برت Arends را ROI: اوه خصوصی سهام جمعیت می خواهد خود را از 401(k) پول

از گروه خطرناک ایده می آید این خبر که کارفرمای شما ممکن است به زودی به شما پیشنهاد “فرصت” سرمایه گذاری برخی از سخت به دست آورده پول خود را در سهام خصوصی و همچنین در سهام و بازار اوراق قرضه.

فرصت ؟ Er…در واقع. بیشتر در مورد که در یک لحظه.

اما هفته گذشته دولت فعلی نیروی کار در بخش درب به از جمله صندوق های سهام خصوصی در برنامه 401(k) به عنوان بخشی از وجوه متنوع مانند all-in-one “target تاریخ” وجوه متقابل.

هیجان قابل لمس است…حداقل در میان مردم در سهام خصوصی کسب و کار.

“ما اعتقاد داریم سهام خصوصی نقش مهمی را در افزایش پتانسیل بازنشستگی نتایج و [ژوئن 3] اطلاعیه فراهم می کند لازم وضوح به طرح حامیان مالی خصوصی که سهام می تواند گنجانیده شده به عنوان یک تخصیص گزینه زیر ERISA,” سوزان طولانی McAndrews یک شریک در شرکت سهام خصوصی پانتئون می گوید 401(k) متخصص صنعت نشر با هدف طرح بازنشستگی مشاوران. او توضیح داد که این حرکت را به 401(k) شرکت کنندگان—مردم عادی مثل من و شما خواننده عزیز—دسترسی به گفته برتر بازده سرمایه گذاری که سهام خصوصی را فراهم می کند. “در نظر ما بازنشستگان واقعا نمی توانیم به ترک 40 واحد سالانه در جدول بیش از 35 سال افق سرمایه گذاری,” او می گوید. (که او به معنای اضافی 0.4% یک سال در بازده ظاهرا سود اضافی خصوصی سهام صندوق.). ما معتقدیم این بخش اقدام…یک گام مهم برای رسیدگی به این و ما مشتاقانه منتظر به کار با حامیان طرح به ارائه میلیون ها نفر از مردم عادی آمریکا کار بالقوه برای امنیت بیشتر بازنشستگی.”

و وجود دارد برخی از داده ها برای حمایت از این صنعت ادعا می کند که آن را به ارائه برتر بازده سرمایه گذاری. یک انجام شده توسط امور مالی اساتید Berk Sensoy در دانشکده کسب و کار دانشگاه ایالتی اوهایو و استیون کاپلان در غرفه دانشکده کسب و کار دانشگاه شیکاگو به این نتیجه رسیدند که رفتن به 1980s سهام خصوصی به طور کلی تا به حال انجام یک پنجم بهتر است در هر سال به طور متوسط بیش از استاندارد & ضعیف است 500 index.

Hmmm. چشمگیر ،

شاید.

من از برخی از مشاوران مالی آنها چه فکر در مورد سرمایه گذاری 401(k) در سهام خصوصی.

“اوه!” exclaims لیزا Kirchenbauer بنیانگذار امگا مدیریت ثروت در آرلینگتون ، برخی از سهام خصوصی قرار گرفتن در معرض ممکن است مناسب برای یک مهاجم سرمایه گذار, او می گوید: از آن بهتر است کوچک باشد. با سهام خصوصی او می گوید: “شما واقعا نمی دانم آنچه که شما در حال سرمایه گذاری در.”

ژوئن راس یک مشاور مالی در انجمن مدیریت مالی در هزار اوکس کالیفرنیا نیز شک و تردید است. “من نمی توصیه یک تخصیص به سهام خصوصی در 401(k) در این زمان فقط به من نشان می دهد باطنی دیگر سرمایه گذاری مانند cryptocurrency در 401(k).” در میان نگرانی های خود را: هزینه های بالا و عدم شفافیت و سوال در مورد سوابق. “پس PE چیزی بیش از, سهام, من ترجیح می دهم شرکت کنندگان چوب به بازارهای سرمایه,” او می گوید.

در ضمن این حرکت باید مسائل مربوط به افزایش برای هر سرمایه گذار.

این تغییر طراحی شده برای کمک به شما و یا دیگران ؟ دولت می خواهد خود را از دلار به تقویت اقتصاد—به خصوص شرکت های کوچکتر که در آن سهام خصوصی به طور معمول تمرکز دارد. خوب. اما چگونه شما انجام ثانویه است.

در همین حال سهام خصوصی صنعت — یک کمپین گسترده دهنده راه— می خواهد پول خود را. نمونه های سهام خصوصی مدیریت هزینه 2 ٪ از دارایی های این صندوق به عنوان هزینه سالانه فقط برای نشان دادن و 20 درصد از سود هر. در ضمن 401(k) بودجه نشان دهنده یک استخر بزرگ از $6.2 تریلیون. دو درصد از آن است $180 میلیارد دلار سود در سال است.

اما چگونه به احتمال زیاد شما را تا پایان با بازده برتر در جیب عقب خود را اگر مدیران در نظر گرفتن چنین هزینه ؟

با توجه به استرن دانشگاه نیویورک مدرسه کسب و کار متوسط ناخالص اسمی بازگشت شاخص S&P 500 SPX +1.30% شده است و حدود 12 درصد در سال پس از 1920s. و شما می توانید سرمایه گذاری در آن از طریق یک صندوق شاخص که هزینه های بعدی به هیچ چیز در هزینه.

اما برای مطابقت با بازده خالص خصوصی سهام صندوق که اتهامات شما 2% در سال در هزینه به علاوه 20 درصد از سود را به حدود 17 درصد در سال سود ناخالص. به عبارت دیگر آن را به حدود 40 درصد بهتر از بازار در طول یک سال به طور متوسط فقط برای شکستن حتی.

اگر وجود دارد سهام خصوصی مدیران وجود دارد قادر به دستیابی به بازده خیلی دیدنی و جذاب, چگونه به احتمال زیاد شما فکر می کنم آنها اجازه دهید به 401(k) سرمایه گذاران مانند من و شما در عمل ؟ (و یا هر کسی که در واقع)?

در ضمن فراموش سهام خصوصی سرمایه گذاری حتی “بهتر” بازار به طور کلی به هر حال ؟

هیچ کس واقعا نمی داند. کارشناسان حتی نمی تواند توافق بر سر نحوه اندازه گیری سهام خصوصی عملکرد. صنعت مات و سرمایه گذاری جامد.

اندازه گیری عملکرد استفاده می شود توسط دانشگاهیان شامل ‘نرخ بازده داخلی,’ ‘چند از سرمایه گذاری سرمایه’ به ‘طولانی-Nickels عمومی بازار معادل’ به ‘Gredit گریفیث & Strucke آلفا’ و ‘Kaplan & Schoar عمومی بازار معادل است.” در میان دیگران است.

محققان حتی نمی تواند توافق بر حق معیار سهام با آن به مقایسه عملکرد. Sensoy و کاپلان می گویند بله در طول 1980s و 1990s صنعت به طور کلی احتمالا ضرب و شتم S&P 500 شرکت بزرگ و شاخص. اما آنها اضافه شده است, آن را نمی ممکن است مورد ضرب و شتم شاخص “درپوش کوچک ارزش سهام” در این نوع از کسب و کار است که در آن سهام خصوصی معمولا سرمایه گذاری.

حتی اگر سهام خصوصی عملکرد بهتری نسبت به گذشته چرا که معنی آن را انجام خواهد داد تا در آینده ؟

مطالعات معتقدند که سهام خصوصی نسبی outperformance اگر آن وجود داشته به شدت کاهش یافته و این هزاره جدید به عنوان پول آب گرفتگی به صنعت. این البته تعجب باید به هر کسی که آشنا با اقتصاد است. بازده بالا جذب بیشتر سرمایه که رقابت برای معاملات و درایوهای پایین می گرداند. در سال 1995 توجه Sensoy و کاپلان فقط $38 میلیارد دلار متعهد شد به صندوق های سهام خصوصی. در سال 2013: $460 میلیارد.

در ضمن 1980s و 1990s شد زمان شگفت انگیز به کوه در می رم سهام با پول قرض گرفته شده به عنوان شرکت های سهام خصوصی انجام دهد. چرا ؟ نرخ بهره فرو ریخت به طوری که وام گرفتن رو ارزان تر و ارزان تر است. قیمت سهام رفت تا 13 برابر, بنابراین شما واقعا نمی باید انجام دهید بسیار به یک شرکت اگر هر چیزی را به پول. و شرکت های ایالات متحده به طور کلی تا به حال سطح پایین بدهی بنابراین وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را به اهرم آنها را به بالا و جیب داشت.

امروز نرخ بهره در حال حاضر بر روی زمین و حتی پس از حسابداری تورمی قیمت سهام ده برابر بالاتر از در سال 1980 و شرکت بدهی حدود چهار برابر بالاتر است. بنابراین به جای خرید ارزان unleveraged شرکت با پول قرض گرفته شده را در طول زمان کاهش نرخ بهره شما خواهید بود خرید گران اهرمی شرکت با پول قرض گرفته شده در زمانی که نرخ بهره بعید به نظر می رسد به سقوط بسیار بیشتر است.

و اگر سهام خصوصی وسایل نقلیه در دسترس عموم هستند که چرا آنها موفق تر بوده در حال حاضر ؟ یک شاخص از صندوق های سهام خصوصی در حال حاضر در دسترس برای سرمایه گذاران عادی و داد و ستد در بورس لندن به پایین است که حدود 20 درصد در سال گذشته در حالی که شاخص MSCI جهانی شاخص 990100, +0.46% جهانی سهام تا حدود 8% از جمله سود سهام.

بیش از پنج سال گذشته این بودجه ساخته شده و در مجموع میانگین بازدهی حدود 10 ٪ است. (نه در هر سال اما در مجموع).

این MSCI جهانی, شاخص بورس های جهانی بیش از همان دوره: 40 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>