ساعت ناگهان تیک تاک در MLB 82-بازی فصل پیشنهاد

یک جلسه مجازی راه اندازی شد برای پنج شنبه بعد از ظهر در آن MLB ارائه خواهد پیشنهاد خود را به مقامات بالا از بازیکنان ارتباط در مورد چگونه برای بازگشت به بازی به میدان.

انتظار این بود که این جلسه آغاز خواهد شد در 2:30 بعد از ظهر با یک MLB گروه به رهبری کمیساریای راب مانفرد گرفتن اتحادیه آیتم با آیتم از طریق مسائل مربوط به پوشش منابع مالی بهداشت و درمان اصلاحات به بازی و هر چیز دیگری که MLB کار کرده است با امید بازگشت به آموزش بهار تا اواسط ماه ژوئن و به فصل به طور منظم در اوایل ماه جولای.

کسانی که با سابقه در مذاکرات میان این دو طرف می گویند که این الگوی آشنا است که MLB حاضر خواهد شد و این اتحادیه خواهد شد اساسا در حالت گوش دادن با گاه به گاه سوال و یا درخواست برای روشن شدن. بازیکنان ارتباط پس از آن معمولا پاسخ نمی دهند اما نه به یک زمان/تاریخ است که آنها را دوباره با سوالات بیشتر و/یا شمارنده.

علاوه بر این تاریخ قابل توجهی در مذاکرات از جمله کسانی که مربوط به توافق دسته جمعی است که دو طرف سعی کنید برای به دست آوردن شتاب با مقابله با ساده ترین مسائل ،

اگر این الگو است که به دنبال در اینجا پس از آن وجود خواهد داشت هیچ فشفشه که در آن اتحادیه, مدیر اجرایی, Tony Clark بصورتی پایدار و محکم می گوید MLB که اقتصادی پیشنهاد برای به اشتراک گذاشتن 50 درصد از درآمد با بازیکنان غیر استارتر به عنوان او به خبرنگاران گفت:. MLB قطعا با ارائه دلایل آن را احساس می کند سازمان ها نیاز به بازیکن را به قبول پرداخت پایین تر و اگر عمل گذشته نگه می دارد — اتحادیه را ترک خواهد کرد با این اطلاعات قبل از پاسخ.

اما این مشکل به دلایل مختلف از جمله این که این تلاش برای بازگشت از یک رویداد بی سابقه است. همچنین به دلیل تیک تاک ساعت است که آن را دشوار است حتی به صرف زمان بیش از حد به دست آوردن شتاب با پایین آویزان میوه اقلام است.

Rob Manfred (l) and Tony Clark
راب مانفرد (l) و تونی کلارکگتی ایماژ

وجود دارد بسیاری از شک و تردید است که MLB می تواند مقابله با تهاجمی ترین برنامه برای بهار آموزش 2.0 در اواسط ماه ژوئن و یک فصل در آغاز ژوئیه 1-4 پنجره. اما اگر هدف این است که سعی کنید به یک معامله در محل را که جسورانه پیشنهاد می افتد دو طرف باید تقریبا 2-3 هفته برای مذاکره به خاطر تیم بر این باورند که آنها نیاز به 2-3 هفته به قرار دادن تمام پروتکل های جدید به محل و لجستیکی regather برای بهار آموزش هر دو در بهار سایت و یا صفحه اصلی استادیوم.

این طرح که MLB بود که در حال حاضر به این اتحادیه می توانست 82-بازی فصل یک برنامه که در آن تیم تنها بازی در درون خود تقسیم و بخش مربوطه در دیگر لیگ برتر و پلی آف خواهد بود که گسترش از 10 به 14 تیم. استفاده از یک DH را تبدیل به جهانی و فهرست اسامی گسترش خواهد یافت به 30 فعال با تاکسی جوخه تا 20 در فصل عمق بدون جزئی بازی های لیگ در حال بازی و ورزش خواهد حداقل شروع با طرفداران.

همه این تغییرات را ضروری مذاکره و بده و بستان. اما موانع زیادی در حال رفتن به شامل توانایی به بازیکنان نشان می دهد که آنها از خانواده و کارکنان پشتیبانی لازم برای قرار دادن در بازی های لیگ امن خواهد بود به بازگشت به بازی با کروناویروس هنوز هم باعث مرگ و میر در کشور است.

و ماده های مالی نیز در حال رفتن به تواند مشکل را حل کند. این اتحادیه اعلام کرده است که آن مارس 26 قرارداد با بازیکنان تضمین شده آنها سرشکن بخشی از آنها 2020 حقوق بر اساس بازی های انجام شده. MLB گفت: این سند می گوید که یک تجدید نظر حقوق باید انجام شود اگر وجود دارد هیچ درآمد از حضور.

در حال حاضر هر دو طرف در حال به تصویر کشیدن عدم انعطاف در مورد این موضوع. این که آیا آن است که لفاظی و یا تثبیت موقعیت است که می تواند غلبه بر آشکار خواهد شد در هفته های آینده. اما پس صبر کنید با هیچ ایده که در این بازی ممکن است شروع دوباره ساعت به طور ناگهانی در حال تیک تاک است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>