Chris Evans نشان می دهد او تقریبا روشن ‘کاپیتان آمریکا بیش از اضطراب

Chris Evans تقریبا نمی دان قرمز و سفید و آبی.

بازیگر, بهترین و شناخته شده برای به تصویر کشیدن کاپیتان امریکا در مارول سینمایی جهان نشان داد که او در ابتدا تبدیل کردن نقش استیو راجرز بیش از فلج کننده اضطراب است.

در طول یک ظاهر خبرنگار هالیوود پادکست “جایزه” پچ پچ” ایوانز گفت که او برای اولین بار شروع به تجربه اضطراب در سال 2007 پس از یک تعداد عوامل استرس زا: آینده والاتر از او دربارهی فیلم “Fantastic Four: Rise of Silver Surfer,” از دست دادن را در چند نقش (در سال 2007 را “شکستگی” و سال 2008 را “شیر”) و فروپاشی است.

“این آشکار در اضطراب و استرس” او به یاد می آورد. “من و بعد فورا رفت واز خیلی بهتر در آن در حال حاضر. اما در آن زمان آن را سخت برای جدا کردن. آن را سخت بدانید که اگر مسیر شما در حال گرفتن است یک اشتباه چون راه من احساس سالم نیست.”

نیاز به یک ابرقهرمان شراب خواری? در اینجا این ویدئو را مشاهده و سفارش از تمام 23 مارول فیلم در قرنطینه

Chris Evans شیفت اقدام چرخ دنده ها از کاپیتان امریکا برای محافظ در “دفاع از یعقوب’

ایوانز’ علائم تشدید در سال 2010 در حالی که فیلمبرداری “سوراخ.”

“این اولین بار من شروع به داشتن مینی حملات هراس در مجموعه” ایوانز به یاد می آورد. “من واقعا شروع به فکر می کنم” من مطمئن هستم که اگر این (اقدام) است چیزی که برای من مناسب من مطمئن هستم که اگر من احساس به عنوان سالم به عنوان من باید احساس.'”

که زمانی که این فرصت از طول عمر همراه آمد. مارول دعوت ایوانز برای تست صفحه نمایش برای نقش استیو راجرز برای سال 2011 “کاپیتان امریکا: اولین انتقام جو” برای اولین بار از بسیاری از فیلم های سینمایی جهان است.

او به نام این لحظه یک “چنگال در جاده” و در نهایت تصمیم به تصویب این آزمون به سهولت اضطراب خود.

مارول پس از آن ارائه شده ایوانز نقش آشکار است.

پس از در نظر گرفتن زمان برای صحبت با درمانگران خانواده و آینده شرکت ستاره رابرت داونی جونیور ایوانز گفت: او موافقت کرد به بازی کاپیتان امریکا چون او متوجه شد که قبلا “تصمیم گیری مبتنی بر ترس است.”

“این بهترین تصمیم من تا کنون ساخته شده و من واقعا مدیون است که به (Marvel مدیر عامل) کوین فیگ بودن مداوم و کمک به جلوگیری از ساخت یک غول اشتباه” ایوانز گفت.

و بقیه سابقه است.

‘آن رفت طوری سریع’: Chris Evans نشان می دهد خنده دار قرنطینه نظافت سگ فاجعه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de