سالن از شهرت کارفرمایی Brett Favre در روز جمعه را تکذیب کرد که او موفق به دریافت بیش از 1 میلیون دلار برای می سی سی پی درگیری های زبان او حضور نداشت.

یک گزارش از می سی سی پی امور خارجه حسابرس در اوایل این هفته گفت: Favre شرکت پرداخت شد $1.1 میلیون در سال 2017 و 2018 برای حضور در تبلیغات امضا و سخنرانی که او حضور نداشتند.

اما در ESPN ویسکانسین “وایلد & Tausch” نمایش رادیویی سابق Green Bay Packers کارفرمایی گفت که او پرداخت می شود برای ضبط اطلاعیه های خدمات عمومی و تبلیغات زد که در زبان مادری خود می سی سی پی.

“من تبلیغات زد که به مدت سه سال برای آن پرداخت شد متفاوت تر از هر زمان دیگر است که من انجام داده ام تاییدیه برای مردم دیگر و من رفتم در مورد راه من” Favre گفت: در رادیو نشان می دهد. “برای (حسابرس) به من می گویند در زمان $1.1 میلیون و نشان نمی دهد تا برای صحبت کردن درگیری های کاملا 100 درصد درست نیست.”

Favre اضافه شده است که او بازپرداخت پول با شروع از $500,000 او فرستاده شده به دولت در روز چهارشنبه با باقی مانده بود و در اقساط پرداخت می شود.

با توجه به حسابرس گزارش Favre قرار بود به سخنرانی برای حداقل سه رویدادهای اما “پس از یک بررسی سرسری از آن تاریخ حسابرسان قادر به تعیین که فرد قرارداد صحبت نمی کنم و نه او در حال حاضر برای کسانی که وقایع است.”

ورزش تحویل: دریافت اخبار ورزشی در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

Favre به نام کسانی که اتهامات “مسخره است.”

“من به هیچ وجه چیزی اشتباه … یا (زمان) هر گونه پول. من هرگز هیچ نشان داد هر کسی در رابطه با درگیری های زبان و یا تبلیغات و یا هر چیزی که از طبیعت,” او گفت:.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de