براندون Nimmo را "بزرگترین نگرانی" در مورد متس' شیر تغلیظ شده بهار آموزش

براندون Nimmo ندیده تبادل زنده پس از بهار آموزش بود تعطیل در اواسط ماه مارس قبل از بازگشت او به سیتی زمینه است

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

براندون Nimmo ندیده تبادل زنده پس از بهار آموزش بود تعطیل در اواسط ماه مارس قبل از بازگشت او به سیتی زمینه است. پس از دو روز زنده پنبه حلاجی تمرین outfielder اعتماد به نفس او به اندازه کافی زمان برای پیدا کردن خود را در زمان قبل از فصل به طور منظم است که میله میله برای شروع در اواخر این ماه.

اما او می داند که هیچ وقت به هدر ندهید.

"که بزرگترین نگرانی من از آمدن به این نکته بود که این تعداد در خفاش و ما شروع به [یکشنبه]," Nimmo گفت: پس از تمرین روز دوشنبه. "راستش ما در حال شروع با کمتر از 20 روز [قبل از باز کردن در روز] بنابراین مقدار زیادی از زمان برای دریافت در خفاش."

Nimmo گفت: او بدست "چهار یا پنج" در دو روز گذشته "است که در حال حاضر خوب است."

با تیم در فروشگاه فقط برای 60 بازی, برنامه, هر در-خفاش در طول فصل به طور منظم است که بسیار مهم تر است.

"یک چیز من بود و نگران بود در خفاش و من فکر می کنم در حال حاضر ذهن من است که بیشتر در سهولت" Nimmo گفت. "همه ما در حال تلاش برای... حق تنظیمات بنابراین من خوشحال هستم که ما در حال انجام این کار هر چه زودتر به جای بعد با در خفاش."

Nimmo گفت: او آنچه او می تواند در حالی که در پورت سنت لوسی از جمله فلوریدا زمانی که بسته شد به دلیل coronavirus.

"وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای شروع آهسته" Nimmo گفت. "همه ما که در ذهن ما است."

او گفت که او قادر به "تقلید" در خفاش ها در پورت سنت لوسی با لوئیس Rojas و دیگر مربیان تغییر سرعت و فاصله از جایی که توپ از آینده شد اما Nimmo اشاره کرد او حواس hitters شده اند در اواخر fastballs در طول دو روز اول از بازی های شبیه سازی شده در سیتی زمینه است.

"بعد از چند هفته شروع می کنیم به درست است که کشتی" Nimmo گفت. "این همیشه سخت, آیا آن را در 10 روز و یا چند ماه به گرفتن حق بازگشت به آن است."

و در حالی که زمینه بسته شد برای یک بار در فلوریدا Nimmo قادر به ادامه حداقل تا حدودی تولیدی با کمک موقت بدنسازی در Nimmo گاراژ.

او دوباره گاراژ خود را با کمک کمی از Westside کلیسای باپتیست در فورت پیرس, Fla.

Mets Brandon Nimmo
براندون NimmoAnthony J. باعث تخریب جهانی

"خوشبختانه Westside کلیسا بود واقعا خوب به ما و به ما اجازه قرض گرفتن یک دسته اضافه می کنیم و چند تا دمبل و ما آن را آورده و از آنجا به ورزشگاه... یا گاراژ" Nimmo گفت. "این به ما اجازه داده بود قادر به گرفتن برخی از کار در. نه همه چیز بدیهی است."

وجود دارد محدودیت.

Nimmo گفت: سنگین ترین تجهیزات او بود 60 پوند دمبل اما او و جف مک نیل از آن ساخته شده کار می کنند.

"شما تا به حال به انجام بهترین با آنچه که شما تا به حال" Nimmo گفت. "من اجازه دهید جف می آیند و به نوبت و کار کردن. او اسپری همه چیز را. ما آن را تبدیل به یک کمی بدنسازی برای ما در حالی که همه چیز تعطیل در فلوریدا. ما قادر به گرفتن برخی از کار در — و برخی از بهتر از هیچ است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب