چین سهام راکد حتی پس از پکن نکات در ‘قوی تر’ محرک

سهام در تقریبا تمام آسیا لگد هفته با سود پس از پکن گفت: این امر پیاده سازی قوی تر محرک ابزار برای مبارزه با آنچه آن را به نام “بی سابقه” چالش های اقتصادی است. تنها بازارهای بودند که پایین ؟ سرزمین اصلی چین ،

بزرگ-کلاه CSI 300 000300, -0.17%, شاخص ترکیبی شانگهای SHCOMP, -0.28% و شنژن جزء شاخص SZCP, -0.00% پس 0.1% و 0.2 درصد و 0.3 درصد در دوشنبه. مراحل اولیه روز سه شنبه جلسه معاملاتی آورده ریزش های بیشتر از جمله به دیگر بازارهای آسیایی است که تا به حال افزایش یافته است روز شنبه با وجود چینی ها کاهش می یابد.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص HSI, -1.60% بسته 1.53% بالاتر در دوشنبه با ژاپن Nikkei NIK -0.11% تا 1.05%. آسیا و شاخص Dow ADOW, -1.53%, که در آهنگ های 30 شرکت های پیشرو در منطقه افتاده نزدیک به 2 درصد در معاملات صبح قبل از کاهش به افزایش 1.22% به عنوان دوشنبه جلسه زخم کردن.

بزرگترین سیاست اخبار در منطقه بوده است رشد اقتصادی چین در سه ماهه گزارش پولی. سند از یکشنبه به طور مستقیم ذکر چند مناطق تمرکز جدید — بود اما آرام نبود از قبلی زبان که بیشتر تعجب آور برای بسیاری از ناظران.

از دست رفته از این گزارش بر خلاف سه ماهه گذشته بود که بانک قصد به “جلوگیری از بیش از حد نقدینگی جاری شدن سیل در اقتصاد است.” حذف “سیگنال بیشتر گسترش سیاست های پولی” گفت: تحلیلگران در Citic اوراق بهادار.

هر چند چین معرفی کرده است یک قایق از افزایشی اقدامات حمایت مالی در سراسر همه گیر و خرید اینترنتی — از جمله ذخیره و نسبت وام-کاهش نرخ و همچنین به عنوان مزایای بیکاری — آن را به خودداری از هر چیزی نزدیک شدن به $560 میلیارد بسته محرک آن مستقر میان سال 2008 بحران جهانی است.

آخرین گزارش همچنین بر اهمیت رشد اقتصادی یک هدف نسبتا عنوان میان دیگر اهداف قبلی با وجود سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی انقباض 6.8 ٪ تولید ناخالص داخلی. و آن را یک بار دیگر وعده داده شده بی امان اقدامات به کاهش تاریخی نرخ بیکاری بالا.

ببینید:در داخل رسانه های چینی گزارش تاریخی سقوط یک نیروگاه اقتصاد

همچنین:صنعتی چین کاهش قیمت ها بدتر

این معلوم نیست که چرا این اواخر در چین راه بهبود سیاست گذاران اشاره به بزرگتر اقدامات محرک اقتصادی, اما نرخ بیکاری است که مطمئنا در ذهن خود.

فروپاشی اقتصادی در کشورهای دیگر صدمه دیده است تقاضا برای کالاهای چینی و پکن امیدوار مصرف داخلی می زنند فعالیت به جای. در عین حال حتی با اکثر فروشگاه ها باز مصرف کنندگان نیست خرید بسیار است. و یکی از دلایلی است که یک مقام رسمی شهری نرخ بیکاری 5.8% که در واقع می تواند به عنوان بالا به عنوان 30 درصد با توجه به رتبه Fitch در.

رهبران چینی بارها و بارها گفت قوی اشتغال تعداد حیاتی برای مصرف داخلی و ثبات سیاسی. برتر لی کچیانگ حتی گفت: “ثبات بازار” در صدر مرکزی دیگر نگرانی از قبیل کلی اقتصادی-نرخ رشد.

این گزارش شامل چند قابل توجه دیگر تعهدات از جمله افزایش بازار محور اصلاحات از یوان را به ارز با کمتر مدیریت شناور نرخ سیستم به سبد ارزهای. همچنین گفت: در دراز مدت تورم و کاهش قیمت ها بودند نگرانی نیست و این قیمت پایدار باقی خواهد ماند.

در همین حال معامله گران چینی نیز آگاه کمتر گلگون اخبار صادر یکشنبه — که موج جدیدی از کروناویروس موارد در شمال شرق این کشور بود به اندازه کافی شدید به تعیین یک شهرستان در استان جیلین به عنوان در معرض خطر. قبل از ده مورد جدید وجود دارد, همه از چین شده بود کاهش داد و به کم خطر در سیستم سه لایه.

Coronavirus روزانه به روز رسانی:جهانی COVID-19 مورد شمارش تاپ 4.1 میلیون; کره جنوبی گزارش خوشه از سئول کاباره ها و ووهان چین دارای 4 مورد جدید

تنر قهوه ای می نویسد: در چین برای MarketWatch و بارون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>