Browns مزایده شانس را برای طرفداران به تماس پخش

صبح روز دوشنبه quarterbacks در نهایت شانس خود را.

این قهوه را به دو نفر این فرصت را به کمک اسکریپت برای اولین بار 15 پخش از یکی از خود را در پیش فصل بازی ها همه برای یک علت خوب است. این تیم اعلام کرد پاداش جمعه به عنوان بخشی از بسته برای برندگان “همه در چالش” که در آن مشاهیر ورزشکاران و تیم ها باید ارائه جوایز برای جمع آوری پول برای گرسنه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

بالاترین پیشنهاد در حراجی و یک بخت ازمایی برنده خواهد این شانس را به کمک سر مربی کوین Stefanski و توهین آمیز هماهنگ کننده Alex Van Pelt انتخاب از طریق راهکار است. آنها همچنین می خواهد به تیم دعوت شده شام و تیم جلسه شب قبل از بازی در علاوه بر این به دیگر قدرت پردازش با درآمد حاصل از رفتن به وعده های غذایی بر روی چهار چرخ, No Kid Hungry, مواد غذایی در امریکا, صندوق جهانی آشپزخانه مرکزی و تغذیه امریکا است.

“دادن یک جزء اصلی از که ما به عنوان یک سازمان” Stefanski در بیانیه ای گفت. “با جهانی همه گیر آن را واقعا مهم است ما تا زمانی که دیگران نیاز دارند. فقط به اطراف نگاه کن در خط مقدم کارگران و کارکنان مراقبت های بهداشتی. آنها پله در حال حاضر آنها در حال کار خستگی ناپذیر آنها در حال کار شجاعانه و واقعا الهام سازمان ما برای پیوستن به این همه در به چالش بکشد.”

تیتان ارائه شده همان بازی-دعوت از فرصت به طرفداران برای امور خیریه در سال 2016 پیش فصل بازی. آن ممکن است کار کرده اند و بیش از حد به خوبی به عنوان دو نقش اصطلاح توسط طرفداران — رفت و برای یک 15-حیاط اجرا و یک 31-حیاط منتقل می کند. بعد از سه نمایشنامه به نام با کارکنان مربیگری رفت و در مجموع پنج متری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de