CityWatch: Long Island را وارد فاز 3 شنبه اما آینده سینما و مراکز ناشناخته است

زندگی در جزیره را نگاه کمی بیشتر از حالت عادی در روز چهارشنبه به عنوان downstate منطقه وارد مرحله سوم از بازگشایی در روز چهارشنبه.

رستوران ها و کافه ها اجازه خواهد داشت برای خدمت به مشتریان در داخل خانه در کاهش ظرفیت در حالی که هنرمندان تاتو ناخن سالن و چشمه های معدنی را قبول مشتریان برای اولین بار در سه ماه. رستوران ها و سالن های واقع در مراکز ممکن است ماه ها قبل از آنها می تواند بازگشایی, اما, به عنوان یک عضو از دولت coronavirus نیروی کار گزارش گفت که مراکز سینما و ورزشگاه نمی بازگشایی به عنوان بخشی از چهارمین و آخرین مرحله این بار اتحادیه آلبانی گزارش روز سه شنبه.

تا کنون تنها مرکز فروشگاه با خارجی ورودی شده اند مجاز به بازگشایی ترک بیشتر داخلی مراکز خرید و همچنین سالن های ورزشی و سالن های تئاتر در برزخ برای آینده قابل پیش بینی. بودجه دولت مدیر رابرت Mujica گزارش اخبار شکست به رهبران محلی در یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه اتحادیه بار گزارش شده است. دفتر والی را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

ببینید: Coronavirus شنوایی: شرکت های هواپیمایی باید شدید اقدامات احتیاطی برای حفظ مسافران امن

لانگ آیلند که در آن بسیاری از ساکنان شهر نیویورک decamped در شروع بحران وارد فاز 3 در روز چهارشنبه پس از هوازدگی یکی از بدترین شیوع کروناویروس در کشور با این ویروس قتل در اطراف 4,700 مردم است.

روز دوشنبه 77 نفر در لانگ آیلند آزمایش مثبت برای coronavirus را از بالا روزانه چندین هزار نفر در اوایل ماه آوریل با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. ایالت کمتر از 600 نفر تست مثبت برای این بیماری در روز دوشنبه و 27 نفر کشته Gov. اندرو کومو گفت: تکرار این دولت رویکرد تدریجی برای بازگشایی.

“ما شاهد هستیم در کشورهای دیگر چه اتفاقی می افتد زمانی که شما فقط بازگشایی با توجه به معیارهای یا اطلاعات آن را برای بهداشت عمومی و اقتصاد” کومو در بیانیه ای گفت.

لانگ آیلند به شرح زیر دره هادسون که وارد فاز 3 در روز سه شنبه. در هر دو زمینه ارائه مهلت به ساکنان شهر نیویورک که زندگی کردن در بین و کسانی که فقط شروع فاز 2 از بازگشایی در این هفته.

نیویورک در حال حاضر یکی از تنها سه کشور در مسیر حاوی ویروس با توجه به Covid قانون شرکت های چند رشته ای سازمان اطلاعات دانشمندان اپیدیولوژی و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی. تنها کشورهای دیگر با موفقیت حاوی این بیماری هستند ماساچوست و نیوجرسی.

مطمئن باشید به خواندن: Fauci می گوید COVID-19 دارای یکی از مشخصه های او را هرگز قبل از دیده می شود: “من بوده ام در برخورد با شیوع بیماری های ویروسی در 40 سال گذشته’

“ما از یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت به یکی از بالاترین و ما از آن تصمیم گیری بر اساس علم اطلاعات و حقایق — و نه در سیاست” کومو گفت:, گفتن نیویورک به “ضربه” پیشرفت خود را.

دیگر شهر نیویورک تحولات:

مراقبت از کودک بودجه: به عنوان بخش هایی از دولت حرکت به سوی چهارمین و آخرین مرحله از بازگشایی مجدد Cuomo, اعلام کرد, دولت را کنار گذاشته $65 میلیون دلار بودجه فدرال آن را دریافت از طریق مراقبت در عمل به حمایت از برنامه های مراقبت از کودکان. مراکز می توانید برای درخواست کمک مالی برای پوشش 50 درصد از هزینه باز کردن یک کلاس درس تا 6000$.

آتش بازی: شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که میسی M +0.98% Fourth of July fireworks show برگزار خواهد شد در جهش کوتاه حدود پنج بخش نیویورک و بیش از چند روز از 28 ژوئن تا 1 ژوئیه به اوج خود رسید و در آخر نشان می دهد در پنج شنبه, جولای 4.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de