کنگره گزارش: Ocasio-کورتز تشکر Infinite نوجوانان’ او می گوید: ‘فریب’ تهمت کمپین

بچه ها این روز است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگ کمپین تجمع در تولسا نبود کاملا به عنوان بزرگ به عنوان وعده داده شده با مرد پیشرو دوباره رئیس جمهور انتخابات تلاش تبيين دور بدون نشان می دهد.

“رادیکال معترضان سوخت یک هفته از آخرالزمانی پوشش رسانه ای با دخالت realDonaldTrump حامیان در این تجمع” براد Parscale توضیح داد. “آنها حتی مسدود شده و دسترسی به فلز جلوگیری مردم از ورود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از زمان به مرحله و حمایت است که ارزیابی کرد و گفت: این رسانه ها خواست از هواداران خود را به حضور در بالا از معترضان در خارج نگه داشته و جمعیت دور.

“ما شروع ما کمپین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از.”

اما نیویورک از حزب دموکرات اسکندریه Ocasio-کورتز نیست آن را خرید و او قدردانی خود را با کسانی که او معتقد است که فریب خورده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت:

Ocasio-Cortz با اشاره به نوجوان Infinite کاربران و طرفداران K-pop که بنا به گزارش ها در پشت “میلیون ها نفر” از بلیط درخواست پیش از این رویداد. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رسمی حساب ارسال یک صدای جیر جیر درخواست هواداران برای ثبت نام به صورت رایگان بلیط در اوایل این ماه این جوانان تصمیم به شوخی دولت با فشار دادن پیروان برای ثبت نام اما نشان نمی دهد.

اگر درست آن مطمئن به نظر می رسید به کار:

“آن عمدتا از طریق Alt Infinite — ما آن را نگه داشته در آرام جانبی که در آن مردم با انجام شوخی و بسیاری از فعالیت” YouTuber الیاس دانیل 26, نیویورک تایمز گفت. “K-pop توییتر و Alt Infinite خوب داد که در آن آنها گسترش اطلاعات میان هر یک از دیگر بسیار به سرعت. آنها همه می دانیم الگوریتم و چگونه آنها می تواند افزایش ویدئوها به جایی که آنها می خواهند.”

دانیل که در شوخی گفت: بسیاری از مردم حذف شده و شواهد بعد از روز اول به طوری که تهمت کمپین نمی گرفتن باد.

“این بچه ها هوشمند هستند و آنها فکر همه چیز را,” او گفت:.

ارین هافمن یکی از کسانی که “بچه ها” ظاهرا.

“مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور فعال تلاش برای disenfranchise میلیون ها نفر از آمریکایی ها در بسیاری از راه و به من این بود که اعتراض من قادر به انجام,” او گفت: بار. “او سزاوار نیست پلت فرم او داده شده است.” هافمن همچنین متقاعد پدر و مادر او به رزرو دو بلیط.

با تمام وزوز در طول شوخی, #TikTokTeens روند در توییتر TWTR, -1.82% یکشنبه:

در ضمن تیم مغلوب ساختن پیشی جستن در مثبت متمرکز:

و Parscale دنبال انکار اعتبار گزارش.

“چپ و آنلاین عضو شورای نظارت مدت انجام یک پیروزی دامان تفکر آنها به نحوی نهفته تجمع حضور و غیاب نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد و یا چگونه ما تظاهرات کار,” او گفت:. “ثبت نام برای یک رالی بدان معنی است که شما RSVPed با یک شماره تلفن همراه و ما به طور مداوم علف هرز جعلی اعداد به عنوان ما با ده ها هزار نفر در تولسا تجمع در محاسبه ما ممکن است شرکت کنندگان است.”

او افزود که “ساختگی بلیط درخواست” نمی عامل به محاسبات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de