کسب و کارهای کوچک در تلاش برای دریافت قانونگذاران ایالتی خود را به زور به شرکت های بیمه برای پوشش coronavirus ضرر و زیان می آیند تا در برابر حریف بسیاری ممکن است انتظار نمی رود: آمریکا اتاق بازرگانی است.

کسب و کارهای کوچک و بزرگ اغلب نگاه به اتاق خود و همتایان محلی به صدای خود را در statehouses و در کاپیتول هیل. سازمان ملی پرورش است که انتظار گفت: در آن سایت آن را نشان دهنده “منافع بیش از 3 میلیون کسب و کار از تمام اندازه ها ، بخش ها و مناطق.”

اما در این نبرد آن منافع عظیم بیمه رو میلیاردها مسئولیت که در حال برگزاری در نوسان بود.

تمرکز اختلاف بیمه برای کسب و کار وقفه که پس از شیوع بیماری سارس در سال 2003 معمولا معاف ویروس ها. هشت متحده – با دیگران در بال – با توجه به صورتحساب به نزدیک است که راه گریز و بیمه پرداخت شده است.

در نامه ای به کنگره در هفته گذشته ایالات متحده در مجلسی گفت: کنگره اجازه می دهد و یا می گوید به بازنویسی قرارداد برای پوشش coronavirus زیان خلاف قانون اساسی است و خواهد ترک صنعت بیمه در خرابه.

“Bankrupting صنعت بیمه نمی خواهد کمک به این وضعیت در همه گفت:” تام Quaadman یک معاون اجرایی رئیس جمهور در اتاق.

Quaadman گفت: این گروه در مورد وضعیت با یک مقطع از اعضای آن است اما در نهایت مشخص شد که “اجازه می دهد دولت به بازنویسی قرارداد را دور می کند با یک سنگ بستر اطمینان از معاملات است.”

در حالی که در دادگاه ها بیش از coronavirus پوشش هستند به احتمال زیاد به کشش برای سال, در کوتاه مدت, کسانی که لابی دلار جریان به آمریکا مجلسی از کسب و کارهای کوچک استفاده می شود در برابر آنها گفت: باب شکارچی سابق تگزاس کمیسر بیمه و در حال حاضر مدیر بیمه در مصرف فدراسیون آمریکا است.

“ما در حال پرداخت به ساخت خود ما داربست برای جایی که آنها در حال رفتن به چسبیدن به ما” شکارچی گفت.

چاپ خوب به معنی هیچ coronavirus پرداخت

سی و سه میلیون آمریکایی در حال کار و بررسی های اخیر از اتاق نشان داد یک چهارم کسب و کارهای کوچک صورت دائمی بسته شدن با توجه به کوروناویروس. بررسی یکی دیگر از خیابان اصلی امریکا یک کسب و کار غیر انتفاعی پیشنهاد کرد که 7.5 میلیون کسب و کارهای کوچک می تواند درهای خود را برای همیشه لطفا برای.

در عین حال به عنوان کسب و کار توقیف توسط دولت دستور بررسی بیمه نامه های خود را, آنها کشف شده چاپ خوب مانع ادعا می کند برای ویروس ها و یا باکتری است.

که زبان ایجاد شده توسط بیمه خدمات دفتر به طور گسترده ای استفاده می شود خطر ابتلا به تجزیه و تحلیل شرکت که نوشت استاندارد در سال 2006 بیان کرد: “ما نمی خواهد پرداخت هزینه برای از دست دادن یا آسیب ناشی از یا ناشی از هر گونه ویروس, باکتری یا دیگر میکروارگانیسم…”

برآورد توسط یک پیشرو در صنعت بیمه گروه می گویند پرداخت coronavirus وقفه ادعا می کند که هزینه $255 $450 میلیارد دلار در ماه برای کسب و کار با کمتر از 100 نفر است. دیگر برآوردهای تب و نزدیک به 100 میلیارد دلار در ماه است.

بیمه گران در حال حفر در برای مبارزه با. در میان بلندترین صدای مخالف پرداخت بیمه و یا تغییرات به قرارداد شده است اوان Greenberg مدیر اجرایی Chubb یکی از بزرگترین شرکت های بیمه.

Chubb برجسته عضو متحده مجلسی و آن موسسه حقوقی اصلاحات یک لابی بال است که به دنبال سرکوب پرونده های حقوقی در برابر کسب و کار.

“بیمه محدود ترازنامه و از دست دادن از یک بیماری همه گیر بی نهایت است” گرینبرگ گفت: در CNBC هفته گذشته است. “تنها کسی که می تواند نگاهی که در دولت است.”

یک Chubb گفت: این شرکت با ارائه تخفیف به صورت خودکار و تجاری بیمه و تمدید شرایط پرداخت. همچنین گفته شده است ساخت همه گیر مربوط به از دست دادن پرداخت به مشتریان کسب و کار برای جبران خسارت کارگران و بیمه مسافرتی – و پرداخت کسب و کار وقفه ادعا می کند به کسانی که سیاست های شامل همه گیر پوشش.

بیمه و لابی شروع به عرق کردن حتی بیشتر از ماه گذشته پس از رئیس جمهور تهمت نشانه حمایت خود را از دولت دستور وقفه پرداخت.

“شما مردم که هرگز خواست برای کسب و کار وقفه و بیمه آنها پرداخت شده است مقدار زیادی از پول برای بسیاری از سال برای امتیاز داشتن آن و سپس هنگامی که آنها در نهایت به آن نیاز شرکت های بیمه می گوید: “ما در حال رفتن به آن’ ” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

اما ایالات متحده در اتاق باقی مانده است در میان تاثیرگذارترین لابی سازمان ها در کشور صرف $77 میلیون در سال گذشته با توجه به اطلاعات وارد شده توسط مرکز سیاست پاسخگو – بیش از 5,500 دیگر منافع سازمان.

‘آنها قطع و اجرا’

بسیاری از کسب و کار در حال حاضر در زمینه ادعای خود را با شرکت های بیمه و رد شده است. آنها در حال حاضر از چپ به دنبال کمک به وسایل دیگر از طریق تجدید نظر شکایت به تنظیم کننده دولت و یا پرونده های حقوقی.

پیش بینی مبارزه با بیش از پوشش, اوکلاهما, وکیل مایکل Burrage به طرح دعوی به دنبال حکم علیه 17 شرکت های بیمه برای بیش از 40 قمار متعلق به Chickasaw و چاکتو قبایل در اوکلاهما.

مکان هایی مانند عظیم 370,000 فوت مربع WinStar کازینو در تگزاس و اوکلاهما مرزی تعطیل شده اند پس مارس 16. قبایل تا به حال پمپ میلیون ها نفر به بیمه فرض آنها این کمک خواهد کرد کوسن خرد کردن ضربه در مجموع shutdown.

“آنها به پرداخت این حق بیمه به صورت تمام خطر سیاست برای میلیون ها و میلیون ها دلار و پس از آن هنگامی که شما نیاز به ایجاد یک ادعا [بیمه] برش و اجرا” گفت: Burrage که منصوب شده توسط رئیس جمهور بیل کلینتون به عنوان اولین آمریکایی های بومی قاضی فدرال. “این عادلانه نیست”

بیشتر: Coronavirus به دادگاه می رود: پس از زندگی و معیشت آمده دعاوی

کسب و کارهای کوچک نیز تبدیل شده به دولت خود را بیمه کمیسیون پس از اینکه ادعا را تکذیب کرد.

در ویسکانسین, دولت, داده ها نشان می دهد که شکایات واصل شده است با daycares میله های نانوایی, لباس عروس, مغازه ها, سالن مو و مراکز تناسب اندام. در واشنگتن کمیسر بیمه مایک Kreidler نظرسنجی همه شرکت های بیمه در دولت است. فقط دو تا از 84 که در پاسخ های ارائه شده همه گیر پوشش. هنوز در مورد 194,000 سیاست های کسب و کار مجبور به پرداخت $437 میلیون دلار حق بیمه آن دسته از بیمه.

در کالیفرنیا پس از فیلدینگ موجی از شکایت بیش از کسب و کار وقفه ادعای انکار کمیسر ریکاردو لارا با صدور اطلاعیه به بیمه است که آنها نیاز به بررسی همه ادعای ارسال راه خود را.

“من می خواهم به کاملا روشن است که شرکت های بیمه نیاز به نسبتا تحقیق و بررسی و کسب و کار وقفه ادعا می کند به عنوان آنها را در طول هر فاجعه,” او نوشت. “Policyholders سزاوار تمام خدمات پوشش و مزایای آنها به علت تحت سیاست های خود را.”

لارا اما متوقف کوتاه نشان می دهد هر حکم.

متحده در نظر حکم برای پوشش

در سراسر آمریکا و قانون گذاران با توجه به صورتحساب به دستور پوشش محدود برای کسب و کار با وقفه در بیمه.

برای اولین بار معرفی شد توسط New Jersey, مجلس Roy Freiman یک دموکرات که درو واکنش از شرکت های بیمه نگران bankrupting وجوه خود را. هفت کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار: لوئیزیانا, ماساچوست, میشیگان, New York, اوهایو و ویرجینیا و کارولینای جنوبی است.

“من درک می کنم نگرانی آنها نیست سیاست های نوشتن برای این باور نکردنی خطر” Freiman گفت: “اما ما باید در پیدا کردن یک تعادل بین عجز از پرداخت دیون و 100% تکذیب ادعای.”

اصلی مقاومت مواجه او با آن مواجه Freiman گفته شده است در مورد ایجاد یک قانونی مسبوق به سابقه است که او می گوید می تواند اجتناب شود با زبان محدود. او در برابر دولت دستور به رئیس جمهور تهمت را که شرکت های بیمه با چشم پوشیدن از خود deductibles برای coronavirus تست.

“من شنیده ام از رستوران ها و انجمن ها و گروه از دندانپزشکان ساخته با این” او گفت:. “چرا اتاق های حمایت از کسب و کارهای کوچک است که آنها معمولا پشتیبانی؟”

در ماساچوست دولت دموکراتیک بهداشت ، جیمز Eldridge مدل صورتحساب خود را در نیوجرسی. او می گوید دولت می تواند ضامن بیمه در فدرال یا ایالتی سطح تا دلار مالیات می تواند مالی backstop برای ادعا می کند.

شرکت های بیمه در حال هل دادن به عقب در ماساچوست بیش از حد او گفت که در آن پشتیبانی شده است تقسیم بر اساس اندازه موسسات. بزرگ franchises برای مثال ممکن است قادر به ارائه یک تور ایمنی برای صاحبان محلی.

“آن بوده است جالب تفسیر در انواع مختلف رستوران ها” Eldridge گفت. “زنجیر و آنهایی که می تواند آب و هوا طوفان اما پیتزا محل انجام carryout نیست – و تمام کسانی که منافع یکدیگر را قطع میکنند.”

“اگر آنها تحت,” او گفت: “همه کسانی که حق بیمه با رفتن آنها خواهد شد.”

نیک Penzenstadler یک خبرنگار در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات تیم با تمرکز در درجه اول در سلاح های گرم و مصرف کننده حمایت مالی. تماس با او را در npenz@usatoday.com یا @npenzenstadler یا در سیگنال در (720) 507-5273.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de