CityWatch: Glimmers جدید عادی—از جمله درایو-در زمان در ساحل و امکان راه اندازی مجدد به محلی ورزشی—شروع به نشان می دهد در نیویورک

Glimmers جدید عادی در حال ظهور در شهر نیویورک حتی به پنج بخش نیویورک از لحاظ فنی باقی می ماند تحت دولت موظف به اقامت در خانه سفارشات حداقل تا مارس 28 — و به احتمال زیاد به اولین قسمت از ماه ژوئن شهردار, بیل د Blasio دوباره تاکید کرد در روز سه شنبه.

“ما هنوز هم نیاز به حداقل چند هفته بیشتر. آن را برای رفتن به نیمه اول ماه ژوئن” د Blasio گفت: در طول یک مصاحبه تلویزیونی در PIX11.

با این وجود نیویورک در حال امداد از سراسر شهر بود مستند در dribs و drabs. روز شنبه, ماشین, پر, کسی که شام میخورد پارکینگ در کوئینز به تماشای 1993 coming-of-age درام “The Sandlot” به عنوان بخشی از یک درایو موقت در تئاتر که در آن برخی از کشورهای همسایه را دیدم یکدیگر برای اولین بار در هشت هفته. در جمعه کشور در نزدیکی سواحل و Jersey Shore باز خواهد شد به sunlovers در زمان برای آخر هفته روز یادبود و ارائه citydwellers مهلت برخی از آنها اغلب تنگ و آپارتمان. و یانکی ها و متس طرفداران می تواند به آرزوی خود برای (تقریبا) فصل عادی برآورده به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تشویق دولت در لیگ های ورزشی برای بازی برای خالی کردن استادیوم هر چند که تصمیم در نهایت با صاحبان تیم ها و بازیکنان.

“Downstate ما تعدادی از تیم های ورزشی. زمانی که یک تیم بازی می کند حتی اگر هیچ کس در غرفه های آن پخش می شود و است که به مردم ارزش سرگرمی و چیزی برای شرکت در” گفت کومو در یک جلسه توجیهی روزانه در روز سه شنبه.

صحبت شخصا فرماندار گفته او شده است تماشای قسمت های تکراری از فوتبال کلاسیک بازی ها تا روز او می توانید به تماشای زندگی می کنند دوباره.

به روز سه شنبه تقریبا 200,000 ساکنان شهر نیویورک باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و 16000 فوت کرده اند (که رقم افزایش به حدود 21,000 اگر “احتمال” مرگ و میر را شامل می شوند) با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

اما ترس است که گریبانگیر این شهر تنها چند هفته پیش متهم به آب و هوای گرم و کمی کارآفرینی در حال دادن cooped تا نیویورک فرصتی برای خارج شدن از خانه.

هفته گذشته یک آستوریا, کوئینز, رستوران, تبدیل پارکینگ خود را به یک درایو موقت در تئاتر در اطراف همان زمان کومو اعلام کرد که این موسسات می تواند بازگشایی در سطح ایالت. ساکنان شهر از عنوان دور به عنوان برانکس—و در یک مورد Westchester — سوار به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل ادم ایر, کسی که شام میخورد در گوشه ای از برادوی و 21 خیابان.

“من می دانم که تعداد کمی از مردم که اجاره اتومبیل به طوری که آنها می آیند” گفت: Kal Dellaportas, 35, که پدر و مادر باز کسی که شام میخورد در سال 1965.

برای “رجعت” پنجشنبه این هفته کسی که شام میخورد این است که غربالگری کلاسیک فیلم های انیمیشن در آن بادی صفحه نمایش برای یک خانواده پسند 8 p. m. و نشان 1968 فرقه های ترسناک کلاسیک “شب مردگان زنده” در 11 بعد از ظهر Dellaportas گفت. کسی که شام میخورد این است که با استفاده از پاپ کورن فروش به صندوق وعده های غذایی به صورت محلی اولین پاسخ دهندگان.

حوادث اجازه داده اند رستوران برای بازگرداندن برخی از کارکنان آن را به حال به غیر روحانی کردن زیر رستوران تعطیلی در اواسط ماه مارس و آورده Dellaportas اجرا می شود که عملیات در کسی که شام میخورد حس غرور او گفت:.

“من خشکم او گفت:” فکر کردن در مورد “با تشکر از شما” پیام او را دریافت از فیلم شب مراجعان از جمله یک خانواده با یک دختر جوان که “نمی سمت چپ خانه در هشت هفته است.”

Dellaportas گفت که او شنیده ام از کسب و کارهای دیگر در این شهر به دنبال به دنبال ادم ایر منجر شود. در واقع مارکو Shalma یک برانکس کارآفرین, برنامه ای برای تبدیل یک پارکینگ توسط یانکی استادیوم به یک شبیه رانندگی در محل به طور بالقوه با فروشندگان مواد غذایی و حتی اجراهای زنده او گفت MarketWatch هفته گذشته است.

و در حالی که شهر نیویورک سواحل باقی خواهد ماند و بسته به شناگران تا اطلاع ثانوی دو پارک دولت در کشور همسایه Nassau County—ساحل جونز و رابرت موسی State Park باز خواهد شد در روز جمعه ارائه و در عین حال یکی دیگر از اشعه آفتاب برای cooped تا ساکنان از پنج بخش نیویورک.

این سواحل را نگاه متفاوت در میان همه گیر. فرماندار خواسته است beachgoers به پوشیدن ماسک—که به عنوان یکی اپیدمیولوژی اظهار داشت, را, برای برخی جالب, خطوط مایل به زرد قهوهای—و امتیازات بسته باقی خواهد ماند. دو پارک که در طول حدود 11 کیلومتر از oceanfront نیز در عمل 50 درصد ظرفیت فرماندار موظف است.

قانونگذاران از ناسائو و Suffolk در شهرستان ها باید خودداری کردند در پتانسیل یورش beachgoers از شهرستان و با عجله از طریق قانون این هفته به حد شهرستان اجرا سواحل به ساکنان تنها. که شامل ناسائو شهرستان نیکرسون است فقط یک درایو 15 دقیقه ای از شرق ملکه است. قوانین نمی شود اما دولت به پارک مانند رابرت موسی یا جونز ساحل.

در روز سه شنبه کومو ارائه شده و در عین حال یکی دیگر البته بیشتر غم انگیز, دلیل برای نیویورکی به نفس آه امداد. نه شهر نیویورک بیمارستان ها خواهد شد بخشی از یک برنامه آزمایشی برای باز کردن ملاقات به خانواده و دوستان برای اولین بار از زمان بحران آغاز شد. تا به حال بیماران بیمار با COVID-19 رنج می برد و در اکثر موارد به تنهایی درگذشت—واقعا یکی از نگران کننده ترین جنبه های این بحران بهداشتی.

همچنین نگاه کنید به: فقیر و متراکم محله در نیویورک بیرونی نیویورک دارای بالاترین نرخ COVID-19 مرگ و میر, کد پستی اطلاعات را نشان می دهد

هنوز شهر نیویورک ملی کانون برای این ویروس به هفته قبل از آن می توانید شروع به بازگشایی و زمانی که آن را نشانی از آن تدریجی خواهد بود به اندازه کافی برای اطمینان از این بیماری نمی شعله ور شدن دوباره شهردار گفت: در روز سه شنبه.

دولت و شهر را ابداع کرده و در مجموع 10 سلامت معیارهای اندازه گیری گسترش و مهار COVID-19 مانند مراقبت های بهداشتی, ظرفیت, روزانه, مرگ و بستری شدن در بیمارستان و ردیابی ظرفیت که همه شهر باید به دیدار قبل از آن می توانید شروع به بازگشایی شده است.

“وجود دارد آمار و حقایق است که وابسته به یکدیگر و حرکت در بسیار شبیه مد” د Blasio گفت: در یک جلسه در روز سه شنبه. “این برای من روشن به دنبال در هر دو که در نیمه اول ماه ژوئن است که در آن زمان همه آنها گرد هم می آیند.”

روزانه بستری شدن در بیمارستان به شرح زیر 200 در روز و درصد آزمون آینده را مثبت برای COVID-19 کاهش یافته است زیر 15 درصد حتی به تک رقمی (9%) برای اولین بار در روز سه شنبه. این بدان معناست که این شهر ملاقات دو سه بهداشتی نقاط عطف آن را برای خود مجموعه ای به عنوان پیش شرط برای بازگشایی.

هنوز هم تعداد بالایی از مراقبت های ویژه از بیماران ثابت کرده است یک چالش است. در روز سه شنبه که گزارش شده است که رقم رشد شاخص تا 17 بيمار از روز قبل به تعداد 492 نفر در شرایط بحرانی در سراسر بیمارستان های عمومی سیستم. این شهر معیار برای بازگشایی 375.

از دست ندهید: اتحاد coronavirus حذف دادن برای خوب است ؟

در ضمن این شهر نزدیک شدن به نشست دولت متریک. آن را به یکی دیگر از هدف روز سه شنبه با بستری شدن در بیمارستان زیر دو نفر در هر 100 ، 000 ساکنان برای اولین بار. این شهر هنوز هم نیاز به رسیدن به سه دولت معیار از جمله درصد از بیمارستان و تخت ICU موجود و داشتن یک کافی ارتش از تماس با ردیاب.

شهردار گفت که او انتظار دارد که به هزاران نفر از تماس جدید ردیاب های آموزش دیده به دیدار که دولت معیار در اوایل ماه ژوئن هنگامی که آن را انتظار می رود که ساخت و ساز و تولید و تجارت عمده فروشی و خرده فروشی هر چند محدود به وانت تنها خواهد بازگشایی downstate به عنوان بخشی از فاز یک.

بوده است وجود دارد فوق العاده ای وحدت با دولت در این واقعیت است که ما در حال رفتن به مراقب باشید و هوشمند در مورد زمانی که برای انجام اولین مرحله از بازگشایی” de Blasio گفت. “ما در حال رفتن به سازمان دیده بان با دقت در هر مرحله به مطمئن شوید که همه چیز کار می کنند و نمی رفتن در جهت اشتباه است.”

دیگر تحولات:

• در سطح ایالت 105 نفر از COVID-19 روز دوشنبه توسط یکی از روز قبل از کومو گفت: در جلسه.

• مقدماتی حزب دموکرات در ماه ژوئن که دولت هیئت مدیره از انتخابات تا به حال نام کردن بیش از coronavirus نگرانی است. یک قاضی فدرال روز شنبه دستور مقامات برای برگزاری اولیه و شامل تمام داوطلبانی که واجد شرایط در انتخابات. این تصمیم در ماه آوریل به لغو اولیه خود جلب کرد انتقاد از سابق دموکراتیک نامزدها از جمله برنی ساندرز و اندرو یانگ.

• کومو اعلام کرد ناسائو و Suffolk در شهرستان ها می توانند رزومه اعمال جراحی الکتیو و سرپایی مراقبت از پیوستن به 50 سایر استان ها در دولت است که باید گسترش مراقبت های پزشکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>