کنگره گزارش: تهمت نشانه لایحه تغییر چک حفاظت از برنامه به قانون

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا و به قانون لایحه تسهیل شرایط برای کسب و کارهای کوچک ض

توسط NEWSAMINS در 17 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا و به قانون لایحه تسهیل شرایط برای کسب و کارهای کوچک ضربه زدن به دولت چک Protection Program با OK آینده پس از اندازه گیری به ثمر رساند گسترده حمایت از قانونگذاران.

آن زمان برخی از آخرین لحظه کشمکش و نامه ای نیز هست اما سنا تصویب این قانون اواخر روز چهارشنبه.

خانه تا به حال تصویب این لایحه توسط قریب به اتفاق 417-1 شمارش هفته گذشته و سناتور بود قبلا مورد بحث در این هفته که آیا به چند ترفند برای آن که لازم یکی دیگر از مجلس رای — و یا انتقال آن به اتفاق آرا و پیدا کردن راه هایی برای رفع برخی از آنچه را دیدم به عنوان مشکلات بعد از آن.

در پایان سناتور انتخاب دوم دوره اجازه می دهد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و رهبر حزب دموکرات چاک شومر به اعلام توافق و تصویب در سنا طبقه اوایل جمعه شب. این دومین تلاش در چند ساعت به تصویب لایحه به اتفاق آرا رضایت.

چک برنامه حفاظت از انعطاف پذیری عمل باعث می شود تغییرات به PPP که شامل تمدید برای استفاده از وام برای 24 هفته از هشت هفته. آن را نیز اجازه گیرندگان صرف فقط 60% به جای 75 درصد از وام خود را درآمد حاصل در پرداخت کارگران و هنوز هم واجد شرایط برای وام بخشش.

نسخه قبلی از خانه اندازه گیری به طور کامل حذف 75 درصد قاعده در خط با آنچه در هتل ها, رستوران ها و دیگر گروه های صنعت لابی برای اما اتحادیه های کارگری در اعتراض و این لایحه را تغییر داد و به 60% قانون.

بخشی از معامله برای دریافت آن گذشت جمعه و جلوگیری از رای گیری دور در خانه بود و یک نامه از رهبران حزب کنگره های کوچک-کسب و کار کمیته به دنبال آن. ران جانسون (جمهوری خواه ویسکانسین به روشن شدن جنبه های این لایحه برخی از سناتورهای تا به حال دیده می شود که مشخص نیست و یا مشکل است.

جانسون برگزار شد تا درخواست اولیه به تصویب این لایحه به اتفاق آرا بیش از تقاضای خود را برای یک نامه است که می تواند چاپ شده در کنگره ثبت. به طور خاص او به دنبال شفافیت در برنامه مجوز دوره باقی مانده همان است که در آن و عدم تمدید همراه با برنامه جدید صرف کردن جدول زمانی و شرایط برای وام بخشش اگر جدید کاهش 60% آستانه کارگران پرداخت نشده بود ملاقات کرد.

مک کانل ارسال نامه برای ثبت پس از این لایحه به تصویب رسید. در حالی که اتصال حروف و طبقه colloquies توسط قانونگذاران به دولت قانونی خود را زمانی که قصد عبور از قانون را می توان ذکر شده توسط دولت یا دادگاه زمانی که اختلافات بیش از ابهامات در متن. استفاده از آنها معمول است اما نه بی سابقه.

PPP تاسیس شد در اواخر ماه مارس برای کمک به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی است توسط coronavirus بحران است. آن را دریافت کرده است $670 میلیارد دلار در بودجه از طریق افزایش 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند و در ماه آوریل $484 میلیارد امداد بسته است. شده اند وجود دارد $510 میلیارد دلار PPP وام مصوب از روز شنبه با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک آمار و ارقام.

این برنامه کشیده شده انتقاد بیش از چگونه شرکت های دولتی را به ثمر رساند وام و همچنین بیش از ارسال پول به کمتر سخت-آمار مناطق و گفته تبعیض آمیز در برابر کسب و کار متعلق به زنان و اقلیت ها. گزارش رویترز روز سه شنبه گفت: یک ویژگی های snafu ناشی از بسیاری از PPP وام گیرندگان برای دریافت وام دو بار یا بیشتر برآورد که وجود دارد حداقل 1,020 تکراری سپرده صادر و مقدار کلی درگیر می تواند حدود 116 میلیون.

سهام ایالات متحده SPX +2.62% DJIA, +3.15% بسیج از راهپیمایی خود را از پایین با تشکر در بخشی به خوش بینی در اطراف کمک های واشنگتن تلاش. S&P 500 و Dow صنعتی و تجارت بود که به شدت بالاتر جمعه پس از ماه مه شغل گزارش حاکی از تعجب به دست آوردن در payman.

این یک نسخه به روز شده از یک گزارش منتشر شده در ژوئن 3 سال 2020 است.

ویکتور Reklaitis کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن