چین تعلیق مرغ-واردات از Tyson Foods پس از coronavirus موارد در آرکانزاس گیاه

چین روز یکشنبه گفت که آن را به حالت تعلیق مرغ-واردات از یک Tyson Foods تسهیلات که در آن صدها آزمایش مثبت برای coronavirus.

چین اداره کل گمرک اعلام کرد تعلیق یکشنبه در انتشار اخبار اشاره کرد شرکت “به تازگی رخ داده است کارکنان با پنومونی تجمع عفونت است.”

Tyson Foods گفت: به دنبال گزارش و تایید این مرکز در سوال در اسپرینگدیل, Arkansas.

“در تایسون, اولویت ما این است که سلامت و ایمنی از اعضای تیم ما و ما به همکاری نزدیک با وزارت کشاورزی و مواد غذایی ایمنی و بازرسی خدمات برای اطمینان حاصل شود که ما تولید تمام مواد غذایی ما در انطباق کامل با دولت الزامات ایمنی” تایسون سخنگوی گری مایکلسون گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

مایکلسون اضافه شده که تمام جهانی و ایالات متحده در سازمان بهداشت و درمان معتقدند که هیچ مدرکی برای حمایت از انتقال COVID-19 از طریق مواد غذایی است.

روز جمعه شرکت اعلام نتایج COVID-19 تست در امکانات خود را در بنتون و واشنگتن شهرستانهای آرکانزاس و گفت که اکثریت کارکنان که تست مثبت برای این ویروس را نشان نمی دهد هر گونه علائم.

بررسی یخچال شما: باغ سالاد مخلوط به فروش می رسد در Aldi Hy-Vee, Jewel-Osco ممکن است مربوط به Cyclospora شیوع در 6 متحده

اپل 31st سالانه WWDC: مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در مورد جورج فلوید, تصویری, تغییر اجتماعی پیش از کنفرانس

از 3,748 کارکنان آزمایش 481 یا 13% تست مثبت برای COVID-19 با 455 و یا نزدیک به 95 درصد بدون علامت است.

شده اند وجود دارد دیگر COVID-19 شیوع بیماری در تایسون گیاهان از جمله در کارولینای شمالی نبراسکا و آیوا است.

در ماه نوامبر چین برداشته پنج سال ممنوعیت ایالات متحده مرغ. چین مسدود شده بود ایالات متحده مرغ واردات یک ماه پس از شیوع آنفولانزای مرغی در ماه دسامبر 2014 بسته کردن یک بازار آورده است که بیش از 500 میلیون دلار ارزش از آمریکا و مرغ و بوقلمون و دیگر محصولات طیور در سال 2013.

ایالات متحده تولید گوشت کاهش یافت در ماه آوریل پس از یک راش از شیوع کروناویروس و بسته شدن در گیاهان پردازش در سراسر کشور منجر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل در مارس اعلام آن را بسیار مهم برای حفظ گیاهان گوشت عامل.

کمک: آسوشیتد پرس; Kyle Bagenstose ایالات متحده آمریکا امروز

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>