگه داشتن بچه ها در صفحه اصلی بر اساس یک نظرسنجی از کودکان-ارائه دهندگان مراقبت های انجام شده توسط انجمن ملی برای آموزش و پرورش کودکان خردسال (NAEYC).

هفده درصد از ارائه دهندگان بسته به هر کس به جز فرزندان ضروری پرسنل. از امکانات آن باقی مانده اند باز 85 درصد عامل در کمتر از 50 درصد از ثبت نام ظرفیت و اکثر کسانی که در کمتر از 25 درصد از ظرفیت نظرسنجی انجام شده در ماه آوریل یافت.

“ما را به طور کامل نمی دانند و در عین حال که از کودک-مراقبت از ارائه دهندگان خدمات و امکانات هستند که قصد جان سالم به در این بحران اقتصادی چرا که آنها فقط نمی تواند نگه داشتن درب باز می گوید:” جاوید Siddiqi, مدیر عامل شرکت, شکار, موسسه آموزش غیر انتفاعی و کری در کارولینای شمالی.

همچنین مشخص نیست که چگونه بسیاری از ارائه دهندگان خواهد بود قادر به پرداخت هزینه برای بازگشایی و یا در چه ظرفیت با سخت پروتکل های درمانی جدید که از ایالتی به ایالت متفاوت است. برخی از قوانین جدید محدود کردن تعداد فرزندان است که می تواند در هر گروه و در بسیاری از موارد نیاز به همان کودکان و بزرگسالان بود با هم قرار داده شده در هر روز است. کودک-مراقبت از مراکز نیز در صورت بالاتر هزینه های اضافی برای نیروی انسانی, حفاظت فردی, تجهیزات ضد عفونی کننده دست و لوازم تمیز کردن.

اردوهای تابستانی و برنامه ها نیز کاهش یافته و در زمان های سخت و رانده شده از کسب و کار. آنهایی که هنوز ایستاده در حال تلاش برای کشف کردن اگر و یا چگونه آنها می توانند بازگشایی با خیال راحت.

نیمی از امکانات بسته های باقی مانده ارائه دهندگان کشیده

کودک-مراقبت از ارائه دهندگان که باقی مانده اند باز به تماشای بیش از فرزندان کارگران ضروری کشیده به نقطه شکستن.

کریستال Perry-اعطای 38 ساله و مادر سه کودک اجرا می شود یک خانواده مهدکودک در پرریس کالیفرنیا در یک شهر کوچک در کنار رودخانه شهرستان است. برای 12 ساعت در امتداد با کمک او 17 ساله دختر او را برای مراقبت هشت فرزند که پدر و مادر ضروری کارگران از آتش نشانان به یو پی اس کارگران در محدوده سنی 1 تا 9.

در سن مدرسه کودکان و نوجوانان یادگیری از راه دور در شش کامپیوتر که به طور معمول آهسته او WiFi به خزیدن. او آشپز خانه, سوپ, از, تازه, مزرعه تولید برای افزایش سیستم ایمنی بدن خود را. ضد عفونی کننده دست squirted آزادانه در طول روز به کمی در کف دست نگه داشته است بیماری در خلیج. در دو ماه گذشته او تا به حال حتی یک آبریزش بینی.

“پدر و مادر ما به ما نیاز دارند. آنها لازم نیست که خانواده در اطراف. این یک نیاز مبرم. من احساس بد اگر من بسته” Perry-گرانت می گوید. “هیچ کس تا به حال کار آنها می تواند تا ترک, بنابراین من نمی تواند یا نه.”

اما Perry-اعطای نمی تواند در هر یک را بیشتر از کودکان است. او هیچ دهانه و یک لیست انتظار.

“این بسیار به قلب که آیا ما در حال رفتن به قادر به فقط بازگشایی اقتصاد می گوید:” مایکل Madowitz یک اقتصاددان در مرکز آمریکا که مطالعات کودک-مراقبت میباشد. “هستند بسیاری از دلایل که چرا ما نمی توانیم فقط یک تلنگر سوئیچ و این بسیار بالایی در این فهرست است.”

برای Demetriss “دمی” DeShazior یک 41 ساله دستیار پزشکی در میامی, فلوریدا, مراقبت از کودک در صدر فهرست او را از نگرانی.

مادر او babysat او 2 سال در حالی که DeShazior ورشکستگی در لیست انتظار طولانی برای بخشی از یارانه مراقبت از کودک. هنگامی که او هفت ماه حامله DeShazior آموخته است که او می خواهم یک نقطه امن, اما این بود که یک ماه قبل از همه گیر رسید. قبل از او می تواند پایان پر کردن کاغذ بازی کودک-مراقبت از امکانات بسته شده است.

بنابراین DeShazior زمان خانواده پزشکی را زودتر از او پیش بینی شده در ماه مارس به ماندن در خانه با پسرش. در حال حاضر او تقاضا برای مراقبت از کودکان برای کودک نو پا خود را و 5-هفته به عنوان ضروری سلامت کارگر اما او خبري در حال رشد است.

“اگر من بازگشت به کار خواهد بچه ها من از امن پیمانکاری COVID-19 در مهد کودک?” DeShazior عجایب. “من حتی مهدکودک های تحت پوشش برای هر دو بچه ها من بازگشت تاریخ؟”

ملت نمی بازگشایی با بچه ها هنوز در خانه

حتی قبل از coronavirus پاره سراسر کشور پدر و مادر درهم به مراقبت از کودک. با بیش از حد چند لکه برای پاسخگویی به تقاضای بار سقوط سنگین در دستمزد پایین والدین و خانواده ها از رنگ. در حال حاضر میلیون ها نفر بیشتر نقاط ممکن است از بین میره.

سنتی backstops مانند پدربزرگ و مادربزرگ استفاده می شود که به مرحله برای مراقبت از کودکان در حالی که پدر و مادر مشغول به کار متعلق به جمعیت های آسیب پذیر به کوروناویروس.

“اکثر کشورهای در حال صحبت کردن در مورد مراقبت از کودک, اما وجود دارد یک کیسه مخلوط از نظر چگونه بسیاری از آنها در واقع در حال planful در مورد آن. هنگامی که شما به عنوان یک دولت بگو ما باز,’ اما پس از آن شما لازم نیست به راهنمایی در اطراف کودک مراقبت قرار می دهد که این بار این وضعیت در خانواده ها می گوید:” NAEYC مدیر عامل شرکت Rhian Evans Allvin. و این که Allvin می گوید: “تشدید در حال حاضر موجود بی عدالتی در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش از آنجا که ذاتا خانواده های ثروتمند باید گزینه های بیشتر.”

به عنوان پدر و مادر بیشتر آماده شدن برای بازگشت به کار وقاحت از چالش های پیش روی کشور گریخته کودک-مراقبت از سیستم سرسام آور است.

چهار در 10 بزرگسالان کار کودکان زیر 18 سال. نزدیک به 60 درصد از کودکان زیر 5 سال در شرکت منظم هفتگی مراقبت از ترتیبات و سوم شدند در یک کودک-برنامه مراقبت از برخی از نوع قبل از coronavirus زده. در عین حال با بسیاری از کودکان-ارائه دهندگان مراقبت از خانواده کوچک daycares پس از برنامه های مدرسه بسته شدن فروشگاه به طور نامحدود پدر و مادر در سست به پایان می رسد.

“پدر و مادر که به نام بازگشت به کار در این نقطه واقعا ممکن است پیدا کردن چالش در تامین مراقبت و یا حتی در برخی موارد تامین مراقبت آنها عادت کرده اند می گوید:” دن Wuori مدیر آموزش های اولیه در شکار موسسه که دارای یک پایگاه داده پیگیری امور خارجه کودک-مراقبت از سیاست.

در میان کسانی که پدر و مادر لورا برد, 35, منابع انسانی, عمومی از نیوآرک نیوجرسی و از 7 ساله که کار از خانه از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“ما جدید طبیعی” مطرح خواهد شد برخی از مشکلات پس از من دستور برای بازگشت به کار. به عنوان دولت بازگشایی ما مراکز مهد کودک و اردوهای تابستانی خواهد بود نه عامل آن ایجاد خواهد شد مراقبت از کودک مسائل برای من می گوید:” برد که با توجه به در نظر گرفتن مرخصی در صورت لزوم.

انتخاب دردناک بین خطرات بهداشتی و حقوق

بازگشایی اجبار پدر و مادر در گرجستان فلوریدا و کشورهای دیگر به یک عذاب آور انتخاب بین به طور بالقوه خطر سلامت خود و سلامت خود و فرزندان و درآمد چک.

در اواخر شب و اوایل صبح ساعت کریستی مورنو, 39, دو زبانه مدیر تحریریه فشار یک توپ استرس در حالی که ارسال ایمیل های کار از کانزاس سیتی صفحه اصلی.

او موقت است و یک میز گرد کوچک در گوشه ای از اتاق ناهار خوری تحت پوشش ولگرد مداد رنگی و دستگاه شارژر. این مادر تنها دو قرون 10 و 13 توازن نظارت بر کودکان خود را آموزش و مشاوره Latino پدر و مادر مشغول به کار در هتل ها و رستوران ها در چگونه برای پیدا کردن مراقبت از کودک. در رسانه های اجتماعی پدر و مادر از گروه های پر از نگرانی و سردرگمی: آنچه خانواده ها قرار است انجام دهید ؟

نگرانی های در حال اجرا به خصوص برای پدر و مادر که کودکان دارای شرایط بهداشتی است که قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر برای coronavirus. بسیاری از نمی توانیم پایین تر-گزینه های در معرض خطر مانند نگهداری از کودکان و دایه و یا داشتن یکی از والدین در خانه بمانند. این پدر و مادر می گویند حتی اگر آنها می توانند مراقبت از آنها نمی دانند که اگر آنها باید فرستادن بچه های خود را. برخی از کارکنان می توانند از مرخصی استعلاجی و یا گسترش خانواده و پزشکی ترک اگر آنها در حال مراقبت از یک کودک زمانی که مدارس و مهد کودک بسته هستند تحت خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون که به قانون امضا شده در ماه مارس, اما نه همه که گزینه.

“پدر و مادر بودن مجبور به این Catch-22 می گوید:” Keri رودریگز موسس و رئيس جمهور از ملی پدر و مادر, اتحادیه اروپا یک شبکه از پدر و مادر سازمان در سراسر کشور است. “آنها احساس نیاز مبرمی به بازگشت به کار, اما در همان زمان آنها وحشت زده از این ویروس مرگبار است.”

پدر و مادر نگران: آن را امن برای ارسال بچه ها به مراقبت از کودک?

گذاشته در مارس راشل Jean-Pierre یک مادر تنها دو در اتحادیه, New Jersey. اگر او را به نام بازگشت به کار خود را در شهر نیویورک به عنوان یک مهمان مدیر خدمات در ماه جولای او را مجبور به پیدا کردن یک عضو خانواده برای کمک به مراقبت از کودکان خود را 6 و 9 هر دو از آنها آسم است.

“با دولت بازگشایی اقتصاد با تایید راه حل برای این بیماری همه گیر من پاره پاره بین خواهند من را به بازگشت به برنامه عادی و مایل به آنها را امن نگه دارید,” او می گوید. “تا زمانی که این کشور واقعا برداشت نگه دارید و از این بیماری همه گیر به عنوان یک پدر و مادر با کودکانی که از آسم رنج می برند من را به جای امن تر از متاسفم.”

متضاد پیام کمک کرده اند و نه پدر و مادر این دشوار می نامد. در حالی که رئیس جمهور تهمت هل فرمانداران به کار برای بازگشایی مدارس, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد در سنا شهادت این هفته: “ما نمی دانیم که همه چیز را در مورد این ویروس و ما واقعا بهتر بود بسیار مراقب باشید به خصوص وقتی که می آید به کودکان است.”

این هفته 11 قرنطینه برای نائومی Nedd 49 ساله و قرارداد مذاکره برای طرح مدیریت مراقبت در کوئینز. او متوسل به رشوه دادن به او 3 ساله با خرس های چسبنده و صفحه نمایش زمانی که او برای نوشتن یک قرارداد و یا پرش بر روی یک زوم تماس بگیرید. هنگامی که او به خواب میرود در 7:30 pm او حفاری در ساعت را به یک دندانه در حجم کار.

“من رفتم به این فکر بچه من است, از آن خواهد شد خوب است. اما آن را بسیار متفاوت هنگامی که شما در حال تلاش برای حرفه ای شما هنگامی که شما به سمت چپ فرزند خود را در مهد کودک از زمانی که شما در یک جدول اتاق ناهار خوری با یک 3 ساله که فقط می داند که شما در حال سکس” Nedd می گوید.

پسر او قرار است برای شروع یک برنامه تابستان در ماه جولای و پیش دبستانی در پاییز اما قلب او نژادها فقط فکر کردن درباره آن. نابسامانی از coronavirus ها همه در اطراف او در مرکز نیویورک شیوع. فرزندان پسر او را سنی نمی دانیم که چه به لحاظ اجتماعی فاصله.

“من اهمیتی نمی دهند چه باز می شود تا اگر دل و روده من احساس می کند مانند آن است که امن نیست, ما باید به شکل یک راه برای ادامه آن را به کار در خانه” Nedd می گوید.

در بوستون Yahaira لوپز 41 ساله از 10 ساله دوقلو یکی با کمبود توجه-بیش فعالی با اوتیسم به تازگی از کار خود را در تلفن همراه از بحران تیم انجام بهداشت روانی ارزیابی ریسک. او در تلاش برای یک معلم جایگزین به دو چهارم-کلاس اجرا اوتیسم اسپرینتر او غیر انتفاعی است که کمک می کند تا خانواده ها و مراقبان کودکان که در این طیف شکل و خارج چگونه او خواهیم پرداخت هزینه اجاره و آب و برق.

مدارس بسته شده, برنامه های تابستانی هستند تا در هوا و ماساچوست هنوز بازگشایی کودک-مراکز مراقبت از او می گوید. حتی زمانی که این برنامه راه اندازی مجدد لوپز می گوید او مطمئن است او ارسال خواهد کرد بچه های خود را. هر دو از فرزندان او دارای آسم شدید.

“من احتمالا خیلی می ترسم به ارسال کودکان به هر شکلی از مراقبت از کودک و یا بعد از مدرسه برنامه,” او می گوید: “یا باید صادقانه با شما حتی بازگشت به مدرسه به آنچه که ممکن است در کلاس های درس به سر می برند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>