کارل کرافورد شکایت کرد برای بیش از 1 میلیون دلار در کودک غرق شدن, مرگ, کت و شلوار

از 5 سال که غرق در کارل کرافورد استخر در طول یک مهمانی در ماه گذشته ادعاهای سابق داجرز ستاره outfielder مسئول

توسط NEWSAMINS در 2 تیر 1399

از 5 سال که غرق در کارل کرافورد استخر در طول یک مهمانی در ماه گذشته ادعاهای سابق داجرز ستاره outfielder مسئول پسرش مرگ ناگهانی و او در حال حاضر تحت پیگرد او را برای بیش از 1 میلیون دلار است.

در دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط TMZ ورزشی, Liban Hersi است متهم ballplayer-تبدیل-رکورد تولید برای داشتن اقدامات ایمنی مناسب یا نرده در اطراف استخر که پسرش غرق در مه 16.

Hersi گفت: او پسر بود بازدید کرافورد با یک خانواده دوست برای یک مهمانی در 38 ساله عمارت در هریس کانتی تگزاس با توجه به اسناد دادگاه. او اشاره در اسناد و مدارک است که کرافورد عظیم استخر در اموال تا به حال هیچ نرده و دیرین MLB ستاره را ندارد هر گونه اقدامات احتیاطی برای محافظت از کودک او را از ورود به استخر.

پس از Hersi پسر کاهش یافت و در دیگر partygoer شروع به پریدن کرد و در پس او و هر دوی آنها غرق شدند.

حزب رونده بود 25 ساله بتنی Lartigue, یک بازیکن حرفه ای فوتبال است که زندگی در دالاس. او نه مربوط به پسر بچه کوچک Lartigue برادر گفت: هوستون کرونیکل.

Hersi است که در حال حاضر تحت پیگرد به صورت غیر عمدی و درخواست برای بیش از 1 میلیون دلار خسارت اشاره کرد که کرافورد ندارد یک سیستم زنگ خطر برای استخر که او را به عنوان داشتن "نامعقول خطرناک" طراحی شده است.

carl crawford drowning lawsuit pool
کارل کرافوردآیکون Sportswire via Getty Images

"قلب من سنگین" کرافورد نوشت: در مورد این حادثه در رسانه های اجتماعی روز پس از. "وقایع غم انگیز رخ داده است که در خانه من خواهد بود با من برای همیشه لطفا برای. من در از دست دادن برای کلمات من تلاش کرده ام در تمام هفته برای مدیریت احساسات من و من را به فکر خانواده های کسانی که ام گذشت و غم و اندوه خود را, من می دانم که آنها آن را سخت."

"آنها اولین و آخرین چیزی که من فکر می کنم این روزها. لطفا نگه داشتن آنها را در نماز خود را, من می دانم که آنها همیشه در معدن است."

درخواست برای کرافورد را تکرار نظر از TMZ ورزشی بدون جواب رفت.

سابق همه ستاره outfielder که بازنشسته شد در سال 2016 نیز دستگیر شده به اتهام تجاوز در تاریخ 5 ژوئن بیش از یک حادثه با دوست دختر سابق خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب